Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én még ilyenről nem is hallottam
Hali!

illatosított 2t olaj mi a véleményetek róla?
illetve keresek ettől függetlenül illatosított 2t olajat ami nem eper hanem inkább vaniliás szerű illatú(létezik kb 3dl van is csak nemtalálok sehol ilyet)

előre is köszönöm!
valami gömbölyű RS-es segíthetne .le kéne fényképezni azt a kis pöcköt ami a hátsó fékpedál alatt van és tartja az oldalidomot.valami lemez megy oda,csak azt nem tudom h melyik,mert 2-t is találtam .szóval ha valaki tudna róla képet csinálni h melyik azt megköszönném
Lehet megyőzte őket az Aprilia50-es matrica.
Háistennek nálunk a helyi kapitányság éber őrei nem igazán törődnek a motorosokkal. Igzoltatásnál le se intenek, vagyis engem még soha. A 125-ös AF1-emmel is nyugodtan közlekedtem. De van mikor a megyei főkapitányság rohamosztaga megjelenik és elkezdenek razziázni, össze vissza igazoltatnak. A munkahelyem előtt van a város főútja egy kb. 1km-es egyenes szakasszal és pont a mukahely előtt egy nagy modern sebességmérő tábla elvileg 30km/h-ás korlátozsá van érvényben a szakaszon. Mondanom sem kell ideális hely gyorulásikra. Na ide be szoktak állni. A nyáron mentem dolgozni a motort kinnt hagytam a parkolóban napközben kinéztem az ablakon és mit látok egy rendőrautó a motor mellet és 3 rendőr csodálja a gépet. Pfff betojtam egyből, hogy na ha most nem csesznek meg akkor soha de egy árva szót sem szóltak. Még le is fényképeztem az ablakból, mert ilyen nincs.
Nekem egyszer debrecenben volt a legjobb sztorim.
Péntek este bementünk a haverokkal, mikepércsi úton verejtük kifele vagy 80al.
Megálltunk az opel szalonnál.Cigizünk, hülyéskedünk erre befordul egy ford focus.De sima utcai kocsi, kiszáll belöle 2 rendör és letámadtak egyböl hogy bejelentés érkezett hogy mi gyorsulgatunk meg egykerekezgetünk itt.:D
Mondom furcsa volna.Jön oda hozzám aztmondja, hmm ezt a fajtát ismerem ez 125ös.Mondom neki itt a papir rola hogy 50es, aztmondja az nem jelent semmi.De leszarta nagyívbe:D
Tőle lehetett volna 125ös is 50es papperal.:D
Kurva nagy volt, mondom neki biztosítást mutassak?
Aztmondja jajj, nem érdekel engem az, viszont egykerezni majd az újvárosi úton egykerekezzenek hazafele.:D
Aztán elmentek:D
Nekem is fel vannak akadva a ccm-el....hát egy 50 es nem megy így....nem babetta ez ember....meg szeretem mikor okoskodnak...jaaaaaj de szeretem
Hanyas henger van rajta?....hát dííík mondom a hengert ne húzzem le róla az út szélén....
Eddig emgállítottak ezzel 3x mind a 3x belekötöttek valamibe
Én egyszer itthon egy napos vasárnapi délelött elkezdtem lövetni a vasat elég tempósan vagy 80 90 befeküdve, fenéztem szembe meg jöttek a Sünök, villogtak a kocsival és integettek hogy lassabban! Jó volt, végig a tükröt néztem hogy jönnek e utánnam.
De nem jöttek. Aztán egy héten 3x állítottak meg hogy ez a motor nem 50-es
Nekem már szoltak h lassabban nem lehetne.....elváltogattam 5 ezernél míg látnak....utánna visza kettő és hagyszóljon!
Előztem már meg úgy h én sem 40 el mentem...nemszóltak de kocsiból láttam már h integetnek
hát nemtom engem 70alatt nem igazán látnak városba országúton 90-100 de am mértek már be 30as övezetbe 100al... akkor 1 hétig minden nap igazoltattak mást nem tudnak csinálni rendszám híján
Amúgy a rend éber őrei szolnak ha nem 40el közlekedek?
Inkább 50 55*el szoktam menni a kocsik tempóját tartani szoktam városban.Városon kívül meg 70.
Még tavaly debrecenböl jöttünk haza és a 33ason a felüljáró alatt ott áltak mentünk vagy 70-75el de nem szoltak semmit.
háát háát sajnos fizet ha a rend őre úgy gondolja
Na és azokkal mi a helyzet aki már 18 fölött van már a 19.-ben jár?
Akkor szeptember végétől kezdhetek aggódni xD
Akkor is úgy fogok közlekedni ahogy nekem jólesik
Egyszer mikor belekötöttek h nem 50 es....
"ismerem a tipust ez 125-ös" Széles vigyorral mutogattam neki a kis táblácskát h 50ccm
Mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanul....hát van benne valami!
De isten ments h bánstam a rend őreit...végén meg leszek büntetve
Még nem volt, csak készülni kell.
Amúgy szakmókus vizsga lesz, ha lesz:D Szerkezetlakatos.:D
Idelöktek vagy 120 tételt, nesze barom tanuljad, majd májusban vizsgázzál.
Ha rá nézek is hányingert kapok így inkább az rs-em nézegetem amíg nem jön a jóidő!:D
milyen vizsgád volt?
Üdvözletem a Sporttársaknak!
Most tanultam meg mára már elegem van ezekböl a vizsgákbol
4 feljelentésem volt hasonlószisztémákból. Mindnek felmentés volt a sorsa...
sziasztok. Feldobnék egy jó témát 18év alatt segédmotor kerékpáros bűncselekmény-ért nincs bírság. engem 5ször elkaptak már 2személyel, feljelentettek és kaptam egy levelet hogy mivel 18lv alatt vagyok és tanuló jogviszon..... figyelmeztetésben részesítem. Zsola ezt nem hiszi el! akinek van hasonló tapasztalata írja be.. Kösziiii
Ne használt dugón spórolj...most valaki ad neked 5 ért használtat...ami ki tudja meddig bírja...venni emg veszel újat nem sokkal drágábban!
Meg akkor az neked külön hengerbe kell ha 70 es.....
sziasztok keresek jó állapotú használt 70-es dugattyút minarelli AM6-hoz.
Viccen kívül: persze, hogy marad, naná!
Norbikám, ne aggódj, a "régi" tartalmak maradnak, főleg a Tied.
Szavadon foglak Srác!
Az előző Rs es oldalról a tesztemet mentsd már le légyszives