Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen.Elméletileg ma meg is jött,anyáék szólltak.Majd csak viszont holnap lesz módom sajnos megnézni.Tuti kis szerkóm lesz naon! A sárvédőt is küldöm,mihelyst utol érem magam !
És mégegyszer köszi!
lesz teszt csak lenne már kész
Csá Moderátor Úr!
A történet megvan. A mocid küldd, persze. :)
1.mi lesz a neve?
2.akkor kell az a motor amit mondtál még egyszer régen h tegyem oda neked?
3.történetfordítást elküldjem még1x?
Egyébként elképzelhető, hogy a Cagiva Prima-val összevont weboldal lesz. Lényeg, hogy olyan portált akarok, amely az olasz kis speed-eké lesz: RS kontra PRIMA.
Kedves RS Fun társaim!

Amint azt tudjátok, van egy RS oldalam, ami prototípus. Nos, ezt beszüntetem, helyette újat készítek, ami már publikus lesz!

Várok tőletek RS teszteket, cikkeket stb!

Köszönöm!
Szép jó napot minden kedves fórumozónak!
hát azt úgy tudod megnézni hogy mész vele, kipróbálod hogy nem hörög-e.
Helló mindenkinek!
Tegnap az RS emen (2008-as) kivettem a gyári Légszűrőjéből azt a szart amin szívja a levegőt és 2kis kör van ralyta : D na az lenne a kérdésem hogy szerintetek ienkor is hozzá kell állíteni a karbit? vagy jó így még az előző beállítás amikor még benne volt :D
Ejnye ejnye, a Harada Replica fejidomát azért el tudnám viselni az én mocimon!
Huhuhúú!
Ejnye bejnya GHOSTBIKERBOY!
Nem szidni ám a Harada replikát Szép az :P:P
Igen mondjuk a Chesterfilden az oldalsó beömlők tényleg tutik...nemtudom az enyémre miért nem faragtak....
Nembaj....Rs az Rs
Lesz mindenképp videó róla apa vett karácsony előtt egy kamerát, azzal szerintem normálisan fel tudom venni főleg a hangját :P
Aztán valami digitális anyagot tegyél fel nekünk Róla, ha kész.
nincs még mindig szerelő tököl, fatter meg nyugtatja hogy ráér az a blokk még mesze van a tavasz. mondom köszii... de elvileg jövő hét végére menni kell neki
Na kész már a moci?
Fú, ez az MZ... most jöttem meg a "motorozásból". Hol volt gyújtás, hol nem. Mikor volt ment mint állat, aztán jött a jeges út és vége a mókának!
Tegyél Róla, hogy úgy legyen és minden okés lesz. Sok sikert!
köszönöm köszönöm szépen nagyon nem szeretném eladni ezt a rs-két még e36ért se! Remélem összejön amit szeretnék
Hát remélem hogy minden össze fog jönni. És sook sook sikert majd az éretségihez.
májusba érettségizek, és ha úgy sikerül kapok egy autót. szüleim felajánlottak egy x-összeget rá+amit kapok még nagyszülőktől remélem elég lesz rá. Ja és még nyáron el is akarok menni melózni. Ha sikerül elhelyezkednem nyáron marad az rs-de ha nem sajnos nemtudok micsinálni
Miért?
Van egy eladó hibátlan 70-es hengerem dugó nélkül akit érdekel szóljon!
lehet hogy június környékén meg kell vállnom a kis RS-től viszont én nagyon nem szeretnék