Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok azért ide írtam mert valamennyire eggyezik a blokk
meg néztük ezt a motort és 70-es malossi + a rezó és sport légszűrő na szóval elsőnek azt vettem észre hogy a henger oldalára ahol a ccm számnak kéne lenni ott az van bele írva hogy TOP ez akkor malossi henger? Ja és hogy ahol van a külön olajzása ott le van vakolva vagyis ott teljesen ki van kötve és azt mondta a csávó hogy a tankba kell keverni az olajat hozzáteszem a csávó nem értett hozzá mert csak a tesvére volt és nem tudott mondani semmit sem.

Üdv:Norbert
Szia!
Tegnap kicsit el voltam havazva, megszivatott egy elektroncsöves erősítő. Estére csináltam meg az aksi őrt, sajna a tranzisztorokból csak helyettesítő tranyókat kaptál de pont a legrosszabb párosításban ezekkel nem működik rendesen. De ma gyorsan szerzek valahonnan megfelelőt.
Am henger + hengerfej 15ezer ft
Am főtengely 5ezer ft
membrán 3ezer ft
szívócsonk 14es 3ezer ft
dellorto 14 5ezer ft

további alkatrészeim:
http:\\zz4.5mp.eu
Oké köszi.
Csá Ghostbikerboy.Láttam a weboldalad és látom h értessz a tuninghoz. Most venni akarok egy motort újabb évjáratút most egy Extrema-m van és ez 110 körül megy. Az lenne a kérdésem h milyen motort ajánlanál évjáratra v fajtára ami jól megy és jól(viszonylag jóárban és lehet találni hozzá cuccokat)lehet tuningolni ?
E szerint 12x15x15 mm eres! tűgörgő
Sziasztok kis segitség kéne,hogy mennyi a gyári felső tűgörgő méret mert én méregettem és úgy 12mm sacc/kb jött ki.


Üdv:Norbert
Rendben,És köszönöm.Stimmel az index?
Szia!
Most kaptam meg a csomagot, összerakom az aksi őrt aztán külöm vissza.
Szia!
A henger normál, méret csak a dugattyú volt alacsonyabb. De nem elképzelhetetlen, hogy pont ezért raktak bele rövidebb dugattyút. Nekem is 4-5mm-er volt a különbség. Kitől vetted?
köszi, ezért (is) van olasz motorom.
Helló!
Nem lehet hogy abban a hengerben azért nem ért fel a dugattyú mert Te vetted meg a blokkomról azt a nagyobb löketű hengert? Mert nálam van egy blokk amiben nagyobb löketű főtengely van! Kitől vetted mert az én blokkomat is úgy hirdették hogy 500km-es!
Nah jó éjt mindenkinek én megyek
Hát úgy néz ki hogy nem szerencsére.
Azigen!
Az szép, elég csúnya munkát végzett a képek alapján!:(
blokkban kell valamit cserélni?
Hello
A világításról még annyit,xenon szettet autókhoz többet is rendeltem ,mindet a zsu.hu-ról, tavaly 16000 volt az újabb slim elektronikás, maradt egy fél szett ,így nem kellett külön rendelni a motorhoz ,a gyújtás alaplapot át kell alakítani,lehet át is kell tekercselni, ha nem bírná,+egy egyenirányító,+fesz.szab egység ami kell még .A helyzetjelzőt valószínű,hogy csak simán a műszerekre párh.ba kötöm.
Ja és arra gondolunk hogy egy másik törött gyűrű darabok.
Na de ez hogyan is? Elmagyarázom.
Szóval mikor szét lett szedve vele a rezó rendszer abbol gyűrű darabok potyogtak ki legalább egy negyed gyűrűt lehetne össze rakni azokbol a kis darabokból de közben nem tőrte el a gyűrűt a motoron SŐT vagyis előzőleg gyűrű törött volt és az előző gazdija nem volt elég alapos és valahogyan a rendszerből vissza kerűlt a hengerben e miatt a dugóbol le tőrt egy darabb és az a letőrt darab szétverte(ütötte) a dugó tetejét és a henger fejet.
Na szóval elsőnek csörgő hanglya volt aztán már olyan gyenge volt hogy már csak 6-os kompresszió volt és csak 80km/H vég sebessége a többit már tudjátok.

Üdv:Norbert
Ma bekerült a Debrecen felé tartó járatra az első csomagod.A legközelebbi a sárvédő lesz,csak nem volt még időm lekapni.
CSÚNYA SZÍNŰ RS50
Ha valakit érdekel van egy sérülésmentes vas hengerem dugattyúval eladó!

Úgy hírdették hogy 500km-ert futott kifogástalan állapotban van dugattyúval. Megvettem, felraktam erre kiderült, hogy a dugattyú alacsonyabb mint kellene a motornak semmi ereje nem volt. 41.00-ás átmérőjú volt a dugatyyú vettem hozzá egy ugyan ilyen átmérőjű am6-os blokkba való meteor dugattyút ezzel összerakva már működött de az ereje nem volt az igazi az illesztés szerintem nem pontos 100km-ert elmászkáltam vele aztán levettem és raktam fel egy tök új szettett. Szóval a dugattyú 100km-es. Átmeneti megoldásnak elmegy még míg összespórolsz egy fúrásra vagy új hengerre. Ha érdekel valakit írjon és megegyezünk.
+ van egy sérült top 80-as vas hengerem 50.5-ös átmérőjű + hengerfej azt nem tudom hogy fúrható-e még, ez is eladó kis pénzért.
De mégis mi verte szét ennyire a dugót?
Meg mi baja van konkrétan az egész blokknak?
Mert amint látom a hengert is igencsak elég csúnyán hazavágta
:D igen valószínű.
Tyűűha!
Ilyet sem láttam még.
De jó hogy még vasárnap este megvettük a motorom, másképp most lehet fordítva lenne.
Az én motorom lenne a tied, a tied meg az enyém!
Lehet.