Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen RS-ben ezzel is mevagyok motorikusan is meg mindenhogy elégdeve 110-et megy és még a kipu is gyári és a 110hez képest jól is pörög ahozképest h 70-es
Cső.semmi gond előbb úgyis ezt akarom eladni.És a harada replica h gömbölyű a hátulja azt átlehet alakitani nem gömbölyűvé mert nekem az nem tetszik de viszont 2000 utánit szeretnék veni mindenféleképpen:S és egy ilyen haradábol v chesterfield ből mennyit lehet végre kihozni?
Természetesen ha RS-ben gondolkozol. Tévedek? Ha igen, jelezd! .
Hali!

Bocsi, hogy most írok, csak vizsgára készültem.

Szóval újjabbat akarsz, mint az extrema. Nos, 2 féle típust tudok neked ajánlani. Az első az aprilia RS Chesterfield Replica, ami olyan mint az Extrema, csak szívlámpás, minarelli am6-os a blokkja és újjabb kivitel, hiszen 1996-tól 1999-ig gyártották. Van egy ennél is újjabb típus a Harada Replica (gömbölyű RS, ha úgy tetszik), ez már teljesen másként néz ki, a blokk szintén minarelli am6-os, 1999-től 2005ig gyártották. 2005 után gyártott RS-t ne vegyél, hiszen azokban már Derbi motor van, ezek gyengébbek, elektronikusan fojtva vannak, kevésbé tuningolhatóak jól, tudomásom szerint. A két modell közül válassz amiket írtam, mind a kettőben ugyanaz a motor található, a cuccok ugyanazok (am6), tuningolhatóság szempontjából egy kalap alá vehetjük őket.

Komklúzió: az előbb ajánlot két típus közül vásárolj olcsót és jót. Ezt neked kell meglátnod a vásárlás előtt és közben.
Helló!
Feladtam neked a csomagot elsőbbségivel, holnap megkapod. Kissebb nehézségek árán sikrült összerakni az aksi őrt, szerencsére találtam otthol mindent ami kell, kicsit guberáltam a fiókok mélyén.
Az indexek a doboz alján vannak, az aksi őrt egy szivacstömbbe raktam akár benne is maradhat. Az aksira menő vezetékeket beforrasztottam raktam szines sarukat a végére. A ledet nem vezettem ki csak beforrasztottam, nem tudtam hogy akarod használni, ha szükséges elvágod középen a lábakat és egy 3 eres vezetékkel meghosszabbíthatod tetszőlegesen.
Leteszteltem mindent az indxek és az őr is jól műkszik.
Elnézést az elírásért GYŐZTÉL
Oké köszönöm meg gyűztél
125ös rs-be is elég, nagyon jó olaj
nem kokszol,filmréteget is normálisat hagy a motorba nem úgy mint a castrol és társai
Tökéletes! Nagyon jó olaj
És a motorfékről ne is beszéljünk....ha motorfékezel pl teszem fel 9000 ezerről akkor ugye nuku gázt húzol...akkor alapjárati olajmennyiséget kap....! És sztem azt nemszereti! 125 ös Rs eseket kérdezd meg....leggyakoribb ragadásuk oka SZERINTEM ez!
Erre nagyon kell figyelni....
Én pl sose motorfékezek nagyon minimálisat inkább kuplung be az a biztos de akkor is rá-rá pöccintek egy kis gázt! Az a biztos! És ez csak gyári 50 es
Tény és való kipróbáltam nyáron h megragad-e de az volt az első és utolsó nem reckírozok annyit nem ér
PL:ha Agip Speed-et használok a 70-es TZR-be az elég lenne? Mert ha igen akkor HA meg lenne a 70-es TZR ak azt használnám.
Oké köszönök mindenkitől minden segitséget.
majd megtudod miért van értelme kikötni ha megszorul azért mert lecsúszott a cső, elreped vagy beszart a pumpa.am se lesz sose olyan kenése a különolajzásnak mintha te magad kevernéd.és nem kell kevergetni a tankba vagy kannába elég ha csak beleöntöd, egyből elkeveredik még a legsűrűbb ricinus olaj is.
Agip city félszintetikus robogó olaj nem épp a legjobb az rs-be.
Agip speed 2t a legjobb és 2500ft vagy ha sok pénzed van agip racing 2t ricinus olaj 3500ért
autó kereskedő nem hinném hogy foglalkozik azzal h mien tuning van a kis mociba. Én 2évig rs-be repsol competition-t használtam. szerintem igen jó olaj, bár eléggé költséges. Sztem elég lesz bele az agip speed is
miért lenne költségesebb?jó persze nem tudsz pont annyi olajat tölteni bele,de úgy kell keverni ahogy ő is bekeveri.mi speciel Agip City-t használunk.2000párszáz Ft 1 flakon.
Jaaa és nem tudom miért nem írja mert én onnan veszem hogy mikor ki tolta a motort a garázsbol akkor a hátsó űlésre ugyanis ez egy auto motor kereskedés egy A4-es lap volt rá ragasztva hogy Yamaha TZR Malossi 70 STB,STB de a henger meg TOP xDD szóval fura.
Hát csak akkor ebbe az is bele tartozik hogy az olajzása költségesebb. APROPO milyen olajat ajánlottok akkor így bele hogy azért minőségibb de azért olcsobb is?
alapba a hírdetésen senki nem mondta hogy ebbe malossi henger lenne : "0km-es 70-es henger, sportlégszűrő, sportdob" szóval akkor Top henger Malossi kipufogó meg még kutudja. de amúgy nemrosz összeállítás sőt! inkább top vas mint alu malossi.. szerintem de ennyi pénzért tényleg inkább nagyobb jobban megérné mint picike 70es. De te tudod
De hát akkor ez nem is Malossi hanem TOP vagyis a henger a többi meg ki tudja.
ha jól tudom már jó ideje nem adnak keveréket .szépen a motor csomagtartójába beteszed a kis olajadat.odabattyogsz a benzinkúthoz.öntesz egy kis olajat a tankba.rá a benzin és kicsit összerázod.hogy ez miért jó?normális esetben bekeveri magának.akkor van baj ha valami miatt elba*ódna az olajzórendszer és egyszer csak kenés nélkül maradna a hengered.gedeonnak ezért van átlátszó olajzócsöve h lássa ha valami gond lenne.
azért kötöm ki mert én nem bízok abban a pumpában. régi derbimen szétment motor felújítás után 200km múlva! byby 70es racing henger Rs-re mot költöttünk kb 150ezret a télen teljes motor felújítás. Nem akarom hogy az a geci pumpa ezt is szétbasza. inkább keverem magamnak 4literhez 1deci? szerintem meg tudom oldani
nah ez már kicsit jobb hír csak én azért tartok ezzel az olajzással hogy akkor a tankba kell kevernem. És miért nem gáz?
Te miért akarod ki kötni? Vagy talán az jó a TZR-be hogy be mész a kúthoz és ott van olyan állomás hogy 95-ös keverék mert jó hogy lehet SIMSON-hoz jó de viszont 70-es TZR-hez? Nem hiszem
Vagy én nem tudom hogy mi értelme ki kötni
ha az van odaírva akkor az TOP henger.ne vedd fikázásnak,de én nem adnék ennyit egy 50es gépért.ennyiből már tudnál venni 500asat is .
Naszóval. Ebben a motorba Malossi kipufogó van az látszik rajta. Ha a hengerre az van írva hogy Top akkor a henger Top! főleg ha fekete színű volt, általában olyan hengert vesznek. Ha ki van kötve az olajzás az szerintem nem gáz mert nekem is ki lesz.
Reméllem segítettem. amúgy minek akarsz tzr-t RS helyet? Neőrjícs meg