Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nemtudom hogy tervezik -e a srácok, vagy hogy hogy lesz sajna elég messze lakok tőle, de ezt te jól tudod
msn az adatlapomon! vegyetek fel és megbeszéljük!
SZIA!Valaki itt emlegette a nyári Mátrába vezető csoportos gurulást.Már várom.Hol tart,vagy lesz e ez egyáltalán nem tudod?Vagy valaki esetleg,aki felvetette?
Ha van valakinek használható infója,légyszi szólljon.Köszi

tudosofor@freemail.hu
cső . ha a mási gyereet nem érdeelné a kipuff engem lehet h igen!ha úgvan irj!
Ez Gyári......:)
Hello!
be tudok egy komplett kipufogórendszert az RS-re
"ARROW"-rendszert csak fel kell tenned rá és mehet:)
ha gondolod jelezz vissza!
Helló!
Ez egy gyári főtengely, a hajtókarba bele van ütve a Minarelli jele.
SZerintem nem gyári, az én motorom volt szét húzva, ősszel és abban mintha nem ilyen lett volna a főtengó.
De nem emlékszem rá pontosan, az én motorom az full gyári.:)
további képek biztos ami biztos alapon
Szevasztok.Sztetek ez a gyári főtengely a motoromban v nem?V vmi erősitett?
Az MBR10100-as diódát a hűtőre kell precízen felfogatni ez a hőszenzor. Az IZRF44-es fet a kapcsoló ennek kell egy kis hűtés pl felfogatod a vázra és meg van oldva. Az ellenállás helyett berakhatsz akár egy potmétert is így később lehet változtatni hogy alacsonyabb vagy magasabb hőfokon kapcsoljon.
Aszem ezzel mindent elmondtam.
A kép lemaradt:
Üdv Ürak!

A ventillátor vezérlésénél a kapcsoló helyett ajánlanék egy egyszerű kis kapcsolást. Összesen 3 alkatrész kell hozzá és nem kell kézzel kapcsolgatni.

1db MBR10100 (dióda)
1db IRFZ44 (fet)
1db ellenállás (itt az értékkel lehet játszani ezzel lehet beállítani hány foknál induljon a ventillátor) 47Ohmtól akár 1Mega Ohmig lehet játszani. Indulásként 220KOhmos ellenállásal lehet kezdeni aztán eldöntöd kisebb kell vagy nagyobb.

Iszonyat egyszerű és praktikus dolog.
Hello zz4-es kollega köszi a kapcsolási rajzot! Hetvegen megprobálom összehozni! Pálya motor volt a verdám agyon könnyitve es minden felesleges dologtol megszabaditották,ki akarom vinni az utcára csak ahhoz eggy pár dolgot bekell rajta kötni! Nagyon megy a kicsike es ki akarom probálni mit tud az utcán!
eladó!
Showa első teleszkóp kompletten 10.000ft
eladó! am3 blokk
adatlapomon mindent megtalálsz
akkor érdekel a ventilátor! tudnál adni egy e-mail címet amire elküldeném a pontos címem és a telefonszámom?:) nemigazán szeretném ide írni. üdv: Márkus Dániel
persze működik szép halk hangja van.
bekötés vagy külön kapcsolóról vagy hőkapcsolóval
5perc bekötni kell 1 kapcsoló amivel be tudod kapcsolni 1 +szálat felhozol az akutól és a kapcsolón keresztül be a ventibe testet pedig bárhol találsz szinte
a ventillátor érdekelne. működik? hogy lehet bekötni egy olyan motorra amin gyárilag nincs? (RS)
eladó alkatrészek:
-Brembo hátsófék 5000ft
-membrán 1000ft
-moto morini blokk darab 2000ft
-ventillátor 2000ft
-Dell'orto 2db 2500ft
talán így sikerül végre felrakni
remélem tudok segíteni egy komplett kezelési utasítással aminek az utolsó oldal körül megtalálható a te általad kért kapcsolási rajz is.

mi a probléma egyébként?

sok sikert!

üdv:Zoli