Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dani, hát nemtudom honnan veszed ezt a 10 fokot de legyen igazad!:P
Én már mennék kézzel lábbal!
Norbi, én a "vastagabb" olajra esküszöm mert volt benne 10w40 repsol, azt kitolta a szuszogón mindig:(
Meg a váltóm is olyan volt mint a beton, volt mikor 5böl váltottam 6ba üresbe váltott.:S
Aztán hogy lecseréltük az olajat, castrol 75w90 azóta ég és föld a motor.
Mellesleg megjegyzem hogy a 10w40es olajat még ette is a moci vagy valahol elszivárgott mert utánna kelett tölteni mindig.
A castrollal másabb lett.
A váltó mint a vaj, oda csusszan ahová kell nagyon szuper lett és azt vettem észre hogy a motor is jobban megy tőle, mikor váltok azonnal harap a gép.Szoval én annyit mondok hogy 75w90.:)
Amúgyis ha joltudom a kézi könyve is ezt írja hozzá.:)
Naszóval!
Váltóba vékony vagy vastag olaj?
Ki mit használ, mire esküdik és persze a tapasztalat!
Kösziii
hát nemtom leszarom a meleget. inkább azon imádkozok hogy a szerelő most normálisan rakja össze a blokkom.... mer hétvégén már motoroznék elvileg 10 fokot mondanak nálunk
Fiúk, mi ez a csend?
Mindenki könyörög holle anyóhoz hogy húzzon végre nyári szadaságra?
találtam egy képet a haverom régi RS-éről. Nagyon ment
tényleg ez egy jó ötlet. nemis gondoltam rá. köszi
Vegyél egy neked megfelelő fogszámú és vastagságú teli fogaskereket vedd le a sajátod vidd oda esztergályoshoz és mond meg neki ,hogy csináljon rá neked ilyen körosztású furatokat (a felfogatásra) ha a közepe nem megfelelő(kisebb) azt is tudja alakítani.Egy ügyes esztergályos se perc alatt áttudja neked alakítani a kereket a mintához.
ahoz énis csak 47est tudok
tudom de nekem az újabbik van a dupla lengőkaros. Ahhoz nemtudnátok szerezni?
nekem van rshez 43as h lánckerekem a féllengőkaroshoz http://www.robogoalkatreszbolt...
nemtudom szerintem az árakkal ottse meg itthon sincs probléma, hanem inkább azzal hogy ló..szt se tudnak szerezni az rs-ekhez. pl egy hátsó lánckereket akarnék rendeli itthon csak 47fogszámút lehet de enekm pl a 44es lenne jó. ez a baj jah meg 1 kibaszott váltókart+fék kart nem tudtak adni aprilia márkaszervízbe
Fasza kis oldal, tényleg minden van ami szem-szájnak ingere
Csak sajna az ára egy fityingel se jobb mint itthon!
Helló mindenki!
Találtam egy webshopot Hollandiába, azt írják hogy ami nincs még azt is megtudják szerezni 99%-ban, csak 1 dolog van hogy Magyarországra 17.50€ a szállítási költség, de ha sokan rendelünk cuccokat akkor ez az összeg megoszlik!
LINK
http://www.opvoeren.nl/shop/uk...
Imádom 1002ccm 144paci Akropolis dob 180/55 gumi ááá végre megint motoron!Na ezzel nem le szólom a kis RS eket mert őt is szerettem nagyon hálás kis gép volt és a kategóriájában első osztályú!
top 80as henger, egy gyürüs dugoval eladó
dellorto 19es karbi eladó
Én is ezt tervezem Jah és amint befizetem a biztosításomat
Ne is mond már alig várom amint min 12 fokos lessz az aszfalt már megyek is!
Zsír az új gép vigyázzatok magatokra!
Már csak a szezonnak kell eljönnie
Helló!
Jó az új géped, vigyázz rá Te is!
malossi kuplunk rogó elado zsír új még motorba se volt 2000ft
Szervusztok RS fórum tudom már amúgy is régen írtam ,de most már még ritkábban.Vissza ültem 4 év után végre nagy mocira!Vigyázzatok magatokra és hajrá az RS eknek! Itt az új gépem!
napi nem éri meg nekem mert a dunlop trophyban,kunmadarason meg ezen a mami kupán mennék.
olyat nem sajna.

A blue scorpionsban 5 rugó atagdíj.

De minden verseny reggelén lehet napi licencet váltani, autó vagy motor jogsi meg pénz.
Ha még nem volt éves licenszem akkor is febr. 28 az utolsó határidő?
A másik meg hogy nem tudsz véletlenül egyesületet, ahol filléres vagy ingyenes tagsági díj?
Nevezés 8-10 ruppó lesz, alig több mint egy pályanap kakucson