Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó de gondolom ha 70-80 ccm a gép akkor az olajpumpát fel kell tekerni koppig
annyit érdemes ami gedeonnak is van h az olajzócső ami megy a karbiba az átlátszó neki így egyből meglátja ha valami miatt beszarna az olajozás
különolajozás mint az h magának keveri a gép ?nekem az van és 70ccm körül.gedeonnak is gyári keverés van.így már felesleges bekeverni a tankba ha be van kötve
Külön olajzást érdemes nem kikötni?
nekem se volt vele semmi gondom.még az elején asszem volt h beragadt és akkor sehogy se akart üzemi hőre menni,de valamit ügyködtünk vele ha jól emléxem.és utána már felment a két fehér közé
Nekem egyébként soha nem forralta, amióta meg lett csinálva jobban bemelegszik, ami a motornak sokkalta jobb. Üzemi hő felé soha de soha nem ment akármilyen meleg is volt. 70-80 C max!
Én is kérdeznék: kinek van bekötve a különolajzás 70-80ccm-es RS-en? Jobb e ha be van kötve (plusz 1:60-as keverék)?
akkor már 2:2
70es henger,és FORRALTA a vizet!Kiszedve...........
2:0
asszem most már működik is
Hát nem tudom az enyémben nincs benne, de egy kis járatás meg kb 500méter után üzemmeleg a motor! Lehet ha lenne benne meg is főzné a vizet....
mondjátok csak
1:0
Nekem benne van. Mikor a motort vettem rossz volt, szerelőm tett bele úját. Persze, hogy van értelme.
ma vittem el a tuning cuccaimat, és most véznék közvélemény kutatást kinek van a motorjába benne termosztát tuning henger mellett? Ezen filózunk a szerelőmmel hogy vagyon van-e értelme beletenni vagy inkább hagyuk a picsába az egészet segítségeteket előre is köszönöm
Millió dolog van, amit csak ebből a fórumból meg lehet tudni, ha visszanéz az ember. Hát, ő az egyszerúbb utat választotta. Jól van az.
Hogy lásd nem kamuzok,már ezeket az "izéket"megvettem rég.
Na ezért nem szólltam hozzá.
nagyon hülye kérdésekre rendszerint valami nagyon faviccel szoktam reagálni.
Nagyon jó cikkek érhetőek el neten, de nem keresik meg, inkább kérdezgetik a másik hasonló tudatlant.
Múlkor pl valaki napokig sírt egy delorto karbi ufószintje miatt.
Ott ül a gép előtt, és nem hajlandó beütni a gugliba, hogy dellrotyó.
Mér nem bírtam nézni, éskerestem neki egy megfelelő oldalt.
meg sem köszönte...
Ígyvan.Nem értettem én félre,csak ...............Fene tudja.Csípőből úgy leszerelted szerencsétlen kis srácot,hogy rossz volt látni.Kérdezte mit jelent tudod a herélt rezó.Nem mondtál neki semmi rosszat félre ne érts,de nem is mondtál neki semmi hasznosat.
Valami humort érthettél félre.
"NEMZÉSKÉPTELEN"Ezzel.
SZia!Várhatod.Menni fog,de csak a 7végén tudom becsomagolni.Akkor viszont anya adja majd fel a postára,mert,Anyu,apu,és nejem is a Pesti elosztó,nemzetközi kicserélőn melózik.A héten nem volt időm ezzel foglalkozni.NE HARAGUDJ!
Egész éjjel mentem,Fas..ig érő hóban,mint a "barom"!
Multkor én is vitába száltam.
De mikor közöltem velük a 2 motor közti külömbséget akkor meg jöttek azzal hogy én lenézem a simsont meg akinek simsonja van.
Holott eggyáltalán nem így van.Motoroztam már én is simsonnal.Teljesen más.No de ebbe ne menjünk bele
Ezzel viszont egyet kell értenem. Nem azért mondta a Srác (azt, hogy max. 5-6 Le az RS), mert minden Simson-nal rendelkező tulaj "nem ért a motorokhoz", inkább csak téves információ birtokában van.