Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát erről már nemtudok vélekedni!
Tettem fel a motoromrol egy kis videó összeállítást.:)
Aki szeretné majd nézze már meg és pontozzon.
Köszönöm a segítséget. És szerinted a szatunában árult aprilia plexik jók erre a fejidomra? Nagyon eltérönek tünnek. Üdv: Klem
Ne évjárathoz keress hanem motortipushoz! AM6 a neked való!
De csak egy példa:
lamella
És ez kb milyen állapotban van? Mennyi km van benne?
Köszi.Már jártam is ná la anno,és jó fej fazon.Most is felhívtam,és tényleg horror áron van a boltban,kb 8ezerért!Autó-ét szokja ő megvenni,és esztergályossal csináltat hozzá betétet.Na,nálam most detto ez lesz!
újszászi sanyi.
Az én motorom is tőle való.
Nemtudtam h. a tied az olbal bocsi
De amúgy nagyon szuper!:)
Ma este nem leszek fent, holnap lesz a nagy vizsga... szóval pihizek. Jó eszmefuttatást!
Éppen most ír neked az oldal készítője!
Ideiglenes tárhelen van fent, mert nem ez a végleges verzió, majd ha időm lesz befejezem. Íme az RS oldalam linkje:

www.bikerboy.extra.hu
hello. eladó egy herélt rezó ha valakit érdekel 5ért.am5-re.üdv.
hello
hírdet az apróban egy debreceni emberke. tesóm is tőle vette az rs 50-t, bontott alktrészei is vannak, tőle érdeklődj (keresőbe nyomd be hogy rs 50 az alkatrészeknél és kilöki)
boltban csillagászati az ár, ha van egyáltalán...
Szevasztok.Esetleg valakinek otthon nincs elfekvőben egy hőgombája?Jó pénzért persze.....
ahogybencemondja, ráadásul kecsón fele annyian szoktak lenni mint kakucson, és az egyenes is hosszabb
Értem, és ott hogy alakul a tarifa?
reggeltől 1ig 4ezer
egész napra meg 6v7ezer
de ha teheted inkább Kecskemétre menj mert 100% jobb az aszfalt meg maga a pálya is
Sziasztok! Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy tudtok e olyan boltot ahol ehez a tipushoz találok plexit és kuplunglamellát. Én mindenüt kerestem, de nem egyértelmüen irják meg melyik évjárathoz is való az pontosan. Nagy segítség lenne ha valaki már vásárolt volna ilyet és adna nekem is egy megfelelő tippet! köszönöm. Üdv: Klem
van egy eladó öntöttvas top due plus hengerem 25pénzért.
ez nem nicasilos de 70es
Bence, te már voltál Kakucson.
Hogy mennek ott a dolgok?
Mennyit kell fizetni meg ilyen dolgok.
Ha adnál egy kis információt nagyon hálás lennék!
tényleg sok értelme van a rezó herélésének..
Bye bye!
Még valam, régen találtam egy oldalt ide volt linkelve ahol az rs-ek festéseinek a neve le volt írva.Nemtudja valaki hogy ennek az oldalnak mi a neve?
Léptem, jó éjt Skacok!
Sósavat ajánlanám!
Csá! Nekem is le van belőle törtve. Egyébként egumotors.hu-ról tudsz rendelni!
Körömlakk lemosó az leszedi jol.
De abban nem vagyok biztos hogy a fényezést nem e bántja.
Bár szerintem azt nem, azért annyira nem durva cucc