Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis segítség:olasz nyelvű Aprilia szervízkönyv AM6-os blokkhoz.
Éz biztos megkímélet is motorikusan.
nincs mit! segítettem volna persze
Az elejét nem tette be valamiért!

Ez lett volna az eleje!
FORDÍTOM;KÖSZÖNÖM,Sírok hogy nem jó,imádkozom,hogy találjak jót!Mindenesetre azért köszönöm,hogy segítettél volna!
Szia! Nem hinném, hogy a fényezés gyári. A gumija is elég kopott. Én nem venném meg, mivel Gedeon motorja ennyi pénzért milliószor szebb és erősebb!
Sziasztok!
Most szeretnék venni egy rs-t. Néztem is egyet, szerintetek megéri? Ez gyári fényezés lehet?
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmoto
rok/152349/APRILIA_RS50_.html
igen csak ez az egy...nekem is az egy kivezetéses kéne ami M14X1,25 menetű!
Sajnos csak a kétkivezetésessel tudok szolgálni
Egy kivezetés,és a menetizéhez nem értek.Amúgy pedig mennék érte,én nem szokom csak nagy ritkán postáztatni a dolgaimat.Sofőr vagyok,és már nincs az a falu,ahol ne jártam volna.Csak akkor az az 1 van?
két kivezetéses kell? M14X1,5 menettel? mert ilyenem van! rosszat küldtek a gerecse motorbontótól! 3000Ft ! plussz a posta!
Engem érdekel-t,minden a matekon múlik!Mennyi az annyi?!
hát láncszakadás volt aztán van a kuplung benyomó! egy hüvelybe van egy csap amit húzok a kuplungkarral! és ezt a hüvelyt sikerült félig leszabnia! ragasztó nem jo, mert egy picit feszül kifelé amikor behuzom a kart! nah ezt kéne egy picit megcsíípni! legalább annyira, hogy ne mozduljon! aztán ha nem is telibe varni, letömíteném vmivel!
hát ez nehéz.
csapágy közelében kb sehogy, illetve akkor utómunkálnui kell feltehetően.

ha szar helyen van, keress üres blokkot, múltkor is volot, valami 6 körül.
igazad van! én is netszesnek gondolom...biztos nem jönne össze! viszont akk mivel lehetne meghegeszteni avival?
nem sabad külön cserélni simsonban sem, am blokkban meg pláne
sziasztok!

Vkinek nincs am6-os blokkhoz gyújtás felőli blokkfele? ha lenne, mennyiért? kép is kéne róla!
egyébbként van egy hőgombám, ha vkit érdekel eladó!
Ez kinek szól,hogy nézz be hozzám?
nézz be,rengeteg cucc !
Sziasztok!Nekem is ez volt a a tanuló mocim,de most eladó sorba került,vagy cserélném croossra endúróra.Most kapott új komplett hengerszettet!
Majd megbeszélem itthon és eldől h mi lesz a sorsa a hengernek !
Ha majd képet esetleg tudnál ide berakni vagy vmi azt megköszönném!
Ezt a hengert a gyári hajtókar mennyire honorálja?
Gyilkolja nagyon? Mert viszont tönkreb***ni nem szeretném!
Azt sem akarom h 5ezer km mulva csörögjön ! Úgyis most felújítással egyben menne föl ha aktiális lesz ez annyit takar h fogalma sincs! Tényleg ezen függ minden de megbontani nem akarok egy 14 km eres hibátlanul működő blokkot Ha nem muszály persze...!
Köszi a választ akkor várnék valamiféle képet!
Üdv: Norbi
a km-tert nem tudom mennyi van benne de én tavaly 3000kmtert tetem bele gond nélkül ezzel vetem a motorom de most nagyobb van rajta előtte nem tudom mennyit ment, a henger fala olyan mint egy új semmi kopás vagy karcolás még látszik a gyári honolás nyoma.
a dugó kicsit kopottas de 1 szezont még lazán kibír.
KÖszi szépen!
felnigumi.hu
itt találsz jó árban
Na emberek miez a csend?:D
Valami témát lökjetek már fel.
Nekem lenne is.
Hátra gömbölyű rs-re milyen gumit ajánlotok?
Ami tapad is meg előre?
90/80-ba ami árban sem 30-40 ezer mert néztem dunlopot az 36 ezer elöre...