Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbidra vevő lennék a gyárira:P
Mert enyémen le van törve a szivatónak a karja!
hello. nekem van egy de a hengerfej az nem jó mert a termosztátcsavarok le lettek fúrva és a menet benne maradt:S,10ezer. ha érdekel hétvégén tudok képet csinálni.üdv.
ha adsz helyette egy 70-es vas hengert tiéd
Uraságod meggondolta magát?
Tényleg, apropo... Kipu helyett vegyél hengert, a kipud heréltesd, aztán vegyél használtan egy Dellorto-t, azt meg hangold be.
A gyári alkatrészek ha nem kellenek add el, jön vissza pénz.
Benzin
Még csak érdeklődök szóval.....!
Valakinek eladó 70 es henger? Nicasilos legyen az lenne nekem a lényeg
Szerelő uram azt mondta :)
miújság srácok? mien az idő otthon. nekem ez a 3.nap hogy ausztiába vagyok. családi síelés már kicsit sok. túl hideg van és túl sok a hó inkább motoroznék. de baszus még mindig nem vittük el az alkatrészeket szerelőmnek. sose lesz kész a blokk bár még van időnk tavaszig
Ja meg még 1 kérdés. Szerintetek FBS vagy hasonló szilikon ragasztót hogy lehet eltávolítani? Valamelyik nagyokos azzal ragasztotta fel a tankpadot de úgy hogy a tanksapkánál kezdődött, mondanom sem kell hogy elég érdeksen nézett ki. Lehúztam a ragasztó nagy része le is jött pici dörzsölésre de van 1-2 folt ami makacsul megragadt. Kaparni nem lehet mert megsértem a festést. Valami szer kellene ami a festéket nem bántja de feloldja vagy picit meglazítja ragacsot. Valaki csinált már ilyet?
Ja meg hogyan? Nem sok kedvem van darabokra szedni. Arra gondoltam valamelyik művészetis rajztanártól kérek egy pici ecsetet amivel festenek és szépen lekenem. Itt a helyi művészeti suliban van minden vacak az is lehetne megoldás hogy porfestékkel lefesteni és utánna ráégetni a kemencében de ehez csak szét kell szedni meg nem tom a hőt hogyan viselné. Minden használható ötletre vevő vagyok.
Sziasztok!
Szerintetek mivel lehetne lefesteni a hátsó lengéscsillapító rugóját. Egy showa csillapítóm van de a rugón megrepedezett a festés és tiszta rozsda, kicsit megdörzsöltem és nagy darabokban válik le róla a festék. Nagyon jól működik szép lágyan rugózik cserélni nem akarom csak így kicsit csúnyácska. Gondolom fényes lakkfestékkel nem érdemes próbálkozni, mert a mozgás miatt az ugyan úgy megrepedezik. Mivel próbáljam meg lefesteni?
Megtaláltam köszi.
Én annyit tudok segíteni neked hogy ha ismered a srácot, úgy hívják hogy Újszászi Sanyi.Ő csinál matricaszetteket.
Lehet Tudorsofor is őt akarta volna mutatni neked.
Ha érdekel telefonszámot is tudok adni.
Csak nemtudom h. ide írhatom e.
Csak épp nem jó!
Köszi!
OK, köszi!
Szia! A vaterán van egy srác aki hírdet minden évjárathoz matricaszettet bármilyet megcsinál mattot lakkozáshoz vagy fényeset egyéni színeket stb.... Csak beírod a keresőbe hogy arpilia rs és megtalálod. Ha jól emlékszem 8000Ft-ért árulja a szetteket.
Pár ezresér lehet készletet kapni. Ezzel már lehet szépen finoman próbálgatni. Én 2-Extreme készletet vettem. Most 14-es karbiban 70-es főfúvókám van.
Hát nincs semmi baja már így mentem vele vagy 5-6 ezer kmet.
Hála istennek.
Helló!
Tudja valaki hogy hol lehet gyári matricaszettet venni rs-hez? 2004-eshez kellene.
Az szép!(Oo)
Jó éjt neked is!
Kezket a paplan fölé és soha ne igyál mosatlan gyümölcslevet!
Nekem fellazult a főtengely anyám, aztán a főtengely lyukat fúrt a deknimbe, az olaj meg kifojt. Hála Debrecenben Barna Miki orvosolta. Eeeez a Deebreeeceeen. Nah, tényleg léptem, holnap tanulás van...
Pedig általában főtengely felújításnál nem szabad és nem is érdemes visszarakni a régi hajtókart és csak rolnis kosarat cserélni mert a hajtókar amint kicsit is lóg oválisra üti magát vagy a főtengelyen vagy a csapszegen.
Köcce! Még1x jó éjt!