Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az gáz.Majd csak rendbe jössz,Nekem több mint harmadik hónapja nem működik a térdem tisztességeesen,de már tudok "normálisan" járni!
Honnan szerzed?A plexit.
Jól is nézki a mindenségit! Remélem a fekete plexi majd feldobja! Köszönöm az elismerést, ha nem is engem illet.
Mai napig fáj!
Szart mert minden seb feketére gyógyult meg azt hagyguk h miért...! Fürdés után kegyetlen mert ég emg viszket :S Főleg a bokám mert az megkopott kicsit !
Basziki, most elképzeltem, hogy mekkorát nyalhattál..
Ne hari, nem gúnyolódás képpen, de basszus, akkora kellemetlen lehetet áááh. Erről csak az jut az eszembe, amikor haverom 40-50 nel húzott a motorjával (biciklivel voltam), aztán szórakozgatot azzal, hogy beakasztja az első kerekem. Jobb oldalán voltam és jött egy balos kanyar és Bummmddsdsdvongolfnasdlénfwelfn... Azóta is a bal tenyeremen van két heg, igaz annyira már nem látszik...
Jujj backi.Fájjt?
Ja és nem mellesleg nekem meg a te Rs ed festése jön be nagyon.Fasza az a sárga,és átmenet rajta.
Magát a kormánycsutkát egy 10mm-es imbusz csavar fogat föl a "középső izére" amibe belecsatlakozik a két teló! Ez szakadt és jött a kormánycsutka
Akként kerüllt hozzám sajnos.
50-esként használtad?
Köszi!Nagyon sok lében volt,de nem mertem használlni.Ritka genyákok errefelé a rend-örei!
Hm, milyen kis dögös volt az NSR-ed.
Nem értem amúgy.Ott,ahol a kormányod lefigyelt,ott hol van csavar?
Jah
Ezt hívjuk rábaszásnak. Hát igen, elég kiborító dolog.
Igen tudok róla!
De egyébként ez a legnagyobb szívás amikor az ember vigyáz rá becsüli óvja félti minden szartól és ez a hála h más gány munkát végez vele....vagy szakad a csavar
Talán ezt hívhatjuk Rábaszásnak nem?
Aztatetves! Egy hülye csavar miatt...
Hát, gondolom már olvastad, mert már írtam, nekem meg az elejét kell cakk-pakk festetni, néhol forrasztani, mert valaki lerendezte a garázsban... 2 hétig nem néztem rá és tessék...
Meg h a.....
Kerékre vettem föl....fel is jött....egyszer csak huss ott lesekedett a kormány a kezemben és elhasaltam
Nekem az összesnek maradandó nyoma lett a bőrömön tehát az örökre megmaradt, rs majd kap matricát az oldalára ami csikarás lett meg fater igérte h megcsináltatja nekem! Kigittelteti meg ott ahol gitelve lett le lesz fújva!
Így jártam...pedig mindig figyeltem meg minden...egy buzi csavar miatt szívtam ekkorát!
De nyáron ráizzad nem ráfagy
Csak emrt ugye nyáron a mocc is melegebb levegőt kap erre gondoltam
Te Norbi! Megfektetted az Rs-t? Hát én levagyok maradva...
Eltört a kormány és elnyaltál?
Ugye nem lett semmi bajod? És az RS, azóta jól van?
Nyári melegben?A seggem fagyott rá az ülésre hejj!
"Szép." Akkor még szerencséd van.
Tényleg 9-10 est hagy kapja...főleg nyári melegben! Megérdemli
Köszönöm.
Hát hallod én anno mikor eladtam az NSR-t,a srácnak nem vollt ily szerencséje.Az,ahogy elolvadt,be is cseppent,és széjjel verte a nikaszilos hengert!