Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te jó ég, RS 70-enbe? Hát, akkor nincs min csodálkozni. 9-es hőértékűt neki. Haverom 70es robogójába is bedöglött egy 7es hőértékű, az se sokat húzott... Cserével megoldódott a probléma (nagyobb hőértékű)...
Na, megnéztem neked: Denso W27ESR U
SEGÁZ!
Hm.Azt írjátok.hogy 9.Akkor nem kell meglepődni.Ez hetes volt.O-Ó!
NGK BR9ES
Én ezt használom....gyárinak 8 as hőértékű van neki előírva és a 9 est nyomatom neki!
Miért ez milyen volt?
Ezer bocsi!
Én 9-es hőértékűt használok, ám ez relatív. Azt hiszem Denso van most benne.
Gondolod?Én ma is kimentem gurulni,és hoppp!Elolvadt a gyertya vége.Ki,MIt,használ az RSébe?Miféle hőértékűt? ?
Hát jah....
Nézz már körül! Csak mi tartjuk fent a fórumot, mindenki off-on van.
Nekem bejött!
A gyári rezóban folytások vannak elhelyezve!
Ezek egy részének vagy teljes egészében való eltávolítása jelenti azt, hogy herélt a kipud
Remélem érthető voltam
nemzésképtelen
helo mindenkinek! egy kérdésem lenne: mit jelent az hgy herélt a kipufogó?
Korrekt. De az tény, hogy az enyémben kicsi. A kipufogóm herélt, szóval nyugodtan bepróbálkozhatok nagyobbal. Lehet, hogy sportkipufogóra is beruházok.
Az enyémben 65-ös van, és nekem is 12-es karbim van.
Baszki!
Erről beszélek!
Ki kell cserélni, de ha eddig így ment, ezután? Huh, akkor még lehet áttételezem is...
Szted a 12 es karbimba mekkora a főfúvóka?
96-os.....
4 litert eszik a mocim, 80-as és mindössze 72-es a fúvókája, le akarom cserélni, de akkor nő a fogyasztás... ilyenkor elgondolkozok...
Bizony, igazad van, ifjú Padavanom.
Jóleszmár Te is szeretnél 250Ft ért tankolni nemcsak én ! Meg ha mindennek alacsonyabb lenne az ára....vagy lehetne rendes munkával annyit karasni h megél tisztességesen!
Nem?
Há ez van, ne rijjál!
Végülis...válág van hagy egyen...
Blokkszéthúzás = főtengelycsapágy csere? Ha simsonnál akkor itt is gondolom...ó de sek nyűg
Nincs róla tapasztalatom.
Apropo karbi: nyugodtan vehetsz 19-20-as karbit, naon megfogja dobni, húzni fog mint állat (fogyaztása havernak 5-6 liter).
És ezt:
Dugó
Furcsán is néztem, mikor olvastam...