Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

14 évesen én is aprilia fun voltam (aprilia amico-m volt). Na nem mintha most nem lennék az és nem aprilia-m volna.
sziasztok motoros tesókáim vki nemtuggya h honda ns 50 fbe mien főtengely csapágy meg szimering kell?
előre is köszi!
hello. Eladó egy Aprilia rs50 váz am5-ös.10ezer ft csak szám nélkül.És egy 70ccm-es Pollini henger perselyes 10ért(azért ennyi mert a hengerfejbe nem lehet termosztátot tenni).Érd:e-mail.üdv
Hello nem veszem sértésnek 14 vagyok.
Neeeeem kiiiiaaaabáááltaaaam!
Srácok valaki majd a nyáron jönne Kakucsra?
Mert nagybátjámmal beszéltem ő felvisz kocsival, motorok a futón idáig én megyek ha jönne valaki debrecenböl akkor az szoljon:)
nálam csak pár napig volt .azalatt is tönkrement .
Kellemes napot Mindenkinek
Na de ijjjjjjjet nem tudni, kedves dhfear!

ne kiabálj velem.én csak segíteni akartam .de majdnem eltaláltam
Szia ifjú barátom! Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, ne vedd sértésnek: hány éves vagy? Lényeg, hogy sohasem lehet elég korán elkezdeni, szóval elismerésem Kolléga!
Figyelmetekbe ajánlom a Nero Vision alkalmazást. A többi programot nem említeném, mivel az már igényel egy kis jártasságot.
Jó helyen jártok. A Windows Movie Maker tökéletesen kielégíti az igényeiteket, ha csak a minőségről is van szó.
Ez engem is érdekelne!
De a minőség nemcsak a programtól függ, hanem a felvétel minőségétől is...ezt nem elfelejteni!
Sziasztok elnézést hogy ide írtam de nem találtam más topikot amely.Meg tudná mondani valak hogy mi a legjobb vagy legújjabb video szerkesztő progi amivel ha tömörítek akkor ne legyen olyan rossz minőség lehető legjobbat?

Üdv:Norbert
Szerencse hogy ennyivel is megúsztad....!
Nagy az Isten állatkertje, mondjuk ki.
Nnna, ez is egy érdekes story. Sajnos az ilyen szinte mindennapos...
Én tavaly nyáron szívtam egy nagyot még a 125-ös AF1-emmel. Két biciklis mennt előttem és azt láttam, hogy húzódnak mindketten a felezőhöz, gondoltam lekanyaronak balra. Nem is lassítottam mentem kb 60-al, erre a hátsó biciklis bekacsázott hírtelen pont elém olyan közel voltam, hogy ha fékezek akkor tuti perec és elsodrom mindkettőt. Balra nem tudtam már előzni, mert ott a másik mennt, elzárták az utat,dudálni akartam de már késő volt mire felfogja a jó roma állapolgár mi van addigra átmagyek rajta, egyetlen megodás jobbra lementem az útról a patka és az árok közötti füves részen átváltottam cross üzemmódra full gáz elmentem mellettük és szép finoman visszacsorogtam az útra. De sajna olyan közel voltam a biciklishez, hogy az órám beleakadt a bicikli kormányába, a felxibilis swatch öv felhúzódott a vállamig majd ott elszakadt. Iszonyat nagyot rántott a karomon. Csóri roma papa meg az árokban landolt. Kúrvára felhúztak, azt hittem még le is fejelem, megfordultam visszamentem és megkérdeztem mi a faszt kacsázik össze vissza. Persze ők sosem jártak a felezőnél meg mentek szépen egyenesen én meg vagy 200-al mentem és jobbról próbálok előzni mikor azt nem szabad. Csúnya anyázás keződőtt. Rendőrt nem hívtam mert nekem is 50-esként futott a motor és lehet én nagyobbat szívtam volna. Maradt a 3 hét vizesruházás meg a zúzódott kezem.
Szivesen! Jóéjt
Csáó
Nagyon szívesen. Jó éjszakát!
Én léptem,jó éjjt,és thx a segítségeket,szevasztok!
Bizony.
A gyárit forrasztatom meg és lefestetem. Egyébként a szatuna.hu-ról tudsz rendelni mindenféle színben!
Ez már ígymarad szóval mind1.....
Lényegtelen...így jártam
Inkább ezzel essek mint majd ha eljutok egyszer egy GSX-R el