Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
És tudnál nekem pontos tipust adni a dugóra...márka méretek stb...persze ha tudsz
Linket is elfogadok
Neem, marad így mindenre nincs pénzem pedig örültem vna egy 70 esnek!
Így csak rendszer dogó karbi membránlapok és pár kisebb alkatrész ami nem nagy tétel és cserés és helószia
Láckerékbe ( első hátsó + lácn ) nemtudom h van-e 500 km er szóval az marad Elől 13 tehát +1 fog így jó
ha nem akarsz jobban hozzányúlni szerintem csak vegyél rá egy sport rendszert+nagyok karburátort és nagyobb első lánckereket így nem kell másik henger de teljesítménye is jobb lesz
Nem kéne úgy beszélni velem mint egy darab szarral, én sem így írtam rád. Amúgy ha árulsz valamit akkor jobban magyarázd már meg a kedves vevőknek hogy miért is jó ennyi fajta motorra a kipuff nem pedig csak odabaszni hogy sendától rs ig mindenre jó. részemről itt fejeztem be: Dani
Szia!
Persze, hogy van én most 40,8-ast vettem. Az előző hengeremben pedig 41-es volt. Szerintem van 40,5-ös is.
Szerintem van + -os dugó. Menj be Debibe Barna Mikihez, ő jó szakember.

Hm, szerintem nem veszem meg a Leo-t. Az a gond, hogy még azt sem tudom, hogy miért csörög a motorom, na és még a fejidomot is festetnem kell. Majd miután ezek készen lesznek, ráérek nézelődni.

Na léptem tanulni.

I'll be back!

Mindent csak megfontoltan és okosan.
Nézegetem az alkatrészeket a motorba...még "annyira" nem is vészes. (robogotuning.hu-n leskelődök)
Az kérdés hogy ezekhez a motorokhoz gyáriból árulnak + os dugót szerintetek? Vagy valamilyne márkából? 40,3 mm a gyári nemtudom h mi lenne az utánna következő méret vagy jó-e még nekem egy gyári méretű? Mert a hengert nem akarom fúratni...vagy nemtudom, hogy mitkéne jobban mondva!
Nézz alá, kérdeztem tőle! Ha megegyeztem vele viszem el, ha nem jön közbe semmi...
Na hát mi tart vissza Üssed lefelé
Jó lesz nekem a Leo, neked meg az Arrow.
Baszki én ezt megveszem, a rezoja naon olyan mint az enyém... Hej, most gondolkodóba estem. 20-ra le kell alkudni...
Nem kicsit De én akkor is arrowot akarok..33 csak egy rezó.....ejnye de drága! Nekem az a baj h nem tetszik ez a Leo pedig biztos h jó kis pufó!
ez a vaterás megéri
Na várjunk én még semmit se csinálok, majd csak fogok remélhetőleg
Bocccs... 4-en.

Itt a V6-os, hibátlan állapot:

http://www.vatera.hu/leo_vince...

Hm... lehet felkeltette a kipu az érdeklődésem, de a 30 az sok...
meg persze én
Járatni? Akkor már 3an vagyunk így: Norbi, Te és Én.
Oké! Biztosítás még nekem is kell, és még a mocit is be kell járatni mert 5 km van még csak benne. Ha összejön akkosz írjatok én biztosan megyek!
Bizony jó Rs 50-hez is:

http://www.spiralspinner.com/S...

Na, de várom válaszod.
Hu baszki én is Bihari vagyok. Hm... Merre laksz?
Hi Derbi!

Most néztem, nekem csak spontán bele kell dugni a hengerbe a kiput és tömit, plusz két helyen van felfogatás az egyik a rezonál másik a dobnál. A 30ezer az irányár? Egyébként hova valósi vagy?
Ne legyél már enyire okos a tied az gyárilag rs való ez meg tzr-re rs-re is ugyan úgy felmegy csak az enyémen másik oldalra megy
jah igen és Május 1 Madaras alap h ottvagyunk
A motorban "semmi nincs" Tehát arra értem ugye h full gyári
Hát most lesz benne pár km eren belül 14 ezer km!
Szal azért gondoltam h talán ráférne.....! Tűgörgőt meg dugót ki lehet hajintani belőle roszabb nem lesz
OKés
De még csak tervben van a túra, addig még nekem be kéne szerezni 2 gumit a motorra meg a biztosítást befizetni.
Aztán már semmi sem akadály