Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Az én pleximet valaki lecsepegtette valamivel és a cseppek felmarták nem lehetett eltünteni. Venni akartam rá sötétítő fóliát és leragasztom az egészet, de véletlenül jobbat találtam. Autó tuning lámpa festéket amivel az autók hátsó lámpáit lehet sötétíteni, sötét lesz de fényáteresztő. Vettem egyet és lefútam, a színe teljesen jó és még át is lehet látni rajta.
Van egy videó a mociról a videóim közöt azon már le van fújva látszik milyen lett.
Helló!
Én Nyíregyháza közelében lakom ha lesz tokaji túra akkor Nyiregy környékén beállok én is!
Zárásul, max még egy pici matricázás....

Jó éjt Srácok!
Hm, eeeez eeegééész jóóól haangziiik!
OKés
Nyáron még megyünk Kunmadarasra is.
Voltunk tavaly is.
Mind a 2x, május 1. meg agusztus 20.án is.
Mondanom sem kell hogy egy élmény volt.Még a mai napig bennem van az egész nap.Über jó volt
Bizony a piros nem jó... Hátha találok fehéret... A kék lesz sztem...
Jajaja, én is Tokajba gondoltam. Nem tudom mikorra lesz kész a mocim, de ha tavasszal már über jó lesz, csatlakozom... nyáron mindenképp!
Ejj ha, ahogy elnézem a listát lesz nálad koplalás nem kevés ha mindezt be akarod szerezni!
Én kéket raknék, a piros az annyira nem megy a narancs sárgához vagy esetleg még zöldet.
a kép:
OKé benne vagyok!
Borúzs Lacival már msn-en beszélgettük az Rs talit amúgy is.
Hogy tavasszal jó lenne eggyet bandázni!
Ja és mi a haverokkal tavasszal menni akarunk Tokajba egy jót motorozni.
Idáig így megyünk hogy, én barátom, neki is rs-e van:P meg még egy haverom neki meg egy aprilia rally-ja van.
Szoval csak aprilia amivel megyünk
Valaki esetleg nem akar még csatlakozni?
Nos, a lámpa így nézne ki a ledsorral... Sajnos a led csak piros, kék, vagy zöld lehet... A Koso csak ezt a 3-mat csinálja...

http://www.egumotors.hu/4384-o...
Hát, attól függ mennyi pénzt szánsz rá, valamint, hogy jelenleg milyen állapotban van a motorod.

Haverom 50ccm-es Cagiváján (SuperCity) 20-as Dellorto van, mondanom sem kell, 7től 10ig szuper nyomatékos (mellette Gianelli kipuja van), mindez társul egy szép 6 literes fogyasztás.

Egyébként az összeállításod nem lehet rossz. Lényeg, hogy most mi van a gépedben és milyen állapotban, valamint mennyi Cash-t szánsz rá...
Nekem is válaszoljatoook
Hali! Pocsaji vagyok, Debrecentől 30 Km. Dehogy haragszom, igazat adok neked, én is feketére akarom, csak haverom mondogatja, hogy maradjon így. Te Baluka, nyáron igazán bandázhatnánk, szólnánk Norbert kollégának is, plusz az ismerős és ismeretlen többieknek a környéken, afféle RS 50 talit kellene csinálni...

Fú, támadt egy ötletem. Mi lenne ha az első lámpám alját befutattnám alul fehér ledsorral fél kör ívben? Mit szóltok?
Most elindul a spórolás meg a pénzgyűjtés:D
Aztán az alkatrész guberálás :)
A terv:
-másik dugó ( sztem megérdemli 16 ezernél )
-főtengelyszimering csere ( kell am? )
-tömítések ha már szét lett szedve
-felső tűgörgő
-dellorto 17.5
-arrow
-membrán
Valamit még kell?
Beony ám ;)
Jut eszembe, te nem debreceni vagy?
Lehet hogy félre informált vagyok de mintha úgy emlékeznék rá hogy de debreceni vagy
Szerintem a plekó maradjon fekete, így túlságosan egyszinű a mocc.
De ez csak magán vélemény!
Nehogy hari legyen belöle
Hello a dob külön nem eladó?
A kép:
Jut eszembe, mint már mondottam vala, összetört a plexim és a fejidomom (nem vészesen). Lényeg, hogy forrasztani kell és festeni (kb. 10-15 rugó azt mondta a szaki). Szerintetek maradjon eredeti kinézett szerint a motor, avagy legyen a plexim fekete? Visszapillantó legyen fekete, vagy maradjon sárga? Nos, várom a tanácsokat Skacok!
Értem köszönöm
ezt a hengerfejre kell bekötni, de elvileg van hozzá hőgomba. már csak az a kérdés hogy a S6 hőgomba menete és a hengerfej menete megegyezik e
Ne viccelj már, "most vetted" az RS-t! Naná, hogy marad!
Képzeld, leakartam tenni az A-s jogsit, aztán venni egy MZ-t (erre telt volna). Lemondtam róla, ha lesz munkám, pénzem, lesz jó gépem (jogsi is). Most pedig marad az RS, felújítás és egy kisseb tuning. Jah, és még adósok vagyunk egy Hajdú Bihar RS 50 talival, ne felejtsd el (igaz a mocim járatós lesz, ha minden igaz...), nyáron kivitelezzük Norbi koma!