Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én citybike,de azért mert az helyben van itt Győrben nekünk.tömítés,csapágy,szimering,hajtókar,főtenge
lyanya.ezeket vettem ott.viszont a kmspirált már az italmondotól kellett megrendelni,mert a citybike-ba 2 hónap alatt nem tudták meghozni
Sziasztok , tudom hogy nem RS em van , de ha fel akarod újítani italmondo.hu.... de a netes oldalon alig van valami , de ott van a telefonszámuk , aztán rs hez mindenük van ...
én szerencsére Békéscsabán lakok , itt van az italmondo raktára:P
Továbbra is keresek olyan RS-tulajt,aki már újjított fel mocit.Honnan vette a dolgait?
Az zsír!És legalább hiteles. Semmi mást nem cseréltél csak csapágy,szimering?Sem hajtókart,dugattyút,gyűrűt,csapszeget,seegert,stb...
..?
Kell a matrica is!Sőt,idén nekem a biztosítási alkuszom emilt küldött,hogy nyomtassam ki a biztosítási kötvényt,és tartsam a forgalmim mellet!(kocsi)
Mit értesz az alatt,hogy "télen megvan hallva"?
Nekem 100at megy.Szeptemberben volt generálozva, fötengó szimeringek csapágyak.Gyári áttétellel.:)
Sziasztok!
Pont kint dolgozok a Mátrában, ma a Nap süt 1000-rel na meg vagy 12 fok a motor meg otthon pihen . Már nagyon mennék egy krikát vele.
Biztosításom még nekem sincs ti mikor szoktátok megkötni én olyan február-március környékére terveztem.
Nekem 115 km/h hát jah ahhoz is út meg nyár kell! egy Arrow sportkipu.rendszer ennyi a tuning télen viszontmegvanhalva!
én befiziztem a biztosítást 5.400 Ft xD! És a zsrunak elég ha felmutatod a csekket vagy kell matrica is?
Majd tavasszal megpróbálok összehozni valami videót
Ahogy észreveszem sztem szépen szedi a lábát
helló!

nemond hogy nemengedek 7+posta

elég sok minden megvan és ha külön-külön kel megvenni egyrészt több lenne másrészt annyiszor posta költség

üdv:Zoli
A nagyvas.hu-n a lánckerekeknél fel van tüntetve, típusonként, hogy melyik a gyári fokszám... egy kis érdekesség.

110 és 50-es, hm, szép! :)

Azon gondolkodom, hogy ezt a 110-es tempómat 115 (14es fogaskerék elöl) vagy 120-ra (15ös fogaskerék elöl) növelem... Figyelembe kell vennem azt, hogy nekem csak 5 sebesség áll rendelkezésemre...

Ki mit gondol? 5 sebességes 80-as Extremákat ismertek? Mennyit mennek? :)

Lehet maradok 115nél, ésszerűbb és még tolni is fog a gépem.

Még a karbimat is be kell hangolnom (72es fúvákat ki kell cserélni ).
UI.: Még valami, melyik motornak mikor jön elő az ereje. Egy nagyobb löketű MZ biztos nem 8tól fog húzni, hanem 2500-3000 (rezótól IS függően), és azt hiszem 6000ig használható ez a relatíve nagy nyomatéktartomány.
Hali!

Ó, én értelek, viszont relatív dolog, ki mit ért nyomaték sávon. Az én esetemben a motorom 8ezer és 10ezer között nyomatékos, te bizonyára arra gondolsz, hogy a motor mikor kezd nyomatékos lenni, én meg arra gondoltam, hogy mikor jön meg a "hú de tol ez a gép" érzés. Lényeg: járatós gépet ne vigyünk 4-5ezer fölé.
12 nekem van most 13 as
Mert mennyi a gyári első fogaskerék szám?Amúgy rákerestem az olajra,ha Castrol,akkor az is príma.Csak kúton tényleg horror az ára.
Castrol Power Racing 2T-re gondoltam Az ilyen kis izé olajakat nem öntögetem bele azt meghagyom a szomszéd simsonjába!
Csakis Agip Speed :)
110 :) Full gyári masina! Elől+1 fog. De a 110 hez kell egy kis idő meg út. Nem mindig sikerül ezt hozzátenném.100 on "hamar" fenn van 105 höz már kicsit nem árt pucsítani
Olajon meg benzinen kívül még más egyéb nem kellett hozzá ( kopp kopp )
Shell power racing?Vagy MOL?a mol az olyasmi mint az arol2T.Nem nyert meg engem.A Shell-t pedig nem ismerem,csak hírből.A híre nem rossz,sem a Piár-ja. Biztosításom nekem sincs.Nem tudom hol van a motorszám,és még nem volt kedvem leszedni a burkolatot hogy megkeressem.Ha valaki vágja,írja már meg plííz,hogy merre keresendő!AM6
Jajj jajj!Valahogy pedig akkor tájt megye3,de majd csörgök.Remélem nem Ausztriában leszel pont megint!Ha mégis,nyomj ki,és csörgess vissza,amikor ide haza vagyol,vissza hívlak.Remélem nem így lesz azért.
MÁS!
Kinek,mennyit megy az RS-e?
Dugattyút,gyűrűt,csapszeget........ilyeneket,k
i,honnan vásárol?
nem volt rajta logo már amikor vettem. Majd szólj hogy mikor jössz. Azt tudom hogy jan 16-20 között síelni megyek. de itthon vagyok azonkívül. üdv Dani
Ja és az ide évi biztosításomat még nem fizettem be
Mostmár én is kihoznám csak nincs olajam
Vegyek a kúton Power Racing 2T-t? Jó az nekem? Csak úgy k***-va drága :S:S
Egészen biztos, hogy nem 8 nál kezdődik a nyomatéksáv.
12 itt,és nekem már tiszta "retyó"lett.
2 héten belül tuti!Kérdés;A filtered,(leo)Nem volt rajta V6Logo?V6