Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem az egüről rendelem csak a terméket onna kerestem ki
csak az érdekel h h kell beszerelni kell e hozzá +ba vmi segítsetek
Döntöttem úgy érzem :)
Marad az Rs...nemtodum h örüljek vagy sírjak? :)
Felújítást tervezek meg softos tuningot....
Tíz pénz!Nem tudom hogy állsz anyagilag,de ez az összeg olyan határ,ami megér egy telefont az Egümotors felé,nehogy lukra fuss.Egyéni véleményem.
Hali valaki tudja hogy kell bekötni ezt a jelzőt itt a link:
http://www.egumotors.hu/4350-m...
Nem kell hozzá nekem más vevő vagy valami köszönöm szépen
Uhh ...........Korábban már kikerestem,és ebben a topicban le is írtam,de komolyan mondom nem emlékezem.Letöltöttem a kezelésiét,és ott megvan nekem,de most nincs időm már kikereseni.Ha gondolod,keress vissza.SRY!
Helló. Jó lesz az a fekete ezüst, enyém is az. Igaz ezüst csak egy csík van a tankon de mind1 . Sztem én csak tavasszal kapom szét a telót mert annyira nem vészes, de ha megtudod mekkora akkor írd meg majd légyszives. Ja, olaj mennyi kell a villákba?
Megkaptam az sms-ed,holnap megyek!
szevasztok
Keresek 2002-es rs-hez tükör alatti műanyagot,ami a fejidom meg a tükör között van(ha nem mindegy akkor a bal oldali kellene)ha van valakinek bontott,az jelentkezhet
nem akarok itt okoskodni de enyi féle motorra 100% hogy nemjó ez a rendszer. Nekem is ilyen volt, nemrég adtam el RS-ről RS-re! Teljesen máshogy néz ki.
Ezen a képen a motor jól,a kipufogó semennyire nem látható.Csak a filter.
Hali a képen látható Leo vince Hand made V6 eladó Ár 30.000FTÍgy egy az egy be felmegy a következő tipusokra: Derbi gpr,senda,drd,x-race,x-treme,Aprilia:Rs50,sx,rx,Yamaha Tzr50 Dt50Gilera Gsm50Kb enyi De 70-80as hengerhez is jó ha kell küldök még képet a képen derbin van amire átalakítóval let feltéve de ez le szedhető és így rugós módszerel is használható: msn:drimbazoli@hotmail.com
A képen látható két gumiabroncs eladó pirelli ,bridgestone márkájúak keveset futotak A pirelli az 100/80-17 bridgestone 120/70-17 6000/DB kettő esetén 10000 a kettő
Köszi, rájöttem már hogy nem jó
Szia.Hallod ez olyan,mint egy Fárao sír.Hallgatnak.Nem tudom vazzeg a simering számát,de ha én előbb szétkapom,megmondom.Nem nagyon tudom még,de eddig a legjobban ez az ezüst - fekete jön be.De ez nem végleges még-......................
hello
akit érdekel egy alapméretes, jó állapotú RMS henger nézzen be a galériámba (RS,RX-SX 50)
am van egy régi hengerem derbire bár sérült a fala
nem nem! ég és föld a 2 henger
Helló!
Van egy hengerem, am6-os blokkon volt, nem tudja valaki hogy azt rá lehet-e rakni egy Derbi blokkra? Szal passzolnak-e?
Jó lesz a gépezet . Ilyen 46-os matricaszettem van nekem is. Am. milyen színű lesz? Telószimeringről nem tudsz semmit?
Lehet ennyire jó egy RS?
Tavaszi festéshez szedegetem össze a rávalókat
Az a normál telós szimering méret nekem is kellene.
Vagy senki nem cserélt még telószimeringet?
Sziazstok.Esetleg valaki nem tudja,a még nem fordított első telók szimering számát?
Hali!
Barátomnak ugyan olyan motorja van mint neked és abba is ugyan ugy olyan 8 deci olaj kell mint az am blokkokba.
De oldalt van a nívója, kicsavarod, elkezded önteni bele az olajat és ha ott elkezd szivárogni az olaj akkor megvan a szint.
De mondom 8 deci kell bele.:)
keresek Am6 komplett üzemképes blokkot!
van rá egy komplett 125ös Mz ts blokkom. meg akár még egy Sagem My700x teló... kártyafüggetlen.. kibaszott nagy basszust ad:) bele rezeg a teló lehetőleg minél elöbb..
üdv