Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóvilág
Hidegnek itt sincs hideg, de baszhatom tiszta retyó az út, összekoszolni meg nincs szivem....
Pedig kerülnék egyet szivesen
Íjhá fiuk,lányok itt 15C fok van és még nő
szia. Jössz valamikor felém? Vár rád a kipuff tartója
azért kikötni ne kösd ki.az pl arra is jó h ha valahol picit eldugulna a rendszer akkor attól még azon a csövön tud áramlani a víz és nem fő meg azonnal.(meg lehet rosszul emléxem de túlnyomás is nehezebben keletkezik,mert + 1 cső amerre a víz el tud menni. )
nekem a karbiról már 1 éve le van kötve csak régi a kép. amikor a 19es ment rá szívócsonkot is cserélni kellett. Szóval akkor annak a csőnek a hengerfejbe nincs értelme kössük ki nyugodtan?
Nekem DJKlein pont ezt magyarázta el.a szívócsonkot melegítené,a karbi után.Nekem is le lett kötve,semmi lényege.
pl ezen a motoron meg nincs ilyen cső. tudom hogy ez egy TZR de a blokk ugyan az
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy mi értelme van annak a csőnek ami a vízpumpa-hűtő között elágazik és felmegy a hengerfejbe. 2001es mocikon még ígyvan késöbbieken meg azthiszem nem. mutatok képet hátha így könyebben beazonosítjátok
mikor tudnád majd küldeni a képeket amit beszéltünk irtam már emailt többször is de nem válaszoltál.
Most vettem 20.000 Ft-ért! lánckerék elöl hátul..kuplungbowden..lánc! fagyálló! ennyi a téli ujjítás majd tavasszal meglátjuk h megy!
Érdekellnének a cuccok 5000ft+Posta költségért átvenném!Többet nem tudok érte adni!Tartalék alkatrésznek kellene!
hát az a 7200 még jo de a gumit 20 tol nyáron mondtak rá 5 ezerért 110/ 70 est zsir ujat csak nem volt rá pénzem de most akkor keresek megint olyat és veszek nem költök rá 20 ezret gumira
csak 7200? amikor én érdeklődtem 12000et mondtak rá. megzavarodok ha ennyi idő alatt ennyire megdrágult volna neked hány km után romlott el?
natixnál 7200volt a csiga fél éve
km óra csiga olyan 12000körül van, nekemis kell vennem. Hátsó gumi újonan 20ezertől kezdődik, de én maradnék a gyári 110/80 as méretnél
És nekem is vannak
erősített kuplung a TOP 10en pár ezer. Nemtudom pontosan nemakarok hülyeséget mondani
Erősítet kuplung mennyi?
nekem a hajtókar ha jól emlékszem akkor 9e volt
erősített dolgok olyan 80ccm-től ajánlott.persze nem feltétlenül a főtengely.hanem pl hajtókar,kuplungrugó.ezek vannak gedeonnak is
hali nem tudna vki mondani nekem árat 98 elötti re kilométer ora csiga és vmi gumi kéne hátra 120/ 80 as asziszem
Legalább kész a géped. Hosszúpályiból vetted?
Engem még ez sem idegesítene csak végre el tudnám kezdeni bejáratni. De mikor lesz végre jó idő?
Végre teljesen rendbe van rakva és 1km-ert sem tudtam még menni vele.
Ne is mondd, együtt érzek.
hát én bízom benne hogy elég lesz. elvileg ezeknél a blokkoknál a verseny főtengely annyival másabb hogy ki van könnyítve és pörgősebb vele a gép talán. Én egyedül a bejáratástól félek. Vagyis nem félek inkább idegesít hogy xkm-en keresztül csak picigáz alacsony fordulat