Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én motorom teljesen gyári, és én olyan 7000-8000-es fordulaton szoktam használni.Mikor madarasra is mentünk végig úgy mentünk 60, 65, 70
ugyan már.azt se tudja mi az h motor .nem ért ő semmihez,csak magyaráz ...meg ígérget h így összerakjuk az RS-t meg úgy.aztán sehol semmi
Inkább a nyomatéksávban kellene tartani finoman nem?
Ha az alatt van az sem jó, úgy nagyok az oldalerők.
a "hogy" szót "igen" követi....
Ez is egy irányelv... csak behal a géped idő nap előtt!
Én se kíméltem az igaz, de szerintem max 8000-8500...
Gedeon mester mit szólsz?
Jajajaja, azt hiszed okos vagy?
Mit tudjuk, hogy, másképp nem ő lenne a virtuális szerelőnk.
most miért?12ig van skálázva nem? .amúgy tényleg ott használtam ...csak aztán jött a CB ...aztán összetörte magát .uh most kénytelen leszek visszaülni
éa akkor te most azt hiszed okos vagy ?
Látni bizony! Most írtam neked nyivivre! XD
Aaaaz igen, az már azért sok! XD
téged is látni itt néha?
én 9500-10000 körül használom
Srácok, ti utazóban hanyas fordulaton mentek az RS-el?
enyém az új kipuval egy picit több lesz úgyérzem
Enyém 75 decibel
holnap megpróbálok neked csinálni. elég régi kép de emlékeztem hogy valahol van a gépen
mármint hoyga tábla tiszta
köszi szépena képet lenne 1 kérésem nemlehet ne úgy hogy tiszta a kép és jól megvan világitva?
Köszi majd megpróbálom feltölteni az aksit remélem csak ennyi baja van.
Csináltam egy galériát az új cuccamimról http://www.sportmotor.hu/motor...
itt van a kép
Eladó AM3 8ezer ft vagy darabokban is
Hali a képen látható Leo vince Hand made V6 eladó Ár 30.000FTÍgy egy az egy be felmegy a Rs is a ne legyen a kép meg tévesztő nekem átalakítóval van fent
aksi gondok? ha minden igaz betolod, jár a motor és vissza fog tölteni a generátor. de menni kéne vele mindenképp
Sziasztok!
Ma gondoltam beindítom a kicsikét, de b.szott beindulni
Az önidító forgat rendesen de nem indul, tulásra meg egyből beindult..Néztem önindítózásnál nincs szikra .
Segítsetek mi lehet a baja?
felvettelek msnre
haligali mondenkinek valaki lenne olyan kedves és lefényképezné nekm az alvázszám tábláját persze az alvázszámára nemvok kiváncsi csak a szövegre

előre is köszi mindenkinek bb