Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hátamon se sikerült
Szeva!Még nem törtem el a kezem de elfogom mert úgy orrba verem ezt a kerge dh-t! Ja az RS még megvan úgy látszik nem kell senkinek vagy sokért adom ,dehát ennek nem fogom lejjebb vinni az árát mert megéri a pénzét.A szerelgetés kicsit alszik mert nincs szezon tudod majd mindenki akkor kezd el kapkodni mikor már motorozni szeretne.
mert mindig csak a gedeon
Ááá, értem, csak én azt Gedeontól kérdeztem. Nah mindegy. Jobbulást Neked!
én törtem el és én szerelgetek
Gedeon eltörte a kezét?
törött kézzel picit nehéz a szerelgetés...ráadásul azt se tudom hogy volt már összerakva .majd ha gedeon végre rászánta magát a dologra akkor összerakja nekem ...ugye apu?
Huh érthető...
Hali Gedeon! Ó, hát tudod most van vizsgaidőszak, szal tanulás van, igaz már "csak" egy vizsgám maradt, remélem sikerülni fog. Aztán a motoromat meghagyom, megcsinálom, kapni fog ezt azt. Ha 2 tanulás közt van egy kis időm itt vagyok a fórumon, már nagyon várom, hogy legyen vége a vizsgának, aztán aktív motoros legyek, na meg edzeni is jó volna már...

Veled mizu kolléga, RS-sel mi a helyzet, meg van még? Szerelgetsz szerelgetsz?
Hát ha úgy motorozol mint 2 hónapja akkor nem is akarlak követni.
azt se tudod hol vagyok mi?követni se tudsz...még motorral se
...az egyikbe csak benzin kell ...és megy amíg el nem párolog .a másikat meg rákötöm a 220ra aztán már be is röffent...csak sokra nem megyek vele h a földön elpöfög magába rezó nélkül
Inkább te döntsd el hol szövegelsz velem itt vagy a győrin?
te mit keresöl itt megin?jaj már megint ezek a győriek .leamortizálták a motorját és most csörög neki mint a dió
Most indítsd be mind a kettőt!
Szeva GHOST!Régen láttalak!Mi van veled?
"Járkálj dob nélkül, igazi szép hangja lesz Én levettem egyszer majdnem megsüketültem!"
és próbáld ki ugyanezt egy 500as Hondán ...nem csak te fogsz megsüketülni,és a falu végén is hallják h beindítottad
Köszönöm válaszod. Egyenlőre nem veszek kiput, mivel csörög a motorom, plusz festenem kell a fejidomot, plexit... Csak ezek után ruházok be másra is.
hello
még mindig eladó egy rms vas henger, alapméretű, nagyon jó állapotú, végső ár 8,5 e be vihetitek!(RS,SX/RX)
Járkálj dob nélkül, igazi szép hangja lesz Én levettem egyszer majdnem megsüketültem!
Sztem egész rendszerrel szól szépen, de lehet egy dob is segítene valamit!
Srácok ha azt akarom hogy szebb hangja legyen a motoromnak akkor elég csak egy végdobot venni?
pölö egy arrow?
ÉS akkor olyan szép pattogós hangja lesz?
Mert nem nagyon van jelenleg pénzem komplett rendszerre:)
Mennyi is az alap gyári méret akkor?
40,0 vagy 40,3 ? Vagy mennyi? Csak azért mert én 40,3 at tudtam erre van 40 es dugattyú is! Felkötöm magam
Az enyémet a hengerrel együtt vettem. Meteor dugattyú. Azt nem tudom nállunk ilyet hol lehet beszerezni. De a keresőbe beírva ezt találtam itt van minden mérteben.

dugattyúk
Berettyóba lakok rs hanyas év járat ? 28ba már viheted