Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nemtom menyire jó ötlet azzal a végdobbal szórakozni. leg egyszerűbb ha próbálsz kölcsönkérni egyet ami jó felteszed és kiderül hogy halkabb lett-e.
hát, kitudja...:D
próbáld meg levenni a végéröl a dobot, aztán, ha ugyan olyan hangja van akkor tényleg a gyapot kiégett.Rakj fel egy videót , kiváncsi vagyok milyen hangja van :-)
Nem fúj ki sehol háttúl van nagy hangja, sztem ami gyárilag volt benne gyapott az már kiéghetett!
gyárilag nincs nagy hangjuk...
Először nézd meg,hogy nem-e fúj ki valahol a kipufogó.
Helló!
Először is kellemes ünnepeket mindenkinek!
Nemrég vettem egy 1997-es aprilia rs 50-et, az a fél lengőkaros változat és lenne egy olyan problémám hogy borzalmas nagy hangja van pedig gyári kipufogó van rajta az az alu gondoltam hogy megtömöm gyapottal de nem lehet szétszedni max szétvágni de azt nem akarom! Szal. az a kérdésem hogy ezzel mit lehet csinálni hogy nem legyen ekkora hangja? Vagy ezeknek gyárilag is ekkora hangja van?
Csak ne harapjon,amikor nem ott húzod neki ahol nem kellene!
Ha száraz lett vna az út akkor kihoztam volna mert elvonási tüneteim vannak
Ehejett elmentem bnőmhöz....nem zúg mint az Rs de ez van...
De Ő se rosz élmény
Én megtettem.Feltettem RS Danee-tól vett LEO filtert is,és adtam neki!GOO-GOOOO! HILTI szalagból csinálltam felfogatást,mert a sajátja ott maradt nálla véletlenül.Hát kellet is rá,mert így lett neki igazi LEO hangja.Nállunk per pillanat villámlik,és ökölnyi jég potyog.Mosni pedig le lehet a gépet,az nem lehet akadáj.Bár tény hogy az aksit bele kellet tennem,mert azt azért télire kiszokom kapni.
Hajdú-Bihar megye Egyek city
Kapcsolóval lenne egy kis gondom! Elhagytam a papírt amire felírtam, hogy melyik drótot hova forrasszam. Tudom elég nagy hanyagság, de sehol nem találom. Nem vagyok egy nagy Paintes, de muszáj volt most ezt így lerajzolni, valahogy így néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/091225/kapcsolo1_www.kepfelt
oltes.hu_.jpg

Ha van időd, és ráérsz, megtudnád nézni/mondani, melyikre, milyen színű kábel megy?
Köszönöm.
Bocs nemtudom hová valósi vagy, nálunk nem esett semmi és 22 fok van
Aggyál olajat utánna szedd szét nekem darabokra és sikáld ki úgy ahogyan leraktam és már iondulok is
Am itt esett délelőtt....meglepő! Inkább kerülök most eggyet kocsival minthogy fagyoskodjak motoron...de nemkéne sokat biztatni h mennyek azzal is! Csak sajnálom
125ös Rs-t kell venni és megvan oldva a kérdés
Fogok is remélem ;) Igaz az is "50-es lesz"
Motorozni való idő van! Irány motorozni fiuk! Használjátok ki ezt a kis jó időt!
Na fasza! Havernak úgyis van egy vatta új EVO2-je ( szalonban állt 1-2 éves de új szóval ezen nemvitázni ) Most járatta be van benne 2000km er körül majd mondom neki h adja már kölcsön a blokkját
Am az lenne a baj h hiába beleraknánk működne stb....de ezzel megállni, oda lehet kevesek ezek a fékek...merthogy 100-110-ről még megállsz de ájj meg 160-170 ről az már neccesebb h nembírná a gyűrődést rendesen! Na meg a gumik...mehetne a powerslide!
cagiva mito komplett blokkját bele lehet tenni rs be 100% mivel annakis bal oldalon van a láckereke. én sokat gondolkodtam rajta hogy meg kéne csinálni
amúgy szerintem is bele lehetne faragni a 125ös vertex dugót. polini hengerek 50mmes furatja van, nemhszem hogy annál anyir nagyobb lenne a 125ösé. csináljuk megg
Ajjj! ROTAXXOT bele hagyszaladjon
Ha nagyon akarnánk épp belelehetne faragni nagynehezen ( szerintem )
Nekem pedig megvolt!Csak eg y LEO híjja volt!
Én megkaptam
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok! Reméllem mindenki megkapta a 80ccmes- verseny tuningos AM blokkját Rs-be
Boldog karácsonyt nektek!
Nemkell ezt felfújni ennyire
Enyémmel se volt a kapcsolón kívül semmi....kiégett egyszer a tompított izzó vettem bele másikat és csöcsi mehet tovább.....!