Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Odafönn találkozunk
Szia!
Sikerült előkeresni a hőgombát? pls
Osztom a véleményed, már én is allig várom, hogy jobb idő legyen aztán hajrá irány a Mátra. De SAJNOS még messze van
Ma beindítottam már a lelkemet
Hát még nem nehezen kapta el.....nemtetszik neki a hideg
Nekem se, sose lesz újra szezon
Elküldted a csomagot úgy, hogy nem fizette ki előre? Ha így van akkor nagy hülyeséget csináltál.
Ha utánvétellel küldted a postán akkor még nem kell izgulnod volt olyan, hogy 2 hét után hozták nekem a csomag árát.
szevasztok
másfél hete feladtam egy Fodor Máté nevü gyereknek egy egész kipufogó rendszert! és bassza küldeni a pénzt!
ha valaki tudna nekem segíteni hogy ki is ez valójában...stb stb
azt megköszönném!
06203386215
nahm hát az nagyon jó lenne ha megnéznéd érdekelne amúgy vaterán láttam egyet ami apriliához jó, hasonlít is a cucc rá, de még nem írt vissza az eladó...de még körül nézek ott is!.... de h megtaláltad és jó6vagy nem akk is írj rám légyszi:) köszi!
De amúgy a Vaterán is van eladó pár ezer forintért!
Szia!
Nekem van egy a régi hengerfejemen de a saru csatlakozóját letörték róla. De szerintem lehet rá forrasztani egy vezetéket és arra rakni egy csatlakozót. Ma melózom estig de holnap előkeresem rámérek mulziméterrel hogy, működik-e ha jó akkor helyrepofozom és beszélhetünk róla.
Szeva!

Valakinek nincs minarelli am6-os alkatrésze? Hőgomba kéne! Yamaha-ban iylen van! Vagy honnan lehetne beszerezni, esetleg tudja vki? M14 és 1,25 a menetemelkedés!
Köszi
Hello!érdekelne ven e még rs hátso vilád, 2karos kerékel együtt,+ a fék, kompletba, meg a lánckerék?!
Helló nekem van egy Leovince v6 tartó konzolom tied ingyen
ez szerintem nem jó az enyémre mert a tied még a régebbi rs és ezek a konzolok rövidebbek is mint ami az enyémre kellene.
csinálhatsz ha gömbölyű rsre való.
Hello. Nekem van jó állapotú hátsó lábtartóm.Ha érdekel dobj egy e-mailt. 5ezer ft.
Helló.Keresek LEO VINCE V6hoz tartó konzollt!
hello: nekem elvileg van hátsó 2db komplet lábtartom =6eft tudom postázni. ha kell csinálok képet is.
amúgy ha van valakinek 2001es rs-hez gyári kipufogó tartója szóljon mert engem érdekelne
keresek egy pár szép állapotú hátsó lábtartót, akinek van jelezze.
csere is érdekel van pár alaktrészem.
Dadognifog fordulaton, mást nemigen.
Szia nekem is volt ilyen karbim több is nagyonsokat küzdötem vele mire beált már a tökömböl is benzin folyt a lényeg a benzinszint ha alapjáraton megy egy darabig és utána leesik a fordulat akkor valoszinü magas a szint a házba vagy nemzár a tüszelep és tulfolyik ,a fuvokát nemérdemes nagyot belerakni mert nem fog kipörögni mégha kisebb fordulaton jobban is megy nekem gyárilag 65 volt és a70 vált be a 80van sok volt neki bár kipufogo fügő nemlehet öszehasonlitani a 12 karbival mert egész más rendszerü a keverék szabályozása abba van subertű alapjárat máskép van szabályozva a lényeg 70 fuvoka és kisebb benzin szint persze a szintet se tudod álitani ebbe fajtába mert müanyag a uszo a tü fiksz de azért leleményesége megoldhatto , remélem tudtam segiteni.
A legbiztosabb az lesz ha holnap én is kipróbálok egy nagyot! Már nagyon kíváncsi vagyok mit csinál!
Á nem hülye vagyok most forgatom a fúvókákat a 96 fejjel lefelé fordítva is 96 a tükörképe lenne 69.
Sorry!
Te figy a 96 meg a 69 elég összekeverhető dolog!
A fúvókán nincs jelölve merről merre kell leolvasni. Van egy 105-ös Dellorto-m és egy 2-Extreme készletem. Az egyiken felül van a szám a másikon alul. Vagyis ami Dellortoban 105 az 2-Extremben fejjel lefelé 501. Ezt nem lehet elnézni a számok miatt de a 69 elég becsapós dolog.