Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen onnan vettem:D:D honnan tudtad?
véletlen nem kunhegyes motortól való a mocc?
Amugy 2004 évjáratú! Valentino Azorro replica :D :)
Kössz a segítséget!Már csak azt nem tudom, hogy a blokkból hogy kell leengedni a vizet ! valaki segítsen ebben is !
Grat a mocchoz, vigyázz rá!
Évjárata? Képeket dobj fel róla, hagy nézzük meg
Szia!
A fagyállót a kézikönyv szerint 50-50% arányban kell keverni.
Fél liter vízhez kell fél liter fagyálló:)
Hali! egy hete vagyok aprilia rs 50 tulajdonos! és hát sajnos beköszöntött a rossz idő , ezért téliesítettem a motort! csak még a hütővizet nem tudtam leengedni! vki segítsen már nekem , hogy hol lehet lengedni?jah meg a hütőfolyadékhoz fagyállót kell keverni, de nem tudom hgy milyen arányban kell?( ugy hallottam h 1 liter vizhez kell 4dl fagyálló, ha nem jól tudom javítsatok ki!) segítségeteket előre is köszönöm!
Helló.Szép hangja van nagyon.Legalább is nekem tetszik. Szitén "nyitott"filterem van,Csak LEO dobbal.GP feeling az is.Kérdésem lenne hozzád.Megpróbálom priviben,csak kellene az emil cimed.A sárvédő-index-és akksi őrrel kapcsolatban.
Na itt az én dobom meg lehet hallgatni!
Videó
Hello mindenkinek aki tud sport dobot az írhatna.
Megnéztem a videód. Az enyémnek sokkal erőteljesebb hangja van a tied tompított verzió. Az enyém alu és nincs tompítás benne teljesen nyitott dob, full racing. Csináltam délután egy kis béna videót megpróbálom feltölteni csak mostanában nem nagyon fogadja el a rendszer a telóm mp4 formátumát, pedig régen gond nélkül feltöltöttem.
Ha sikerül akkor belinkelem. Meg lehet hallgatni.
egész rendszer, hangba meg igazából nem tom h a karbon vagy alu e a jobb
Elhiszem de neked az egész arrow v csak a dob ?am meg lehet h újonan lesz majd arrow v giannelli de még nem 100.majd ha összejön rá a keretem.


am az alu v a karbon dob a jobb és miben különbözi?(hang)
nekem van vidi alu arrow hangjáról. azt én is tanúsíthatom h magas fordulaton igazi gp feeling! :D
na kösz majd irok ha ugylátom h lehet-e üzlet csá.
15öt kérek érte
Alapjáraton egész mély, magasabb fordulaton már a tipikus 2T. Olyan mint egy moto gp 125 2T pályamotornak.
Helló!
10.000-ért megveszem!
Mélyebb v inkább recsegősebb a hangja?
Ráfizetést nem kérek, ennek elég brutál hangja van lopakodni nem lehet vele . Semmi barkácsolás nem kell csak ráhúzod a rezóra.
és ezzel a motornak a hangja mennyire hangos ?am csak csere semmi ráfizetés nem lenne (mmint nekem) ?és a gyári rezonátorral h lehetne összekötni csak rádugom és kész?
Szia!
Ez nem lesz nagy gond valószínüleg nem zár a karbiban a szelep. Lehet a hideg miatt megdermedt vagy megakad az úszó nem emeli fel rendesen a tűszelepet így folyamatosan folyik a benzin. Szétkapod a karbit megtakarítod átnézed beállítod és kész.
Szia!
Igen még meg van, de inkább csere érdekelne másikra, mert nem akarok dob nélkül maradni. Ezt eladom és nem találok másikat az gáz.
Helló mai nap folyamán vettem egy 2008as Aprilia rs 50est mikor hoztam haza megáltam tankolni és mikor viszajöttem láttam hogy a karbiból csorog az üzemanyag indulni se akart igy be kellett toljam na akkor elindult.de az uton mikor félreáltam levettem a kezem a gázról és lefulladt.és megint csöpögött belöle az üzemanyag.de mikor sikerült betolni nagyon füstölt nemtom honnan de kegyetlenül megszivta magát.és lehet rosszul láttam de ugytünt mint ha a levegőszürő csövéből is üzemanyag jött volna. lehet hogy a karbi anyira megtelt üzemanyaggal hogy oda is került benzin és eresztett? kérlek segitsetek nagyon agaszt a dolog
Csá.Megvan még az Arrow dob?és ha igen akk mennyibe adnád el?