Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üvegygapotot,komi.Évek óta szt használok,cross-ban is.Hidd el tökéletes.csak ne tömd durvára,mert tud ám visszvenni a lovakból.De ezt mondjuk te is tudod Vigyek majd?
Hello mindenkinek tuning miatt eladóak lettek a köv. alkatrészeim+Új polini hengerszett csak fel kell tenni jobb oldalidom.
amúgy ha érdekel a henger lehet odadnám 10be mert elég sürgős lenne, de ez az alja
Helló!Kösz,de már rendeltem egy komplett lácszettet(lánc, lánckerekek).
De azért kösz.
km csigát natixnál vetem 7500ér
Imádom egyébként csak 50 ccm az 50 ccm
És ezzel van a gond meg hogy teljesen kivan használva mindene...nemcsak egyenes nyélgáz....és így már unalmas.....!
Megnem azt akarom h 105 legyen a majdnem vége hanem az utazója :)
Ja nem is! Az önindítót én érettem félre azt már vett bele. Azt írja csak be kell lőni h önindítóval is induljon ne csak tolásra (bár ezt nem igazán értem még most sem...na mind1:D) a km meg azért nem megy mert venni kell bele egy meghajtó csigát ami az első keréknél van. Nem igazán értek az apriliahoz...simson után ugyh ha vki segítene azt megköszönném:D szart nem akarok venni, bár ez benne van..
Sziasztok!
Ma belekezdtem a kipufogóm tompításába. Belül tök üres volt. Most gyártottam bele perforált csövet, ezt berakom középre és körülötte megtömöm csillapító anyaggal. Na de mit rakjak bele? Hangfal csillapításra szolgáló anyagaim vannak, hosszú szálú gyapot, üveggyapot vagy darárt összepréselt gyapjú. Akusztikai szepontból mind megfelel de mi az ami nem gyúlad meg és nem ég el?
A perforált cső helyére méhészszövetből készítettem egy csövet ez nagyon finom és erős drótháló amit csővé formáltam a gázt átengedi de a tömítő anyag nem tud átjutni rajta szóvak kifujni tuti nem fogja.
Szerintetek mit lehet bele tenni hogy tuti legyen? Ha mély hangot akarok akkor préselt gyapjúszösz lenne az igazi de szerintem ez elégne, talán az üveggyapot az ami nem gyullad meg de azt meg utálom.
simsonom+60ezer, 94 vagy 95ös évjárat a tulaj sem tudja.fordulatszámmérö spirált eldarálta de azt már vett újat, hőfokmérő picit csal km óra nem jó. Asszem maradok a simsonnál :D
Helló! Érdekel még a lánc?
Nekem eredetileg AF1-re kellett volna és arra jó lenne, de az RS-nek ugyanakkora a lánckereke, meg augyanaz a lengővilla meg a váz, csak az idomok másak, még a blokk is minarelli. A lényeg, hogy szerintem jó rá.
Köszönöm válaszod a művelet előtt már utánna néztem csak mikor nekiáltam akkor láttam hogy nincs szintjelző csavarom.Csak ezért kérdeztem rá, annyira nem vagyok hülye.
És akkor mennyi kell bele 6-7 dl?

Én ha nagy leszek 250-es veszek!
Pécsen van is egy eladó 400ba.
dehooogy csak mindenki le akarja cserélni rs 125re, mert ezek a motorok olyanjók hogy nemlehet megunni de amúgy tényleg jók
Ejjha mivan itt gyerekek?
Mindenki szabadul megfele a motorjátol?
enyém is
enyémis elado hamár itt tartunk:D
Hello!
Enyém is eladó ha ilyen érdekel!
Milyen Rs-t és mennyibe néztél?
Ne vedd 100ra amit mondok de remélem az enyém nemsokára eladó lesz!
Minden működik rajta.....új a lánc láckerekek ( Jt D.I.D ) nyáron hajtűműolaj első fékbetét első hátsó fékfojadék csere volt...nem csörög nem zörög semmi baja csak agip speedel használ stb
Jah bocsi...veszek neked hozzá egy refi izzót mert huss...megunta az életét ( am emg 600 Ft )
Tényleg senki ne vegye 100%-ra ősömmel le kell rendezni a dolgot!
öninditot használtat kb kapsz 10-15ér.. karbit meg magadnak is betudod lőni. de ha már igy kezdik lehetkomolyabb gond is van ott.

menyiért adják?
Hali!
Motor vásárlása előtt állok, kinéztem egy RS-t. A tulaj elmondása szerint annyi baja van, hogy a karbit be kéne lőni +az önindítót megcsinálni, mert így csak tolással indul. Tudnátok segíteni, hogy kb mennyibe kerülne megcsinálni, ha tényleg csak ennyi baja van?

Üdv!
Írok róla pár infót: 1999-es, gyári fényezésű, am 6 blokk, Gilardoni henger van rajta, brembo fékek, 14-es dellorto karbi, előző tulaj cserélt benne: főtengelycsapágyakat, és asszem hajtókart is, akksit, tűgörgőket, indexeket, izzókat. Mikor hozzám kerűlt lett benne cserélve: vízpumpaszett, kipuff tömítés, NGK gyertya kábel pipa, km-ford. spirál, első hátsó fékbetét, fékolaj, hűtővíz, hajtóműolaj, TOP karbonmembrán kb. ennyi, progrip tankpad, minden működik rajta! Ha érdekel hívj: 06304001147, vagy e-mail, MSN
Helló!
Nagyobbra váltás miatt eladnám rs-em ami kitűnő motorikus és esztétikai állapotban van, akit érdekel írjon! Képek vannak fennt róla! 210.000ft irányárba!
voltam náluk és ismerős volt ez a motor oldalt karcokkal és a kép amit feltetél róla ide az ott készült azon az udvaron
Hát díííík...na nézd csak meg az adatlapom és rögtön rájösz h én is ki vagyok! Véletlenül egy suliba járunk eggyel vagy alattam 10/C-be Így h kitöltötted az adatlapod már mindjárt más....
Láttam vmeik nap benn állt a gimiben még emg is néztem...a lakás előtt állt a benti tanári parkolóban.....!