Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áprislisra kész a jogsi,jövőre megyek majd én is,úgy néz ki lesznek tdr vagy mito kerekeim az rsben,szal döntögetés nem lesz akadály,hosszabb áttétel meg már van azzal megy olyan 150 körül végre az utazó 120....de talán elég az nektek 1 kis túrához
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...


ehhez mit szoltok? 100K bol ránézésre télleg rendbe lehet hozni?
mert sztem ezzel nagyot pereceltek!

e azé lenne jó mert a mi keruletunkbe van
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
fő az egyszerűség és a nyelvhelyesség
+ dupla power ???
jó de nekem olyanok az áttételeim, h 6ba max 80ig tok power alatt menni
aha ez úgy zajlott h ah kiértél az uccsó kanyarból így leugrottál a motorral és közben már tépted le a sisakodat a fejedről és leültél kár h a motor lekapcsolására már nem volt időd
én kanyarokba ált 2-3ba megyek be az olyan 40-80 között vhol és onnan bármikor kigyorsítok.... ha 40nél fölteszem 6ba akkor is simán gyorsulok 125ig jójó de nekem a rövid áttétel miatt van ez
te jóó ég disznóvágás.hu
kanyar előtt muszály visszaváltanom h a kanyar utáni kigyorsításban ne az ominózus döglöttyúk periódusba (7-8000) érkezzek
lemerném fogadni ,hogy az nsr-es srác csak kb olyan max260 000-ért fogja elpasszóli az nsr-ét
ÉS van ilyen oldal! Beszarás
Hy mindenkinek! Nem tudtam olvasni a fórumot már 2-3 napja, és most látom csak h mik voltak itt
Az eladó NSR-es srácnak szerintem sikerült megdöntenie a legtöbb csúnya szó 1 hozzászólásban címet, ami nagyon nem büszkeség... Sőt láccik belőle, hogy elég messze lakhat a várostól és olyat se nagyon hallott még h kultúra, dehát ő tudja...
Vezér! Neked holnap már 205 öt fog menni az rs-ed? és akkor az lesz a nagyon nagyon vége, a 195 a nagyon vége, a 1855 meg simán a vége Nevetséges... Ja, és ha nem hiszed majd méresd le, hogy megvan-e vagy 32-33 LE a motorod, nagyot fogsz csalódni a csoda Rs-edben
Ja, és nemtom ki írta, de akinek nem tetszik valami annak nem anyázni kell hanem elhúzni a fórumról és elfelejteni a sportmotor.hu-t és felkeresni mondjuk a www.disznovagas.hu-t (ha van ilyen)
(Ez főképp az NSR-esnek szól)
Bencccce:-) hmm Láblógatós tempó? néha lassítottam, hogy beérj, de aztán megúntam, így tudod mire leértél a szerpentínről én már kipuclotam karburátorom és főztem vacsorát is.... De azért megvártalak.... Aztán az integetés meg azért volt, mert szinpatikusak voltak az emberek ott Nekem....
kussba maradok.napi jócselekedet kipipálva
Jézu ö Mária!2T-ben motorfék?????????nem nagyon kéne .Szépe tudja ez is ölni a hengert
Vezér1 "barátunknak" ma is meg volt az inteligens hozzá szólása .
Kipipálhatod öreg ez is megvolt mára ,Holnap várjuk az ujabb inteligens megnyílvánulást
jééééézusom te motorfékezel?
Ment a simo simán higítóval is. És baja sem lett tőle.(ez miután kibaszott velem, tönkre akartam tenni, nem sikerült, de magától meg szétesett)
hé Vezér1 mért nem írod le h mien tuningok vannak a gépeden???? amúgy én azt gondolom h még RSed sincs nemhogy tuningolt... és szentem nem én vok egyedül aki ezt hiszi! tegyél már egy képet fel ahol rajta ülsz
Mindenki magából indul ki..............
Szóltam hozzád kisgyerek???Édesanya elengedett száj karatézni????
ja végülis nem volt vészes 1x 2x csúszott meg hátsóm mert megfogta a motor, meg mikor hegyre föl mentünk akkor nagyon nem birtam rátalálni a mocira, de végülis nagyon bejött a dolog úgyh ha szükségetek van sereghajtóra hívjatok nyugottan
ZsóótiRS megint kemény vagy mint a szar!
egyébként én is qrva lassan jöttem, tökre elfelejtettem az utat....
ja nem nem.... arra gondolok h a csaba amikor ment elöl akkor nem értettem mit csinál, a tök egyenes úton... szerpentinen oyan lassan jössz ah akarsz, figyeltelek néha visszapillantóban és nem láttam asszem csak 1er h kanyarban átsodródtál volna aszembesávba, és ez a lényeg. de azt a visegrád esztergom szakazt még mindig nem érte, ráadásul az a hüye mindenkinek elkezdett integetni, néniknek meg bácsiknak, a bazilikához meg nem ment fel pedig ott mindig megállunk
Jaja fasza volt nagyon. Bencce a láblógatós tempóhoz lehet h volt vmi közöm gyökkettővel jöttem végig de majd belejövök