Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítsen valaki.... Multkor be lett linkelve egy oldal ahol csak matricák voltak kaphatók és nem emlékszem a címére.. Ha vki ujra belinkelné az jó lenne
Ja meg ha tud vki olyat ahol ilyen nyomatos pólókat lehet kapni azt megköszönném: Konkrétan Abarth pólót akarok régen tudtam egyilyen oldalt de azóta az is feledésbe merült...
itt pomázon süt a nap hűvös a levegő,hál"Istennek
majd ma este
jó volt a tegnap srácok látom alkottatok

nem tom bp-en miyen az idő, én kora délután megyek haza, de itt dunaujvárosban süt a nap meg minden, szerintem holnap mehetünk pilisezni!!!!
Pffffffffffffffff mik voltak itt.........

Zsoltinak igaza volt végig...
Ez a Vezér gyerek egy nagy kamugép még azt sem tudta leirni h milyen tuning van a gépben (van egyáltalán??) meg egyszer 185 utána meg 195 a vége a motornak?? Elég gáz sztem....
Svensr nem is szólok egy original paraszt akinek 90ezerért fényeztéka motorját és 350-et kér érte Hát ez a nem egyszerű gyerekek Ekkora 2 nagy bunkót még nem láttam de komolyan....

Kár h a csajomnál voltam pedig énis beszálltam volna oltogatni.....
akkor most áll a szombati pilis vagy mivan srácok, mert épp ara melegítek 1 üveg whiskey-vel?
hi all!Nem tudtok nekem oan oldalt ahogy tudok tuningkipufogót venni?Vagy Borsod megye környékén oan boltot?
ez viszont elág durva de szentem akkor sem ér ennyit....
rs 125
Ennyiből egy régebbi rs-t jobbra nyomom ahogy az árakat irogattátok nem?
Most figyelem ez a motor falubeli elég jó állípotba van télen gyüjtök ez pont jó lenne versenyre...
Mindegy melyiket veszed, a blokk majdnem ugyanaz mindbe, Rotax 123! Az oldalamon levő képek szabadon felhasználhatók, azért vannak ott, szóval viheted bármelyiket!
cső.aha velem.van msn-ed?
JA bocsi látszik szakértelmem nuku:S
NA de ugy döntöttem keresek valami régebbi rs-t és azt tuningolom :D
csak találjak szented régebbiek közül melyik a legjobb élvjárat?
Ja és az oldaladon lévő képekből lophjatok természetesen mindenképpem odairom hogy tőled szedtem illetve linket is dobnák az oldalamra:D
Természetesen ezek az olajok nem rakhatók különolajzásos motorba ( olajtartályos).
Te valamit nagyon félreértelmezel, valószínűleg arról beszélsz, hogy (mivel ki van szedve a motorból a különolajzás) ricinus illetve észter bázisú keverékes oljazáshoz való olajat kever a benzinbe, amitől alapban nem lesz gyorsabb a motor, viszont jobb a kenése és nem kokszolódik!
Ilyen olajak: Agip Racing 2T, Castrol 747A , Motul 800, hogy csak a legjobbakat említsem!
Itt lakom a "Sport Pro"-s ember szomszéd városában. Az egy szar motor (szerintem, szerintünk). Egyébként rendszámos, de iszonyat gyenge!
Gondolom nemerről
az olajról beszélsz .... ja és hol tom azt beszerezni mert még sajna soha nem hallottam róla
Ez nem RS, ez AF1 Futura Sport Pro, ráadásul papír nélküli nevetségesen magas áron!
Ja és ez új oldalamnak mi legyen a neve tin racket vagy tini racket?
Nemsoká meglesz az alap a többi rajtam és rajtatok is múlik mit töltöttök fel stb:D
Nem csak rs 125 fórum lesz benne hanem mindem ami kis ccm értitek remélem...
Én ott vettem a motorom ahol matusekét csinálták hiába kérdezősködtem annyit árultak el hogy 60 ezer ft-ért nekem is hoznák rá karbit ahhoz meg csk egy rendszer kell és ott lennék matusek mellet:D
na ez amit nem hiszek hogy a 2006 aprilia ott lenne melette ja amugy elfogadnám a 2006 gp apriliát a maga 48 lóerőjével vagy mennyivel:D
ez rs???
Trakee igérem hogyha sikerul a motort faszántosul öszzerakni és bejáratni akkor csinálok róla egy beszámolót pontos leírásokkal és egy tesztet is ami nem csak arról fog szóli hogy milyen kényelmes az ülése(pedig nem is ).A legközelebb ami várható a motorral kapcsolatba Kb október körül fog beindulni de akkor közelbe se lessz még a tökéleteshez.
Kérlekszépen matusik motorja a legfaszább az egész mezőnyben mert csak simán 125ös hengerrel is veri a 42 pacit nembeszélve arról hogy a váltója is megvan buherálva mert az 1-es olyan rövit hogy kb az első 12méteren kapcsolja a másodikat. Mindezeken felül ricinus olajjal megy ami a világon a legfszább amit lehet 2ütemu motorba tenni, és hasonló dolgok ami az én motoromba lesznek/vannak akinek matusik motorja kell az vegye meg mer eladó cirka 350E.ft
matusik az debreceni és utcára egy SV 650e van kicsit zúzott állapotba volt a multkor az SV
Szevasz!
Nem lenne kedved képekkel, leírással bemutatni a motorod? PL a www.125.vilaga.hu -n? szerintem nem csak én örülnék neki!
Egyébként a Vertex lehet, hogy a te esetedben kevés, de utcai hasznátara tökéletesen megfelel! Amúgy nem csak polini van 154ccm-es hengerhez?
Ja és a véleményem az, hogy a feltételek sem egyeznek.. ha jól láttam a képeken, neked redszámos a motord, és gondolom utcán is használod... Míg annak a lánynak csak erre felkészített a gépe, családi támogatással... Mi több, egy hibridgép, gondolom maximálisan lekönnyítve, ültetett elejével stb stb....
Ja és hajrá!
trakee