Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és mi a baj azzal ha nem eredeti a fény? inkább hagytam volna karcosan amien volt? mindenki ezt hajtogatja h sokat kérek érte.... mennyiér adjam én is 350 vagy mi?
90e festésre, te jóó ég. nekem kb 50be megvolt matricázással
Titka sztem te azért nem bírod senkinek elpasszólni az rs-t mert 1 sokat kérsz érte + nem az eredeti festése van (ha jól tudom)
TE adok a motorodért 240000ft-ot az úgy jó neked?
nekem is 600ba van a gép és 525ér volt csomó érdeklődő, csak eltűtek . Sven nem jó helyen fikázod az olasz motorokat :P
Jolvanmár betűharcos barátom menj aludni egy kicsit
Még az adatlapod sem mered kitölteni azt itt szájhősködsz
Igazi b@lf@sz vagy haver
És akkor mivan ha hamarabb szétesik de sokkal agresszívabb és gyorsabb motorok az Olaszok...
Ha meg nincs pénzed szervízelnii akkor ne vegyél te b@lf@sz
Én elkezdtem árulni tavasszal indult 300-ról... Utána szépen lassan 280-260-240 és akkor 1 honapja jött egy csávó és azt ondta h láttatlanban ad 200-at ugy voltam vele h ha nem adom el most akkor itt fog rámrohadni... De azvolt apoén h jöttek megnézni 250-ért a zsír motort és akartak még allkudni minden apró karcolásra....
1991es SP2... Húha! Nézd meg élőben a festést meg gyorsulj vele egyet apám! Azután ugassál! Tudod mi a porlasztó a mocin??? Te nagy darab szardarab. A te sp-d annyit is ért. Én 250.000-t vettem a mellesleg kicsit sem szar NSR-em, 90.000(!)-ért lefestették, dekorosnál 30.000ért matricázás. + műszaki. Az RS csak szebb az NSR-nél, sokkal hamarabb szétszalad... Olasz... Szewa farock!
Hát figyelj amikor 2005-s SV 1000 megy 1.6-1.7-ba akkor azért elgondolkozol h egy év alatt bukott rajta a csávó 500-600 ezret.....
Sztem csak nézd meg a 2 képet és hasonlisd össze.....

Meglepő és mulatságos h melyik a jobb.....
nemáár akkor az én mocimat se fogják elvinni 500ba? annyira azért nem szar a piac
Mitakarsz te bunkó:: Nekem volt egy 1991-es Gilera Sp02 Benne volt több mint 600-ba 130ezres motorgenerál egyedi fényezés zsír gumik fékbetétek sportgyújtás fémfékcsövek sötét plekó gyári sportdob és elvitték 200ezerbe A te retek nsr-ed szted mennyibe fogják megvenni te hülyegyerek??, 350 ért életed végéig árulhatod mert kurva szar a piac. 350ért olyan RS-t veszek h leszivod magad te kis köcsög....

Egyébként erről a motorról van szó kb 6x jobb mint a te retked...
Gileraja volt most jönmajd az 1000res Suzi SV
gondolod carbon foliából vághatsz rá SAFETYCAR feliratot
Joe-Z: mire vágsz fel ennyire? Neked milyen motorod van? Fogadjunk egy nagy trágya szar! Nem a véleményedet kértem, hanem azt, hogy ha tud valaki vevőt rá szóljon. Biztos van egy szar autód, aztán arra vered a nyálad bazzeg! Utálom az ilyen "Újgazdag" beképzelt, lekezelő faszfejeket (mint TE)! Ennyit rólad gyík! Amúgy 1993as.
okk csao
na szevasztok srácra én most megyek vidéki fiókot ellenőrizni.... péntek este jövök és megdumáljuk....
énmégnemláttam ilyet, ez a 2008as?
Ez milyen évjárat???
Kicsit sok lessz aza 350ezer
250ért talán majd megveszi valaki nyugodt lehetsz
Hello srácok! Eladó 125-ös Honda NSR-em. Ha tudtok valakit akit érdekelne, kérlek szóljatok! Felújított motorral, egyedi metál fényezéssel, 10kw-os papírokkal, friss műszakival (2008.06.07.-ig). Csere: A1-el vezethető 125-ös sportra.
Az ár (irányár): 350. 000 Ft.

svensr...@freemail.hu
06305046548
jooké mehetünk, benne vagyok csak még előtte némi láncállítás szükségeltetik RiSkámon
ja. hát itt fórumról ismertük egymást aztán msn-en 1ik délután kitaláltuk h menjünk 125ösök... ennyi.
senki nem láttam meg előtte a másikat?? :)
mi is ugy mentünk el először 4en h senki nem láttam meg előtte a másikat