Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert
minek?
úúúúúúúú vazzeg ez nagyon durván elpicsázta őket
jamal vegyél fel msn-re
Persze már rég kész van.. épp valami euroringezésen filózok megint .. kéne intézni valamit..
Sziasztok! Szombaton reggel 9körül indulunk (Eddig egy RS-es meg Én!) Mátrába kanyarvadászatra, tudok utat (szerpentin 30km hosszú), állati jó minőségű utak, jó kanyarok.... Este vissza jövünk a ,,tüntetésre" !!!!!
Ha valaki akar jönni hívjon : 06-20-5432-761 !!!!
138 az tényleg sok! vagy oan jól megy vagy csal vmid mint állat
Ja és aki tud videot küldeni azt szivesen fogadom... hapi3000@citromail.hu (ez az msn-em) vagy msn en keressen meg...
Nemsoká kész az oldalamnak az alapja ugy kb 3 nap utánna már csak fejleszteni kell és lenyomjuk a sportmotor-t mert szentem kurva gagyi oldal csak a fórum jó:D
Na ez érthető volt ...:D remélem értitek mit akartam...
Én nem ezt az elektronikát nekem azt mondták hogy első szervíznél megoldják nem mondta hogy ezzel ugrana a gari stb... vagy ez megint más elektronika tuning cucc:D
Ja meg ma rájöttem csal egy keveset az óra 402 méteren amit én mértem ki:D
elértem a 138-at ... szerintem kicsit sok ez
Vagy én lennék ennyire jó
Ja meg az sem igaz akor hogy gyári elektronikával 140 megy mert már egyszer mentem 148 de még tovább nem huzattam...
www.youtube.com/watch?v=3iT5ZK... ezt nézzétek meg!

jamal kész a mocid?
A Berettyóújfalusi gyereknek adtad oda? Sass Tamásnak??
JAMAL meg aki még érdekel. mit szólnátok egy euroringhez 23 vagy 24-én? egyenlőre szabad a pálya euroringen és reméljük a legjobbakat h ha lesz is valami akkor motoros nyiltnapokat írnak ki... jamal, schreibercsaba meg én biztosan megyünk meg még beszólok a CBR fórumba is...
csak h mindenki tudjon előre szervezni!
ja értem...
félreérted.. fojtatlanom van nekem is, azt egy másfél hónapja beszereztem már magamnak...

azzal van a probléma h amíg az övét meg nem csinálják addig nincs fojtottam, , és amíg nincs fojtottam nem vihetem a gépet a 4000es szervizre, ami nagyonközel van már! tehát addig nincs motorozás sem nagyon...
hát ő addig miért nem adja oda az övét? miyen cigány dolog már ez? legalább mehetnél egy kicsit a fojtatlannal...
jó ötlet, csak lassan addig nem tudok motorozni míg vissza nem kapom... nekem annyira nem érte meg...
jah... na mind1.
ez az elektronika cserélés jó 5let
A Pestire?

nemnagyon, kölcsönadtam a fojtott elektronikámat annak a tagnak akinek vmi gáz lett az RSével, és a garis javításhoz kellett neki egy fojtott CDI. Namármost nekem meg a 4000es szervizre vinnem kéne a moccot, és a pest odavissza után kb. 4000nél lennék... :( :(
tyt egyébként te feljössz a felvonulásra?
persze majd az esti punnyadáshoz meg iyenekhez pont koktélt fogok kevergetni mint egy buzibáros
Csombek hétfő ota meg van a jogsi :) :) :) nem hivtál szombaton
Miskolci Hondásnak (úgyis el fogod olvasni ) :

ez meg sajna nem a CBR fikázása, eleve Tuningnak írtam h HÜLYE, nem azt írtam hogy a CBR hülye

ahhoz meg semmi közöd hogy hülyézem le KIS Tuningot, sztem ismer má annyira h tudja h nem komoly...
téma lezárva.
hoppá szóval búzasör
az adatlapomon megtalálod az msn címem.

kukoricasör?? akkor már legyen long island koktél én is elkortyolgattam ma eggyet meccsnézés közben . sajna nincs sulim jövő 7 szerdáig. Kezd bejönni ez a fősulis dolog , de lessz itt még sírásrívás. mindenesetre most jut sok sok időm a motorozásra .