Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rÖhÖghetsz engem se Érdekel akkor enyierŐvel a tied hogy megy 185km/h-val heee
Figy akkor gondolom a hátsó gumid szélei rojtosra vannak kopva ha már ennyire nagyon tudsz
akkor veled eggyüt leszünk patkányok ja meg Tyt-el
kac kac Öreg azÉrt irtam a 195km/h mert az mÁr nagyon a vÉge az 185km/h simÁn viszi mÉg ha a tiÉd nem is errŐl enyit!!!!!!!!!!!!!!!!
Én sose mondtam hogy mennyire jó gépem van öreg. Te kérdezted hogy mennyit megy.Annyi volt hogy megkérdeztem gyorsulunk e egyet.Te kérdezted hogy menniy a vége. Amugy már fölösleges magyarázkodnod csak saját magadat hazudtolod meg vele.De nekem mind1 mondjad hogy 195 a vége csak röhög rajtad mindenki.
heheh miszigyen

mar csak tyt hianyzik es mindenpatkany itt lesz
Szerintem is igazad van veri itt a nyálát a szarjával együtt.
IGAZAD VAN KIRÁLY VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem nött a sebessége csak azért irtam hogy 195Km/h mert az máár nagyon a vége.
185Km/h azt viszi simán. He nemkell lehurogni az embert.
svensr1988 : húzd a pöcsödre a MENŐ motorod kipufogóját aztán botorkáljál el innen eről a meghitt ,nemcsúnyánbeszélő forumról ---JA én vid magaddam a 400000-ft-os tuning nsr-edet is!!
AZ inteligens megnyílvánulás volt Öcsém.Jhetsz bármikor beverni a pofámat ha fáj az igazság a te bajod,mondjam a címet vagy annyira okos vagy hogy ide találsz???
Talán egy kicsit ingerültek vagyunk nem de?állíts picit magadon szerintem , ennek semmi értelme
hy all!
ediig nem nagyon irtam még ide, de mindig szemmel követtem a fórumot.
de most nagyon fel idegestet az a kis köcsög buzi!!
mivan buzikám fáj az igazság
MEGALÁMA!!!
háá befosok
huzzál már innen te pöcsfej senki nem kíváncsi arra az ótvaros 90000ft-os festésű szarodra kb az a gép ér 250000ft-ot!!!az a festésel pedig vagy átbaszták a fejedet (az a valószínübb mert akkora egy makk vagy) vagy pedig hazudsz (az is valószínű mert egy fasz vagy!)
ZsóóóótiRs a jó büdös kurva anyádat baszd meg azzal a szar motoroddal együtt! Anyád az a kurva a fos (kék), hogy egy ilyen szarevő férget kiszart magából! Hogy dögöljél meg az első kanyarban kurva anyádat! Nem szoktam hazudni, biztos magadból indulsz ki te senkiházi kis fasszopó geci! Fogd be a pofádat, mert beverem!!!!!!!!!!!!Köcsög!!!!!
ez nagyon LOL...mármint ami itt fogik Zsóóóóóti legalább reális adatokat ir söt én azthittem ennél jobban is megy mint 185 km/h ennyi ráforditással,pénzel,energiával
nekem is kéne vmi ilyesmi gép aminek a végsebessége 4óránként +10km/h
Mennyit tesz a 150-es henger olaszban le sem köpik .150cm tudod mikor raknak bele 150-es meg nagyobb hengereket ha már előtte a gyári úgy szétragadt hogy menthetetlen akkor megveszik olcsóbban. Jah és csak hogy tudd az aprilia nem gyárt 150-es hengert .
Rakass bele gyári tuningot!
Most nem az a baj hogy nem bírná, csak hogy én előbb összeszoknék picit a motort, és amikor ugy látom hogy nekem ez már szar gyenge akkor cseréltetnék benn hengert.
Jó nagy vetítés megy, az tuti
Figyelj ezeknek birni kell ezek ERŐGÉPEK!!! NEM ROBOGÓK!!!!!!!
Vezér01 5395 ma 14:03
Én nem Debreceni vagyok de az én gépembe 150-es henger van és 40-45Le van benne. 185Km/h a vége a gépnek.

Öcsém jól besültél 4 óra alatt 10 km/h-val nőtt a vége
aztem tudsz valami jó mühelyt itt a környéken