Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háát ez az nsr-es srác nagyon dúrva
egy olyan 3Dset?
Ahogy elnézem itt néhány ember szeret arcoskodni (nem fogom megmondani hogy ki az) Csak annyit hogy az idegesített fel végképpen hogy "Nem rakok Ilyen gyári szarokat" Naszóval én most rakok itthon öszze egy aprilia Af-1 futurát mert szeretnék idulni Jővőre az országos bajnokságon (Kunmadaras) és hasonló dolgokokall foglalkozok mint ti ("És amiről vitatkoztok")
Naszóval Új fényezés a motorra 30e-ft profi aki csinálja. Pollini 154cm3 henger dugóval csapszeggel tűgőrgővel henger fejjel tömítésekkel 136e-ft Pollini gyári sport rezó dob 64e-ft , áttétel módósítás lánccal 20eft. Mindezeken Felül APRILIA GYÁRI SPORT SZÍVÓ MEMBRÁN 12membános 41e-ft Elelktronika tuning. :Számítógéppel lehet felprogramozni"Igc-60" 15e-ft Ezt az elektronikát a www.roxel.hu-n lehet megrendelni. Igérem ha kész lessz a motor akkor rakok fel képeket meg videókat róla.
nem mondok semmit ien ultraparaszt hozzászolás után,mármint nem a tiedre gondoltam ,az uj rs vs régi rs témához hozzászolva állapodjunk meg abba h mind 2nek megvan az előnye és hátránya,ja ha megveszem a motort,akkor 300ezerér festetek rá egy nagy pillangót
Hát ja!
a mai fitalság a jövő záloga! hát nem borzasztó?
kultúra felsőfoka ,azé tart itt az ország mer annyi gyökér van itt mint te,zsóóti meg sztem jobban ért a motorokhoz mint te ugyh ne pofázzál neki,azt a 90ezret én se hiszem el,bazze faterom 200ból lefesteti a kamionja fülkéjét,neked meg 90 egy festés a motorra....gondoltam beleszólok én is mer nevetséges volt ez a hozzászólásod
Azt nem tudom! DE a Kovács Niki egyszer azt mondta, az övé akáér 260-at is, áttételtől függ... de az veresnygép... Ezmeg egy utcai motor alap, akármit is tesztek bele!
a ktm 250 felett ment azt tom a mostanirol fingom sincs
Lehet hogy nem pont ide tartozik... A Talma mocija mennyit megy?
na vezér1 írd már le mien tuningok vannak a gépeden
Hát ez van öcsém ha nem tetszik nem kell írni
Hát veled mi a pálya mert a ZsóóótiRs-el televan a faszom!!!
na jó nekem ennyi csúnyaság elég vólt mára főleg a nsr-es srát volt eléggé pöcs
Öreg nem kéne ennyire a filmes szöveget nyomatni(Halálosabb iramban)
De te mire vered magad?? Okos lehetsz hogy kibasztál 1,3 millát egy új rs-re.... köztudott hogy a régebbi széria magasan viszi a pálmát az újabbal szemben... kinéztere télleg nem csúnya de a régi sem az....
jól van kezd irreális baromságokba torkollani ez a dolog
Ha ha erölködök aztán lehet hogy nagyobb a pofád mint a motorod!!!
Nincs itt gyilkolás csak erőlködik a srác
mi a fasznak gyorsuljam le a hayabusát???? az egy szar 1300 ccm-es japán 4T
ez az gyilkoljátok egymást
kirÁly ezt nevezem akkor teis fikÁztad az enyÉmet most Én jÖvÖk johogy nem gyorsulod meg a hayabusÁt!!!!erre mit mondasz
Kössz
Az enyém kérlek minden erőlködés nélkül
orulok h rogton magadra aszocialtal