Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogyne vágnám az utat mondom nekem igazából mind1, mentem már mind2 irányba
na akkor ezzel a csabával jó haverok leszünk asszem . faxa lesz h senkit nem vágok
Max majd megyek elöl és ha gáz van akkor megy az elakadásjelző
Ha meg annyira nem vágod az utat hazafelé akkor jöhetünk visszafele ugyanugy Vörösvár felé
bér most jut eszembe h szombaton citadella nap van, lehet csaba odamegy
sztem schreibercsaba a mitós srác biztosan... ő egy állat róla tudni kell h 3hetente lezúzza a motorját... krisz is talán az RS-ével mert mindig baszogat h menjünk már...
meg beszólunk a cbr-esekhez is, hátha onnan is jönnek.
Hülye Fiat Marea

Én autóval járok
Ki jönne??
én úgyérzem csak másodhegedűs leszek ott
ja nekem végülis mind1... csak visszalfele nekem rövidebbnek tűnik mindig meg visszafele annyira nem vágom de mind1... lényg h menjünk, és ne legyen átfolyás.
Bence tudod h Csabai vagyok most nemegyszerűbb a Pilisvörösvár -Esztergom-Visegrád út???
Nekem mindenféleképpen...

Meg tudod a változatosság
Jóh azért negondold h végig padló lessz a múltkor is leégettem a Marin a fékeket ami kb ugy nézett ki h teli vörösen izzottak a tárcsák és kb úgy füstölt mintha kigyulladt volna az autó Ja és furcsa volt h alig van fékhatás..
marival? daewoo matiz vagy fiat marea?
gyere!!!!
Énis mehetek? :)
ÁÁÁÁ full kíváncsi vagyok mit bírok az Rs-ek ellen Marival.... Már kurva jól megy a kanyarvadászat autóval is mert azért a 195/50R15 Dunlop Sp Sport 01 gummák többet tudnak mint az ember mer
Már sikerült egy párszor sikításra birnom kanyarokban de akkor már úgyéreztem h tuti lerepülök az útról de még mindig itt vagyok

Szóval féljetek
hát addig még dumálunk de ha minden jól jön össze akkor okés én ott nem fogom széttépni a térdkoptatómat... para az a hely még de majd meglátjuk. de miért pilisvörösvár felé megyünk, miért nem a szokásos visegrád esztergom pilisvörösvár úton?
Gyerekek
És nem gondoltatok az öreg Joe-Z bácsira aki Safety Car szerűen ott lesz a segggetekben és műszerfalra helyezett kamerájával veszi ahogy előtte széttépitek térdkoptatóitokat
F.szom engem kihagytok a buliból

De akkor Vörösvár felé megyünk fel a Pilisbe találkozó Pilisvörösvár Jet kút
elbaszta a camponánál egy köcsög autós... . asszem a nagytétényin jött az a farok meg kiment elé, de nem tudom pontosan h volt, csak h nem ő volt a hibás
miért mi történt vele?????
kb 3 hete beszéltem volt oszt. társával, aszonta éber kóma és lehet h maradandó károsodása is lesz.... +combcsont és medencecsont törés, azóta nem hallottam felőle
mi történt vele??
TE! Mivan a Zolival? Még kóma? :(
mert kétrészes Dainese-ben toltam, csak kinőttem és lecseréltem egy gerinprotektoros arlen ness-re. inkább felveszek csizmát meg külön térdvédőt, mostmár nem fogok gatyát venni mivel valszeg jövőre supermotozni fogok és majd akkor veszek vmi cuccot
egyébként miért adtad el a gatyád?
nem:)
bencce ismered a Wirth Zolit? RGV250
jó én abban is benne vagyok, de kéne vmi faxa szerkezet h rá tudjuk műteni a mocira