Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok semmi gond, csak sztem én nem azzal kezdeném hogy a zsír uj mocimat márís szívátültetésre küldöm
Csak gyári szart nem rakatok bele.
Figyelj van benn kb:.5000Km van benn mér ne?
gyári tuning vagy valami tuning műhely itt a közelbe
Komolyra kicsit megvan tuningolva a gép!
Vadi uj az RS-ed és már 150-es hengert paszíroztál bele?
195? előzmény gomb....
Az enyém 195km/h a vége de komolyan nem azért mert most többet irjak mint te de enyit tesz a 150-es henger!
Az enyémnek a Hajdúszoboszlói 4-es elkerülőn lemértük 185 km/h a vége 125ccm-es hengerrel kicsit sem gyári állapotban
jobb mint a semmi
Nemrossz!!!
ti ilyen szar szeles időbe mentek ki motorozni???
Tiednek menyi a vége de komolyan ne habot!
95km/h de olyan 105körül kéne lennie gyanítom a fúvóka a ludas majd megnézetem
Vezér 150 ccm???? 40 LE???? mikor gyorsulunk???
Nemtudok mert dolgozok.
Na itt is van net, de most vége a melónak és go back to the hotel...
a nagyobb henger qrvára nem ér semmit, én euroringen JAMAL-éval toltam és semmivel nem gyorsult jobban vagy ment gyorsabban... állítólag alulról neki jobban nyom.... ennyi... ezt nem tom, mert én pályán mindig 7000 felett tartottam...
bye:)

jó kis vita volt megint

Ekkorát ne hazudjál már öcsém 90000 festés csak hogy tudjál róla kisfiam egy komplett motort 17-ért már olyan színre fújnak amilyenre akarod és nem csak egy ilyen fos kékre mint ez.Jah a dekor meg kb 5000ft
vezér szombaton pilis?
AMUGY MENYI A VÉGE A TZR-NEK!
most akkor szombaton pilisezünk nem?
Informatikai középiskolába járok ha már megkérdezted ,de szerintem te vmi kisegítő féleségbe járhatsz mert nem birod felfogni ,megérteni ,befogadni ,hogy én nem fikázok senkit se semmiféle motort!!!
köcc.tiéd is durva
ÉRTEM NA MINDEGY AMUGY JÓ A TE GÉPED IS!
Most nem azért mondom ,de 45 Le-t végülis ki lehet hozni a 150 hengerből!!!
Verér megtudnád még mondani ,hogy milyen tunning van a gépeden (kipuf.,chip,stb)