Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsólti ugy néz ki jöv hét péntek szombat szoboszlón leszek gurulni kellene párat csak még hívni kéne pár embert ha neked jó lenne szólj.... jó lenne rs talinak:D
nem sajnos nem mindenki szerintem castrolt vegyél...
Szerintetek melyik olaj a jobb Agip Speed 2t vagy Repsol???????
Vagy ilyenkor mindenki motorozik....
Bencce akkor hívjál mielött indultok és igyekezzetek!!!! köcce
ez hüye... a benszabo meg a bencce után @-van
titka mi mennyünk együtt... 3-4kor ott leszek és indulunk de sztem 3kor már okés és talizunk... dobh az adatlapon lévő mail-re egy telszámot és otthon felhívlak és utána akár azonnal indulhatunk is!!!
ok akkor ti contactoljatok, és meg hívlak téged csaba
akkor most mi hol mennyi? hol tali?
4 az lehet korai de otthon ránézek majd a fórumra.... esetleg küld el joe a mailcímemre a telszámodat
JOE adj valami MSN címet gyorsba
na én most lépek majd írok sms-t h mikor merre járunk, de sztem okés!!!
Figyelj, nekem tudod szponzor adja benyát, szóval elmegyek 2 felé aztán felhívsz és max vissza jövök érted.-) Vagy SZentendrén talizunk... De mielött indusz mindenképp hívj és hozzzá fényképezőt köcccceee
Na akkor most mikor találkozunk??

Majd megyel elöl azt takarítom a pályát
Délután 4 re legyetek a Vöröswvári Jet kúton aztán go
és hozd a maszkom!
sőt sztem már 3körül otthon leszek és 4kor talizhatunk....
Neked meg kanyar sem kellett a felnid 3 felé töréséhez ha 5kor mentek akkor én is megyek... csak szólni kéne titkának meg mittomén. de lehet h korábban is... de nem tom max telefonálni tudok!
BEncécske:-))) Idefigyejjjé én holnap Mátrába megyek és ott is alszom valszeg.... Értem?
Így a holnap kilőve.... MEgjegyzem NEked átfolyás se kellett a motor kipurcantásához a Pilisben:-)))))) Na dolgozz csak, addig mi motorozunk
lol mi is arra megyünk,pont délután pont motorral.(pont)50esekkel
akkora tróger vagy, mondtam h holnap menjünk, most mit szervezkedsz???
a másik meg h szép az idő de hagyni kell kicsit száradni a pilist mert átfolyásos meg kavicsos lesz... megint látom le akarod zúzni a motort mert túl régóta megy alattad
NEM. :)
Sziasztok! Valaki nem jön most délután gurulni egyet??? Margit hídtól indulok, Szentendre iráyába és megcélzom a Visegrádi szerpentint!!!! Ha valaki jönne 06-20-5432-761!!! GYertek bátran!!!! TAlálkozhatunk bárhol....
mit akarsz már megint összematricázni meg festeni?

sikerült nézeteltérést létrehozni a cbf 250 topicban jól elvagyok megint a 2ütemet szídják
Ja igen kössz!!!
www.decalshop.hu erre gondoltál?