Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én itt lakom pomázon és szoktunk menni gurulni a pilisbe egy haverommal akinek szintén 50es motorja van gondoltam jöhetnél ha van kedved.meg ha megvársz
NINCS MSM MÉRT MIT AKARTÁL VOLNA?????
msned van?
Budapesten!!!
merre lax?
Jó a tiedis de mondom hogy 150-es henger van rajta!
Ha jobban tudod akkor ez van!
Szúnyog! Te mindenkin röhögsz??? Magadon kellene!!! Nem gondolod? Utálom ha valaki mindenkit fikáz, úgy, hogy sokkal gyíkabb annál, mint akit fikáz... Milyen suliba jársz, ha szabad kérdeznem?
mindeggy legyen neki igaza hagy legyen boldog a 45 le-vel
aha ez hülyeség
42-44re húzz azt a 33at....szóval....
egy 154es polinitöl nem lesz 10-15 lóval erösebb
a linkre kattintva kijön egy üzi és ott kattintsatok a kékírásos linkre
csá skacok!
sajna iet bírtam csak szerezni a karcagi találkozóról,állítólag ez a hivatalos plakát
plakát
már ne haragudj de mit mondasz a 250-re ha a tied nagyon goromba...(kicsit tulzás a 40le)
enyémbe 160-as gondolom a tied is eszik mind az állat???
Én nem Debreceni vagyok de az én gépembe 150-es henger van és 40-45Le van benne. 185Km/h a vége a gépnek.
GOMBAA??? az h lehet
svensr kicsit nagyotmond !
Öcsisajt csak ugy közlöm veled hogy 150-es henger van rajt és 40Le a gép.
Amugy olvasni se tudsz én azt irtam hogy nagyon GOROMBA!!!!!
határozott hangnemben
itt nem fikázás van csak ÚGYMOND tapasztalatcsere
na elkezdödött a fikázás ......mint az oviban...szétesikazolaszdeajapcsijó... szánalmas!keresetek még "fogást"1máson
ezt híjják előítéletnek. de ha megkérdezik én megmondom h csúsztak vele azért volt fényezve, másrészt egy hozzáértő nem a fényezésből fogja megállapítani h törött volt-e.
Newm tudod az emberek szeretik az eredeti fényezést mert tudják ,hogy így törött a motorod vagy csak azt hiszik!!!