Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem törtem össze. Nem vok az a típus.
Bazz most néztem hogy mien osztás volt itt tavasszal
Nah baszki összetörted a gépet??? EZ kemény nemtudom én biztos megőrülnék ha saját hibámból csinálnék egy ilyen balesetet...
Mondjuk most autóval sem megyek szívesen egy nap alatt 2 haver tette totákárra a kocsiját... Az egyik majdnem bennégett a Focusában az Árpád hídnál....

Jamal csak annyit de nem rosszallásból: MINEK AZ ERŐ HA NEM URALOD??? vagy ahogy a Pirellinél mondják: POWER IS NOT ENOUGHT WITHOUT CONTROL....
Na baszátok meg most mentem egy 40perce egy cagiva mito evoval. Áhh naon brutál gép, 140el mentem tovább nem mertem húzni mert szokatlan volt elsőre. De már érzem hogy mit éreztek és biztos az rs is van ien erős. Amúgy meik a jobb tartóság és fogyasztás szempontjából a cagiva mito vagy az rs125???
Zsedőnek teljesen le van csiszolva a gumija 50es derbi xrace-e van
Tipikus sportmotor.hu-s hülyegyerek vagy te is :) Itt méregeted, hogy még 1,2cm a majréd, váááh :)))))
jobbulást nektek!!!mákod volt moccodnak is meg neked is
titok
Fasza....
szegény moco
Uhh bazz elestem ma euroringen kanyarban 110-el.... olyan köröket mentünk Benccével... picsa durván nyomtuk.. igaz Bencce ?? 1:43-as időnk volt... előzgettük egymást mint az állat.. de sajnos az utolsó körben elnéztem egy kanyart nem gyengén kimentem a fűre és már csattantam is nekem nincs bajom kisebb horzsolás meg a nyakam kezd fájni picit ..... szerencsére a motornak sincs nagy baja... a váltórúd eltört és a bal oldali meg a fejidom bal oldala karcos lett... de semmi gáz lefényezzük itthon valami 2 színű cuccra gondoltam.... valami matt erős narancssárgha és fekete vagy ilyesmi de attól függtelen picsa jó volt a mai nap
már kiszöktek vagy még mindig következnek a be nem tervezett dolgok?
Kurva ideges vagyok de ezek a hülye haverok mindig felvidítanak vazz:D
Most beavatás van új motoros jött aztán nézzétek meg a szertartás előzményeit hozzáteszem ezek a motoros ruhák estére enyhény sárosak lesznek:D
tavasszal néztem az első évadot
hétfőn lesz második évad 2.rész
hányadik résznél vagy? én asszem 17..most néztem meg azt amikor bekerül a hiwaire-hoz az meg nem emléxik rá xD
ööööö...És én most ezzel mit csináljak?Ne nézd ha nem érdekel
Nézd a Dallast,az sokkal tutibb
a 2. kép a bloknak az eleje szemből... na mindegy meglátom mi lesz letörlöm aztán ha folyik még akkor vissza a szervíz
nekem is iyen nem igazán érdekel, bár most le lett tisztítva most nem.. vagy kipuff tömítése, vagy a power miatt iyen... a 2. képen nem tom mi van...
mintha a hengertől jönne folyik végig mindenhol vazzeg:S valaki msn?
Dadis arról hadd ne én tehessek már mert nem értesz hozzá...
megkaptad a cikket doc formátumban, tördelve, képekkel telerakva.. (ez lett volna a minta ha érted). Mellé megkaptad (kérésedve azonnal feldobtam netre, mert a mailből "valamilyen" oknál fogva nem tudtad kiszedni a képeket.. (???) ) csak a szöveget tördelve, ill csak a képeket..

ennél többet nem igazán tehetek...

Geri,
csekk jöhet..
Ismét csalódtam az apriliában pedig nagyon szeretem nem tom mi a fasz lett vele de itt vaán pár kép a csonkról:( Vagy csak kenőzsír került volna rá nem tom...
msn-re vegyen már fel valaki... hapi3000@citromail.hu aztán beszéljük meg mert kurvára nem tom mi lett vele
Megjöttem E-ringről.... JAMAL még nem mert borult és mocival nem tud jönni de neki nem lett baja... egy jó 110el, bár fékezett kb 80-ra kiszállt, épp előztem volna a sikán előtt jó nyujtott jobbosban amit nem sikerült bevennie, aztán már csak azt látom h fékez, kormány keresztbe és pattog...
de qrva jó volt, megreszeltem a térdkoptatómat, meg a csizmám is sajnos... zsír volt, majd JAMAL beszámol. köridők 1:43, lesz majd jobb is, én most voltam először...
Kezdesz kibaszottmód unalmas lenni,de EZÚTON LEBORULOK TÉRDEID ELÉ HOGY MEGOSZTOTTAD VELÜNK KÉTSZER IS A VÉLEMÉNYED A MOTORODRÓL,SZÁMUNKRA EZ VOLT MAGA A GYÖNYÖR.

más meg megkér minket,hogy hadd írjon valamiről,mert húdeszeretné,meg satöbbi,de ha gondolod még egy busás csekket is küldhetünk,hogy püfölted a billentyűket.

Olyan ovodások vagytok,hogy az tragédia,és ha érdekel Tyt,utcán is simán lelehet 0majréra tenni,nekem mitomon nemvolt pl,de nemkell elhinni.nemis ez a lényeg,csak te osztod itt a Dávidot,akinek szintúgy gigantikus pofája meg melle van,de azért te sem panaszkodhatsz te mérgestekintetű vásárhelyi harcos!Úgyhogy szerintem teis fogd be a csőrőd,akármilyen kemény gyerek vagy.
ezt a Lórizást meg hagyd má abba,szánalmas,nevetséges.
scofield....a prison break-ből láttam 17 részt és már kezdem unni most volt h leégett a hátáról a térkép,de már unalmas de amint láttam már a 2. évad 1. rész is fönt van e neten...
Már megint Lóri......Ez valami szellemcsákó mi?
Azért a mocija kétségtelenül szép
Végülis csak pár órába telt mire felrakható volt az oldalra, kevéske szopással, de köszi szépen a cikket!