Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha nincs majrécsíkja? Jelent valamit? Nem igazán, ezt te is tudhatod. Max. annyit hogy nem totál kezdő... de nem sokkal többet. Attól hogy egyszer-kétszer leér, még nem feltétlen gyors. Ráadásul közúton tényleg nem fogja senki ledarálni, mert életveszélyes a legtöbb út, olyan szar.
most 50essel ott túráztasam magam. Meg sajna még védőruhám sincs.
Kösz tyt de nekem nem megy sehogy sem szentem akkor más baj van vele a kurv. annyát:S
Ja amúgy mit szolnátok külön weboldalhoz:D nem mint ha rontani akarnám a sportmotor.hu látogatottságát:D
JA amúgy meg rsata mátészalka mellet lakom egy faluban...:D
Tyt! Miután beraktad lóri hátsogummáját, várom a tiédet is! :)
Tyt!
Ez a kép nem mutat semmit. Csupán azt, hogy az elmúlt pár kilométeren nem döntötte a gépet nagyon.
Mindazonáltal DC szerintem is egy gyík. Csak gondoltam nem korrekt, hogy ezzel a semmitmondó képpel akarják néhányan lealázni. Még akkor sem, ha nem kedveljük.
valaki pedig multkor volt 50essel valami pályán... vagy az hring volt.. hát az szerintem még meredekebb egy 50essel. nyugodtan csutkára huzhatja a gázt, lecelluxozza és megy...
nem engednek.na erre mit mondol
ns1-el is felszabadd mennia pályára... rossz kifogás, akkorse fogsz jönni.
Kunszentmiklóson amúgy csomó speed motor szokott lenni. Én biztos oda elmegyek. holnap is megyek túrára meg taálkozóra. Inkább pályázni meg majd eringre akkor mék ha lesz nagyobb motrom vagyis majd tavasz végén.
nekem ezek a felvonulások nem jönnek be annyira... akkor már inkább azt a benzint a pilisben füstölöm el....
hol lesz az?
Nagyélmény felvonulni meg kajálni :) Azt csinálják a chopperesek, mi menjünk pályázni...
ja, ja az biztos faxa lenne. De amúgy a szeptember9ie motros napokra az összes fórumost összekéne szedni aztán kajálnánk ott egy nagyott meg motroznánák és résztvenénk a felvonuláson.
de gyönyörű egy RS rem az enyém is ilyen lesz
egyszer meg kéne beszélni jó előre egy e-ringet... jönne mindenki, jó sok rs-es, dadisék zsóóti meg minden... király lenne
bazz ez máég annyira sincs megkopva mint a TZRen
hajrá sok sikert hozzá
huhhh ezt lehet inkább nem kellett volna....

mindjárt jön scoefild meg joe-z h : "látom megint megy az osztás "
Mond meg Lórinak hogy ezt Pistinek mondja mert itt volt melettem mikor irtam
Sziasztok! Lenne egy fontos kérdeésem. Szeretnék venni egy új Aprilia Rs 125-öt, de nem tudják A1-es jogsihoz adni (10KW). Senki se tudja elintézni a forgalmit, és még gyári fojtáskitt sincs hozzá
Valaki segíccsen!!!!
elmondtátok mi a helyzet, de akkor sem értem minek vállaltad el a szerkesztőséget ha egy fikarsznyit nem tettél az oldalért...
mondtátok hogy a cikkeimmel kitörölhetem a seggem..
érdekes, a Futura mindent kimerítő teszttel kapcsolatban naponta kapok emaileket, hogy segítsek nekik ebben meg abban, meg hogy milyen jó lett a cikk, meg írjak az RSről is... dehát ha nem kell a cikk hát nem kell.. én nem fogom növelni az oldal szinvonalát, csak azért hogy Ti aztán azt mondjátok hogy töröljem ki a seggem a cikkel... a Futura tesztért egy KIBASZOTT köszönömöt nem kaptam...

ha már a majrécsíkoknál tartunk, itt a Te országos Lóry haverod RS hátsó gummájáról egy kép.. biztos szerpentinen motorozott...
Dadis érdekes lóri még egy hete azt mondta hogy hagyjam a francba a fórumot mert van egy pár ilyen gyökér fent mint te aki mindíg ilyen okos.Dehát van aki megsértődik minden szaron igaz Lóri tudom hogy elfogod olvasni
Mimeg gerivel már elmondtuk neked mi a helyzet 125 világával, dehát ha nem érted meg akkor minek mondogassuk? Felesleges falnak beszélni...
fényképezd le. meg a lábtartó bütyköt is ;)