Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg vmit nyomkodni kellett a kijelzőn, asszem az L-t h villogjon vmi aztán el tod indítani. Ez mind nagyon szép de hogy a rákba kell nullázni azt mondja meg vki
bennce az új plexidröl teszel fel képet????
Mert nem úgy indul h csak megnyomod és elindul... előtte még valamit buzizni kell én sem emléxem pontosan de mintha ugy lenne h ugye átállítod h a köridőt jelezze, és valameiyk gombot megnyomod ott mellette, mire elkekzd az L betü villogni... na és akkor van az, hogy ha megnyomod az inditógombot akkor elindul. ha pedig vége a körnek megint megnyomod, és rögtön méri a következőt...
hapi te debreceni vagy?????
na itt van pedig az előbb is beszurtam de nem jelenítette meg:D
na itt egy kép róla
szentem alapjáratom alacson volt és lefuladt néha aztán még izzó kipuf gyujtotta be a benzint ami nem égett el és begyulladt..
ja és a köridő mérésről enkem egy gobal sem indul azzal amelykel váltok ha hossza nyomom sem indul... ja ahol mondtad ott a duda van:D alatta a kis gombal még azt a rohadt órát sem tom beállítani:D
Csak nekem nem műxik
Az a kis buznyák gomb baloldalt a köridőmérőt indítja?? 2éves sötétségből húztál most ki
mi holnap megyünk délelőtt.. két RS. jó választás a csere:) mond meg a CBR-eseknek is, h próbálják csak ki:) na végre valaki fordítva viszont még nem volt ilyen... kivéve egy madarat aki odaadta a mitoját egy hüye zxr250-re... azt a lámert
mille motor vagy italmondo...
ÜDV HAPI 3000!!! nekem is rs 125-ös motorom van és a köridőnek az inditó gombja az irányjelző gomb alatt van!
hellsztek! nemtud vki egy 125-ös rs-hez kuplungbovdent?
Ezt hogy érted hogy izzik???
Használati utmutatója nincs?
nem kék,fekete-piros...
itt van az aki tegnap ment óbudán,Aranyvölgyi úton(ami a bécsiről lekanyarodik),kék-piros, új rs-sel? szentem 50es volt,mert fos hangja volt,de aztán lehet hogy 25ös
Kb de nem úgy izzik az egész hanem a belseje kb és meg mindig nem módub meg senki hogy a lehet a stoppert elindítani. A többi rs en fénykürt de itt nem az
Lehet hülyeséget kérdezek de az természetes ha hosszabb táv után a kipufogó az rs emen izzik és alapjáraton néha lángot dob? Ez a rohadt elektronika miatt van vagy mi a franc.
Üdv Mindenkinek!
50/75-ös Aprilia Futurába milyen gyertya való? NGK B9ES vagy NGK B10EG ?
persez azt nem hagyták ki.... majd mérünk egy időt .. matt levágtam hogy te vettél fel
Gratula
Most járok aprillia rs suliba a h.ringre...és..geci jó ez a motor..életem 2. pályán töltött körébe már letettem a térdem..hatalmas érzés..motorcsere lesz.
Jár vki közületek pályázni?
olyan 23 asszem. vagy annyi? mille motornál vedd...
Szevasztok!!!

Rs nemtudjátok véletlenünl mennyi egy hajtokar?ill hol érdemes venni?

Elöre is köszi
Az SP kategóriában nemlehet annyit módosítani a futóművön. Ott a blokkra a fengerre a gyújtásra egyszóval a teljesítményre mennek rá mivel a futómű már gyárilag is nagyon jó Ime pár RS125SP