Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és kitérdekel? írhatna.. csak szeretném lelombozni a nagy szád hogy Lóry így meg úgy...

nos én beraktam a képet a gumiról...

viszont arra még nem válaszoltál miértis nem kaptam egy rohadt köszönömöt SEM a tesztért? azthiszem ha valaki fáradozik vele hogy az oldalnak aminek a szerkesztője vagy (elvileg..) benyújtson egy viszonylag hosszú tesztet (megjegyzem eddig csak pozitív visszajelzést kaptam ezzel kapcsolatban, és sokan buzdítanak a további írásra), akkor miértis nem lehet megköszönni?
DE miért lóri gumiját mutogatod? Ezeréve nem ír erre a fórumra.. ezígy nemér :)
sztem nézd meg jobban azt a képet...
Lóryén van ott kb 2mm majré :)
összehasonlításképp itt van Lóry hátsójáról egy közelebbi kép... nagyítsatok csak rá nyugodtan
RSem gumma.
1,2 centis lemérve a majrécsík. de ittvan róla kép.
nemhiszen hogy utcán el lehet teljesen tüntetni... arról nem is beszélve hogy itt az alföldön 1 normális kanyar sincs.

bevallom van még mit csiszolni...
hát ott nem kapod meg azt az adrenalint mint mikor bemész egy kanyarba és már azzon múlik hogy megúszod vagy nyalsz egyet. Eddig még ezzel nem estem csak simoval de azzal nagyon nagyot.és az is réten volt
hát ez így megy, ebbe bele kell törődni mert ez költséges hobbi, ha nem jön be akkor makettozz
az biztos hogy élvezet. csak mikor nyárron dolgoztál és láttod hogy hogy a pénzed az kicsit szomorúvá tud tenni engem. Amúgy most kitaláltam egy suli mellett pénzkeresési lehetőséget.
okay
Ha meg egyszer ilyen motorod van akkor csak nem 3000-es fordulaton jársz vele mert ott nem él , ezeket pörgetni kell akkor mennek , ennek a hátránya hogy akkor eszik is , de nem az a lényeg hanem az élvezet!
vegyél, ma úgyis mindenki felvesz :D
vegyes használatnál olyan 6,5 lityó
De ha nayg a kezed meg sokat fordul el akkor az is szereti nyelni mint állat
huu na ez érdekes ez a program dolog. felveszlek msnre. ok?
nemgáz, vazze 125ccm 2t nemfog 8 littyó alatt menni, hacsak nem valami tesco takarékos. 600RR-is eszik 10-et, másik programmal meg 15-öt evett, és? :D
aha
hát jó ez is igaz. Akkor nem gáz az a 8liter? amúgy valyon egy nsr mennyit eszik?
Melyik? A 125-ösre gondolsz, ugye?
áááááááááá, cbr 4t, aprilia 2t
amúgy azt nem értem hogy az rs akkor eszik 8at ha fullon megy vagy ha normálisan.
hát jó de ha azt veszed a cbr csak 4et eszik.
8literes fogyasztás elrettentő? Pffff. vegyél biciklit az való neked.
Na már kezdenek tecceni ezek az aprilia oroszlánok. CSak az 8 literes fogyasztás elretentő
Minek pörgesse tovább? 10 félnél leadja a max erőt
Ezen röhögött egész 125világa :D