Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadis légy oly kedves és nézd meg ezeket a képeket mert te erről beszélsz ez alatt a gép alatt van állítható futómű meg gázos teló hátul. De ennek a motornak köze nincs az SP-hez
Jaj erről hallotam én is debrecenbe mondta a gyerek nekem hogy valaki igy járt és azt is mondta hogy villogott mint a gép a ! jel meg a viz fok is padlón volt :S
NA mindegy ha kicseélik akkor jó:D
ugyan már kinéz manapság a kilóméter óra felé és a kornyékére
onnan h kijelzi.
honnan kellett volna észre vennie?
De nem vette észre, hogy forr a vize????
nem "fullad" 5-6ezer között.eltünt a "gödör"
mi van az elektronikával?!
nekem azt mondtákh a vízszivattyúja beszart, fellforrt a víz és megragadt na mind1 csak észre ne vegyék a chippeltetett elektronikát mert akkor lesz baj
mondott olyat is, de azt mondta h szarrá ment a dugó, sőt még a henger is
RSata jobban tudja, csak beszéltem haverommal és mondta h most megy a moci szervízbe 2hétig
Szóval amire visszakapja, addigra itt a suli, ez jó geciség....
én úgy tom h a vízszivattyúj szart be! rroli neked nem ezt mondta???


( )
h történt? nem tom én meg 6E-t mehetek ezzel a dugóval és igazából nem is bánom, hogy kicsit kicsi és kotyog egy cseppet mert legalább nem akad meg... az már más h ez meg szétrobbanhat és akkor visz mindent...
ez inkább szomorú mint vicces
Még szerencse h garis..
Haveromnak megradat a vatta új Rs 125-e, majdnem 2000km volt benne....... , szóval mondta h új dugó, henger (!)....meg mik kellenek.

Ilyenek az olasz mocik, szépek, de........
Akkor mehet a harc
Én az sp-re értettem. Ti értettétek max félre, és nem tudjátok miről van szó.
ami ráadásul fehér, és nagyobb is mint egy fekete! szóval dadis jobb ha qssolsz
Héhé, itt sztem valamit félreértettél Dadis. Te elmondtad, h mi van a GP-n (állítható futómű, stb), Zsóti meg aszonta, h te a GP-re gondoltál, és a képen SP-van. Vagyis én így értelmeztem. Ha nem jól gondolom akkor mehet a harc
Tyt neked a kipudba ugye nem volt folytás?????!!!
még ne kiabáld el h nem lesz vita.... zsóóti még nem írt vissza
Na pedig azthittem lesz vita.....


Juhuhuuu megint kezdődik a show......