Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért amúgy meddig lehetne pörgetni maxra mert én még nem meertem meg sajnálom is igaz ma volt a második napunk de már azért ismerkedünk..............
Mizu a sárkánycsajjal?
Nagy a halgatás Még mindíg kever?
jó ez a videó, de csak 11-ig pörgeti, meg lehet ezt csinálni gyorsabban is! szerintem. nem tom nem szoktam gyorsulni, és főleg nem igy elindulni mert sajnálom a kuplungot





ahahhahahahha ez jo :D mi szigyen komment volt ez 25vilagan :D:D::D:D
de amugy olyan gecivagy tytnek nincs jo kedve mostanasag es a kedvese csak kedveskedni akart neki :D:D:D:D
Mindez nagyon szép csak rövid
7sec alatt van 100on az a gyári adatja is

Amúgy gyerekek ez igaz amit a videóban láttok így megy egy rs?
youtube.com/watch?v=dckloDXP9g...
Mert CIKI... Bár egyik haveromnak az a szórakozása, h így hozza a frászt más emberkékre...
mért kell eltüntetni vagy most mi van?
Találtam egy vidit az STP gyártási folyamatáról: STP
vagy éppen a patkánál gumit füstöl, hogy tünjön el a majréja :D:D és tudjon képet csinálni.
Tyt most a hátsó gumit fényképezi.aztán lehet összefutott Nórival és fölse jön ma
Tyt holvagy? Jah télleg tyt most éppen az új elektronikát próbálja ki tyt nócijával az éjszakai gyorsuláson! :)
STP lol
unoka tesóm régi autóján volt SPA fokozat!
én fordításom szerint:Super Pedál Alkalmazása
csatolom az általam átalakított verzió képet painttal csináltam
Szarrá Tört Prodáksön ...
STP
Bittos valami karácsonyi akcio volt apriliáéknál.
na jó,ne geciskedjünk vele
alapvetően nem csúnya az a moci!Csak kevés a szin rajt
de jó
Ne higgy nekik... Csak szivatnak.... A tiéded egy ú.n. RS 125 STP. Ritkán fordul elő, és főleg Olaszban gyártják, mert ott vannak jó kis hegyi szerpentinek védőkorláttal meg sziklafallal.
Hát nemtudom..majd megmérem én is de igencsak hamar elkezd lefelé vándorolni a benyaszint jelző
Bár a vágóhíd u-ban odabasztam a mitos csákónak (aki ide is írkál nagyritkán) de megigértem neki,hogy nem buktatom le .Szal megy is,nem csak zabál!Sőt,a kompresszióm sem überelte senki Huhhh...milyen jó kis balhé lett abból is

"Limited Edition" vvvvvvvvvvvvváááááááááááááááááááááááááááááááá

Állat állat
de ő látja az idom belsejét
És ezen a képen látod az idom belsejét???????

Idomot bármikor lehet szerezni mert nem biztos h hegeszthető annyira le van zúzva
Most miért veszed el a kedvét??
Titokban azt remélte szegény,hogy azt válaszolja valaki,hogy ez bizonyára valami "Limited Edition" gép
Erre te ......
Szemééét!!!!!