Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De lehet menni szörfözni
ilyen köcsög szélben nem lehet motorozni!!!
Lóry már rég eladta, tavaly ha jól emlékszem. 600ezerért.
valaki nem udja véletlenül h annak a Lórinak vagy kinek eladó e az RS 125je????????!!!!!!
az jó lenne mert pont akkor akarunk menni pályázni!
ohh még nincs vége a szezonnak, én azt hallottam h szeptember közepén is lesz 30fok már amennyire ezeknek hinni lehet... kibaszott szél befejezhetné már a fújást itt mert mennék motorozni
ez naon kemény 5,5-5,8 100ra. mondjuk az óra csalhat de az a gyorsulás elég brutál
ÉN be nem tolom a nappaliba ----mert egy idű után benzinszag lessz akármilyen jól zár a sapka!!!
en alig mentem vele de mindig kitologattam,lemostam kivul belul csilli villire :) jovoheten vizsgazok most meg megyek vezetni ugyhogy szevasztok :)
végülis mekkora 5let :O most esett le h mijen jol mutatna nálunk is :) de most bövitjuk a garázst mert nem ferunk el de lassan készen is vagyunk ugyhogy sajnos kint lesz.
persze h szeretem, néha a faszkivan vele, dehát ezért szereti meg az ember... nekem tetszik h 7végénte mosogoatni kell, meg állandóan szétbontani, h már megint mi szakadt le belőle semmi kedvem h most aztán valami elfagyjon benne. meg tök jó érzés h látom
én fejembe ilyen megse fordul hogy nappaliba...f....om fogja felcipelni a lépcsőn különbenis a garázs is meleg
, nekem is lehet a nappaliba lesz
ez most komoly? :) nappaliba? ennyire megszeretted? :)
jó hát most is állandóan fel akarják szabdalni de kezdenek lassan megnyugodni, h vége a szezonnak és megy a garázsba... mármint csak hiszik, h a garázsba, elég nagy a nappali, úgyh oda fog menni. a garázsban fázna....
sztem se
én azért akartam robit hogy közlekedjek.nem tudtam, hogy van ilyen 50es cross/enduró/speed éppen ezért nem is érdekeltek a robogók
semmi jó nincs benne....
hidd el hogy valamit biztos kitalálnának.
nekem robi szoba se johetett az elején mert az nem motorozas...de most komolyan mi abba a jo ha felulsz huzod a gazt es kesz?az nem motorozas
nálam meg úgy volt hogy robogóm lesz és nem is néztem ezeket az 50es speedeket azon egyszerű okból hogy nem tudtam hogy léteznek ilyenek aztán tavaly megláttam a neten.(a robogóba belementek volna)aztán faternal tetszett örült is hogy nem robogót veszek anyumat meg meggyőzte ugyanis a legsúlyosabb esése robogóval volt szal nem kötik őt a robihoz nagy pozitív érzelmek mióta viszont megvan a jogsim folyton azt hallgatom hogy...ott negyven volt...te ott nem mehetsz 80nal ,nekem szabad
ők a főnökök, de hazatolok egy motort akkor szted mit tudnak csinálni?
ismeros :S
én későn érő vagyok és csak 1,5 éve kezdtem ezt az egészet, amikor először rácsodálkoztam, h miyen jó is ez nem volt 50-es... jogsi volt... aztán utána néha kölcsön 250 es cbf... de nagyon nem jött be az a gép. aztán most rögtön ah kisütött a nap jött az rs.
nem volt más választásuk , amíg én a szüleimnél lakok addig ők a fönökök, nah de nehogy már nekem legyen igazam