Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az Sp-n városi fogyasztás, tartósan 10 lityó fölött öblögetett a csaj..... Egy tank benya kevés volt 100km-re Jó mondjuk power alatt nem mentem
ha szarrá lett volna törve akkor látszana az is h az idom heggesztve van belülröl
Azért nem hasonlít egyikére sem mert jól sz@rrá volt törve és gyorsan fujtak rajta ócsóért vmit.....
Ehhez sztem nem kelll 6 diploma h kikövetkeztesd miért nem gyári színű a motorod.
Nemhiszem h jókedvből lett "optikai tuningként" átfényezve mert akkor sokkal igényesebb lenne.....
Basszameg...Ettől féltem....Na mind1!
Mindenesetre megnyugtató,hogy végülis tudod ezt is csak nem publikus az info
Majd kinyomoztatom






Kinek mennyit eszik a vas?Lehet nem ártana már nekem is megmérni bár szerintem az enyém eszik a legtöbbet
Figy Scoefield ezekről az infókról nem adhatok felvílágosítást.De ha ennyire érdekelnek kérdezősködj nyugodtan bár ilyen komoly informásiókat senki sem fog neked kiadni
én nem ismerem ezért nem is mondok rá semmit.
zsóóótiRS vegyél már fel msn-re.
kistuning5@freemail.hu köcc
ígyvan, Lóri jógyerek :)
Figyi Zsóóó:Gondolom akkor azt is tudod ,hogy az én mocimról mikor veszett el az a 2kis csavar!?Ja meg,hogy az elöző gazdája most akkor komlyan összejött az öreg Bármi Áron feleségével?
Fontos infók lennének és ahogy látom te elég jól informált vagy
Jah amugy meg mi a jó abban hogy olyat osztotok aki nem tud védekezni???Mert most hiába írjátok hogy Lóri így Lóri úgy!nem kell béntani a srácot nincs vele semmi gáz én ismerem személyesen
én ismerem a motorod azt is tudom ki hozta be az országba
ehh..Én más sorozatot nem nézek
jaja ismeros igy vok en is a LOST al
Második évad 1-részét néztem meg.A második rész csak kedden lesz mert ma nyomják Amerikában
Az a gáz,hogy én már tavasszal megnéztem és egész idáig vártam a sesson 2-re
azert van mert valaki elesett vele es ujra kellett fenyeztetni
elso evad felenel jarok de nagyon jo sztem
lehet...de a hírhadt lóriby meg kissebb hallod mert még a nyomát sem láttam!
Ész osztoból van épp elég már így is,nem kell még1
Csá! Kb. 1 hónapja vettem egy 125-ös Rs-t. A neten nézegettem a képeket, de az én motorom festése egyikhez sem hasonlít. Nem tudjátok miért van? (egyébként a motor olasz import, 2002-es)
Túl kisember vagy :D
Hogy a fenébe nem láttam én még itt azt a híres Lórit???
Jaja,elítam!
Már van sesson 2
Igen, abból mégtöbb kiderül.
en inkabb az elsore lennek kivancsi
te hogy forditanad a Prison Break et? ami prison nem present
pontosan...