Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülök, akkor verje magát a szaros apriliájára.
Mivan elkapott az idegbaj???
Dadis, az a takony idősebb Nálad
Te takony hülyegyerek, az egy aprilia rs125 sp.
Bencce, túl sokat cserálsz..
az a gondol nem tom h a faszba került oda a mondat végére
stopper Arra én is kiváncsi vagyok mit stopperelsz vele, vagy szerinted mire szánták a tervezők? Tény, hogy neked kell nyomogatni, de nem hinném h ezen fog múlni a köridőd mert max fél mp-t tévedsz... nem kell mindenbe beleokoskodni ha nem érted nem írj, mindenki tudja miről van szó gondol..........
csá all!
grat hap a géphez,leszel este msnen?
itt inkabb aza kerdes kit erdekel rajtad kivul sport production
hat pedig az kurvara h koridomero mar csak azert is mert kiirja h L mint lap
Te a köridőmérő meg a stopper mióta egy és ugyanaz???? köridő mérő nem csak annyiból áll mint a mai fent van az RS-en
Dadis az GP volt nem SP. Amugí ki tudj hogy az SP mit jelent rajtam kívül???
es szted minek van aza stopper? megmerni mennyi ido alatt ersz el a sarki boltba?
Nemtom kiírta de az RS-en nincs köridőmérő az egy stopper minden RS-en sótt még Tuonon is van
Szerintem is az... meg lehet csinálni csak nem kevés lóvé rendbehozni...
Ez egy széthajszolt versenyszemét sztem........ Egy ilyennel sajnos csak rosszul lehet járni. Biztos h edzőmotor volt az meg kapott rendesen sztem
jó Neked, nekem aztmondták kiszedik de akkor ugrott a gari...
tetű Natix...
Okk
baszéltem telon reggel a kereskedővel azt mondta első szervíznél ezt megoldják... kiszedik gyerélik nem tom..
5 és 6 között elveszi az előgyújtást. totál erőtlen lesz abban a tartományban, nem húz sehova, rángat mint az állat és furi hangja lesz...
szerezz bele másik elektronikát, de a gyárit ne baszd szét mert ha viszed szervizre és kiderül h kiszedted a fojtást, ugrott a gari (nekem ezt mondták a köcsög f@sszopó Natixosok..)
nekem csak üresbe sikerül egyszer aztán hagytam is nem is baszogtatom de nekem is szarakodik 5-6 közt mintha tiltana
köszi
járatással nincs gond egyetlen egyszer mentem 6 ig üresbe...
Most a tied mennyit megy végre gondolom megnézted már?
Tyt és mi történik 5 és 6 között? nem lesz oyankor iyen gyökér hangja? mert nekem oyan... igy köhög meg minden, de 2-3asban azért átmegye ezena fordulaton csak furi a hangja és utálom
Hali..

először is, JÁRASD BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! addig ne is akard 5000 fölé pörgetni!!! csak 5 és 6ezer között hal meg, ha visszaváltással 6fölé viszed a fordulatot menni fog az!!
de hangsúlyozom most még NE forgasd 5 fölé legalább 5-800km ig!!! JÁRASD BE SZÉPEN!!!

a kipuffot el kell távtartózni!
köszi akkor nem csak nekem van igy mert tod terhelés nélkül enged 5000 felé de már utánna nem.
tyt ha van msn címed akkor megdobhatnál vele meg aki akarja felveszem:D
grat a motorhoz és B.mentest! ha arra gondolsz h 5000nél nem akar felpörögni akkor nem csak neked olyan hanem mindenkinek ezt másik elektronika dobozzal tod kiiktatni vagy chippeltetéssel!