Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lóri jóarc. De várjuk a te hátsó gumidról is a képet.
Lóry egy mindent tudó diktátor, aki mindenkit szétoszt mindenhol. hatalmas hozzáértése van a 2ütemhez, meg amúgy is mindenhez. ő minimum egy félisten, és mi örülünk ha letérdelhetünk hogy a kegyeibe férkőzzünk...

nemhiszem hogy túl sokan szeretik a srácot...

a hátsó gumijához annyit hogy egy közelebbi kép is ugyanezt mutatja, majd előtúrom...
mar mennék én is pájázni ....
Suzuki SV 1000 S asszem
Valaki írja meg a dingomoto@citromail.hu -ra hogy a 2006-os Aprilia Rs 125 nek hogy lehet elintézni a papírjait A1-es jogsihoz (11KW).
Valaki télleg kinyöghetné már ki az a híres lóri...
De már nincs meg
az az új szerzemény
Csak nézegettük!
Scoefield, mit csáltok azzal a szép bmw-vel a képeden?
Ugye nem bántottátok?
joe: csak motor... de délelőtt bérelhetsz gokartot és azzal is mehetsz
Mint a hiénák.....A vérszagra gyülekezünk
Ki a fasz az a Lóri?
ZsóótiRS, majd írd már meg mi van már azzal a fojtott apriliával amit tegnap beszéltünk, kész lett? mennyi lett a vége? Megy végül főnököd olaszba a 7végén? Mert ha nem akkor hétfő kedd tökéletes lenne számomra.
thx
Sziasztok!

Nyárbúcsúztató Balaton körüli túrát hírdetnék, mint Wild Moto Boysos!
Aki érdekel, látogasson el a Wild Moto Boys osok honlapjára, vagy nézze meg közvetlenül az infót róla.

Ha van vkinek kedve, szívesen várunk mindenkit!
Joe-z most a gilera helyett mit veszel?
Nem vettem észre h a hugom van belépve és h arról irok.....
Ez én vagyok aza Kittises vagy miapöcs

De gondolom nem nehéz észrevenni.
Dejó gecccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc....... ......

Itt vagyok jó a balhé......

A kockagumis rs tényleg kurvagáz amit tyt berakot
Egy mentsége van a gyereknek h sokat maxelt.....

Ez kurvajó....
De várjámár kiapélóm aza Lóri vagy kiapöcs????

Halljátok jönnék én is Euroringre ha megbeszélnénk egy ilyen nagy találkát!!!
Autóval felmehetek???
david46 dobnál fel róla képet?
Nahh végre tegnap mekaparintottam egy RS 125 -öt !!! Nagyon jó kis gép nagyon fajinul is megy de nem tudjátok véletlen hogy miért csinálja azt h 1.ben ledadog de csak elindulásnál olyan 2-3 körül utánna már megy is mint a szélvész ...........................
én 2004ben vettem 12ezerkm el és ost van benne 20ezer. Ezt sokban az is befojásolta hogy míg nem volt jogsim nem tudtam vele motrozni csak 1-2 km-t, Meg hogy most tavasszal 3 hónapig szinte nem tudtam motorra ülni.
Dadis ezt most kinek mondtad?
Na igen, ennyi km mellett nagy rutinnak kell(ene) lennie mindenkinek...
Én "csak" 14ezret tudtam menni az első évben a CBF-fel sajnos (és így vagyok istenkirály )
ennyit. de az ilyen ne verje magát arra, hogy így úgy megy 2500km-ert egy hónapban.
Ja meg nekem vazz egy szervízkönyvet adtak amiben csak apriliárol beszélnek nem pont egy rs 125 ről:D