Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

guminak a közepe ért le? gyere le nézd meg azt a gumit... aztán ugass.
Dadis, nem mintha a múltkor nem lett volna megbeszélne hogy megyünk Euroringre, lebeszéltem mindent, szereztem pénzt, erre lemondtátok?? akkor ne ugass..

és Te mire vered magad?? a 16 évedre? lehet több mindent elértem már az életben mint Te, de ez most nem ide tartozik. Szerintem Te ne ugass mint 125 vilaga szerkesztő aki nagy faszt nem tesz az oldalért miután elvállalta, vagy bármi más...

nah a vitát lezárom.
Tyt ha havi 2500-t mész akkor neked is van pénzed pályázni az 2 tankolás ára amivel mész 200-300 km-t.... úgyh holnap akár te is levonszolhatnád a segged..... uhhh jövő héten meg A-A! bár most nem lesz box belépőm csak lelátóra ingyen
És te hányszor láttál pályát? Pedig te már nagyon sokat motoroztál és még majréd sincs. mármint a rendőrőktől, guminak még cska a közepe ért le, ugye tyt? :) ezám a dicsőség, meg a drága bnőd :)
Dadis, fogd vissza magad amíg normális hangnemben beszélek hozzád. ne attól legyél nagyfiú mert van lehetőséged és pénzed pályázni hetente. Más ezt nem biztos hogy megteheti..

és IGENIS az utcai motorozás is motorozás... de ha már ennyire a pályázásra vered magad, a Te Lóry komád hányszor látott pályát motorral? egyszerse? hűűűű
lehet hogyannak a 2500kmnek 80%a szerpentin volt
jó, legyen 2 hónap. okés.

de 2 év??? érted miről beszélek?? hallottál Te már olyat hogy egy mindenhez értő "nagy" motoros ennyit ment 2 év alatt??

eléggé műmájer dolog.
ÉS? Attól, hogy havi 2500km-ert motorozol, attól te egy lófasz vagy.. utcai motorozás nem motorozos :)
Eltankolsz havonta több mint 50000-t? nekem oyan 15-20ra jön ki egy hónapban, vagy van h kevesebb, meg van h több
sokat konyít hozzá?? igen? az lehet.. mégsem motoros.. tudod miért??
számomra az nem motoros, akinek több mint 2 évig volt egy RS125öse, és kemény 2500km-t rakott bele.. nekem az egy hónap, legrosszabb esetben...

és itt most nem arról van szó h "gyökér módon" számolom a kilómétereket, de azért 2 év alatt 2500km?? hát az vicc... számomra az nem motoros. azthiszem innentől kezdve mi mégiscsak többet konyítunk a motorozáshoz...
A hiba az ön készülékében van
Egyébként az hogy ki kin röhög, megint teljesen relatív... én végig Dc-n röhögtem, mert akkor LOL az az ember
nem. ez a fórum egy kegyetlen szar, sok gyökér emberrel :)
Attól még kegyetlen nagy gyökér a srác
Kicsit többet konyít hozzá mint TE vagy bárki más itt fórumon.
én viszont még kipróbálom a dudával garázsajtó nyitást fasza lenne de ha a kaput nyitná annak jobban örülnék
sztem Lóryval ne nagyon hozakodj elő, semmit nem tett le az asztalra... én spec az ő fején röhögök...
Hapi, bazzeg agyvérzést kapok Tőled...
hogy kell elindítani a köridőmérőt?? wááá.. az info kijelző gombja a bal oldali legalsó kis gomb mint már mondták, ezzel váltogatod a funkciókat: össz km - napi km - óra - köridő - akku töltöttség ...

olvasd már el azt a kicseszett használati útmutatót, le van írva hogy hogy kell elindítani.. mellesleg ha nem mész pályára minek az neked?
egyenlőre JÁRASD be azt a szegény motort....
EZ Nem attól volt sp, hogy sp kategoriában ment, hanem mert így adták ki, aztse tudod, hogy ezsik vagy isszák.
Hello! Érdeklődni szeretnék! Lehet nem itt van a helye de nem tud valamelyikőtök egy fasza kis RS 125-öt 50-es papírokkal? És ráadásul Borsod környékén???
Köszi az infót...
istenem, vanmit tanulnod még, Ismered Lóryt? tudod dc46, rajtad röhögünk hülyegyerek. Megmég sokan mások.
6100Euro + áfa. Megéri??
akkor hova valósi vagy?
na ez a rohadt kép nem debreceni vagyok csak ott vettem a motort...
aha az a 2. kép kurva jó fasza a plexi
arra még én sem jöttem rá:)

rsata: a második képe az adatlapon már az:D:D tudom nem látszik, majd holnap fotózunk ugyis jamallal majd teszek!