Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze h van! a régebbiekhez is. max 2 hétet várni kell, de a mille motor behozza őket... csak monduk nem árt ha pesti vagy
há de mijen durva ? érintés nélkül?
sztem ez az egész életét erre tette fel h végigdrifteljen ezen a a pályán
Sziasztok
Azt szeretnlém kérdezni, h 99-es RS-hez milyen az alkatrész ellátás? Rotax 122 v. 123-as blokk van benne?
Ennél fiatalabbat érdemes e nézni(=jobbak-e az újabb évjáratok)? Előre is köszi
Gyere fel msn-re, mert van egy kis gond!!!
amúgy találtam még egy jót: video.google.com/videoplay?doc... eznekem teccik naon
hát nem tom
csak nézzelődtem a neten és véletlen megtaláltam ezt a videót mondom felrakom.
tudom láttam őket én is!:) köszi!
jó kis gép az... csak para a 4 power, gondolom hetente elszáll 1
bencce találtam az aprilia rs250ről videót : video.google.com/videoplay?doc...
semmi extra csak karcos volt a festés
mi történt?
-majd reggel elolvasom....
de ráadásul ugyanezt csinálja a haverjaimmal és a saját anyámnak
mind1 húzok is aludni inkább olvasok mert fill ideges vagyok ettől baszki. szerettem volna szerdán ugy moziba menni h van saját sisakja Neki meg nekem is de nem... na mind1
jó 8 mindenkinek
és a legidegesítőbb h ez egy felesleges kör. 1. ettől még ugyanugy talizunk, max én nem az én fejemre való bukóval megyek, hanem odaadom neki az enyémet mert az full jól fogja a kis buksiját (mert anyám fejét kb kimosta a faszságaival az ex - hozzáteszenm úgyh életében 1 szót nem beszélt vele és nem is látta a mostanit) 2. azért mert húha most nem adnak pénzt még nincs semmi, igaz a maradék augusztusi zsebpénzből sem fogok már sisakot venni, de jövő héten adok le website melókat, amiből jön majd pénz és hétfőn megveszem. tényleg nagyon sok értelme van...
Ja,velem semmi-vagyogatok
Moci fényezőnél
Pfff..Hallod,nem 1szerű a sztorid...Gáz ha ennyire komolyan veszik nálatok az ex-et.
Ha gondolod szívesen elbeszélgetek vele
A legrosszabb ha a szülőknél full benyalta magát a csaj és elhitette velük,hogy Ő az igazi számodra...
Mint a filmekben vazzeg...
Mondom,ha nagyon nem bír az agyával a csaj akkor megsétáltatom szívesen!!!!Gusztulstalan az ilyen próbálkozás a részéről
na és veled mi van?
nem nem nekem is... semmi csak nő ügyek és családi bonyadalom... a volt bnőm aki egy paraszt megfúrta a leendőt.... vagy legalábbis nagyon próbálja, ráadásul az én családom előtt jártja le, gaszom kivan, 3 napja ez megy itthon... ma előjöttem h szeretnék még 1 sisakot... nem erreől szó sem lehet mondta anyám. mondom jólvan én megyek kölcsön sisakkal ami 3X nagyobb a fejemre, nem a lány feje fog leszakadni hanem az enyém. neh véletlenül jól érezhessük magunkat.
miva Bence?
Ne bassz ki velem!
Azt gondoltam csak nekem lehet ilyen balfasz napom
én is kezdek idegebeteg lennni... legalább most nem a motor miatt
jahh...nem is becinek kellett
Beci te meg nem engedélyeztél msn-en,így macerás megoldást találni a problémádra
depressziós vagyok asszem
Mivan már a poént sem veszed hééééééééééééé
Arra mondtam h mr hollywood h mondtad milyen híres leszel itt a fórumon......
Ejnye ejnye scoe bácsi mi lesz veled ha már a poént sem fogod érteni......
Különbenis meguntam a betűharcot már miért pont egy normális emberbe kössek bele..
Neked meg bi a fasz a bajod???