Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

25-35 közt? hát nem rigalánc ez vazze :D
na az a lényeg h 25 és 35 közt.
Bocs Tyt, nem így akartam, csak már itthon felbaszták az agyam...
bazzeg, ne legyél már hülye, az nem a max!! De csak a kedvedért elővettem a használati útmutatót az rs 125höz, amiben az van h 25 és 35 mm között legyen! ( a kihajtótengely és a hátsó tengely között félúton.
"mocsok vagyok ez van!de nem is bánom mert elég érdekes szagom van...na meg bunkó is vagyok"
JObb szemüveg kellene, és akkor neked se tetszene :D:D
nincs hari. én alapból haragszom minden emberre

egy rohadt antiszociális bunkó vagyok , csak rám kell nézni..



Tuki

a 25 mm az értelemszerűen a MAX lógása... ha olyanra csinálnám az szar lenne...


Dadis,
otromba fos? szted...
sztem meg szép. ennyit erről..

hol a faszba van ebbe katalizátor? leszedtem a dobot nekem eléggé csak 1 sima dobnak látszik...
De ugye nincs hari?
Ja, és Tyt, nem kell mindenhol kiemelni h neked 2006osod van, mert mindenki tudja már és az idomokon meg a műszerfalon kívül minden ugyanaz maradt mint előtte...
Tyt! De, túl szoros lett, mert mikor terhelés van rajta még jobban megfeszül, nagy súly alatt meg főleg (nem geciskedni akarok, de még ha bnődet is viszed pl.). Szal nem tom mi olyan érthetetlen számodra azon h terheletlenül 25 mm, de csináld olyanra ha az van ráírva (az enyémre is az van sztem), és nem lesz semmi baja...
azhát, fos, az az első amit lekell szedni a 06-os rs-ről és belebaszni a kukába, otromba fos.
MIbaj lehet? :)
a lábtartónál van egy kis vas h ne csússzon be az utas lába
ahová felhajtod a lábtartót ahhoz r hozzá
please segítsetek már nekem abba h a 06os RS 125be van katalizátor????
na most fontos kérdés...
RS 125 06

a matrica szerint terheletlenül 25mm a lánc max lógása. megfeszítettük, most terheletlenül 10mm a lógás. nem lett túl szoros??

pls help
Tuki!
1éve eladtam!
jaja de nem lesz eső, csak felhős és napocska előbujos időt mond... esetleg zápor, de ha szar az idő nem megyünk persze!
én tudok
Bencce azt el is felejtettem, hjogy remélem te is úgy gondolod hogy csak akkor megyünk ha jó az idő esőben felesleges kibaszni 6 rongyot és az úgy nem az igazi..... yah egyébként a mol kút megfelelő mint multkor nem?
nem tudsz véletlen,olcsobban eladó kézvédőt rxre?
Bence nem tok menni mert nem lesz addigra furgon amivel le tudnám vinni az RS-t lábon meg nem akarom vinni mert benyelne 4 tank benzint oda vissza és akkor még a pályán nem is motoroztam
Tyt, Te árulod a Futurát ami a 125.vilaga-n van, vagy már eladtad és más árulja?
(a motorpiac.hu-n van)
ja, és a rövid vagy a hoszú pályán szoktatok menni?