Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy nálatok nem fordult elő h a hátsó lábtartónál ami van kis vas h az utas lába ne csússzon a kerékbe az letört?
Mert nekem már az egyik letört a másik is el van repedve.
Jaja!
Muszály amott már senki nem írt!
Jó nektek hé hogy ilyen ringekre jártok,tőlem messze ven minden ilyesmi.
ja és beszéltem tegnap windsurferrel és indul a h.ringen. vasárnap lesz a futam
ja! te jössz? szombaton már nyitásra 9re megyünk, és akkor toljuk fél 1ig...
Mentek fel motorozni a pályára?
nem jön senki E-ringre szombat délelőtt? Már lesz 2 RS:) mármint mi JAMALLAL tyt vagy zsóóóóti? gyertek már!
Sharky te is átköltöztél???
Hengerenként 1 szelep
léghűtés
jah meg szerintem a szín kombináci sem 2002-es
De hát vannak ilyen hülyék
kippuffogógáz visszavezetés :D
soros 1hengeres :D
120 kg :D
Ez nagyon cinkes!
Tuti szopatás!
szopatás 6jegyű a mobilszám....7nek kéne lennie
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...

ez mi lehet kamu? nem vágom mi baja van az ipséne kv a motornak.
vki vegye már fel msnre és beszéljen vele mert én még fel sem merem venni emailt se mmerek neki kuldeni.... kitudja vmi nagy hakker...
találtam egy rs-t a neten belinkelem kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá.
alsó hangon
Állambácsinak ennyit egy rendszámért...
120-150 környéke de majd egy hét múlva kérdezd meg akkor valószínű már túl leszek rajta
Nem tudjátok kb mennyibe fáj forgalomba helyezni egy rs-t?
én se elhiheted azóta miót be lettek égetve Szoboszlón a főutcán nem jönnek motoros után meg ugye Diego rendőrúr a főegykerekező "nagy motoros" de a gumi az kocka az R1-én ezért itt nyugi van.
a picsába rendörrel nem akarok spanolni
Robka tudja melyik ez a két RS:D
Rendőrje vállogataj ha kifogsz egy faszkalapot aki direkt provokál akkor meg fog szopatni(baráti körben megtörtént,utána örsre járás és a rendőrt elmarasztalták )Ezek után történt hogy haverommal kimentünk két RS125-el a Hajdúszoboszlói elkerülőre motorozni és jöttünk a szováti úti körforgalom felől pont kanyarodnánk rá a Debrecen felőli behajtóra mikor egy rendőr jön kifele szoboszlóról mint az állat haveromat majdnem elütötte fél méterre ment el melette de csak azért mert haver egy kicsit elhúzta a kormányt. A rendőrben meg a szar is megfagyott ott integetett mint az állat hogy ezt jól elnézte és nem nem foglalkozott vele hogy a két motor pár másodperce még 160-al jött az elkerülőn rendszám nélkül
ja hát úgy gondoltam, ha nem szemtelenkedsz... Mongyuk ha morcos kedvében van úgyis megszopat
ha normálisan beszélsz velükakkor le,ha meg rángatod a válad meg szemtelen vagy akkor nem feltétlenül néznek el felette
30 km-re lakom Pesttől, ú.h megoldható . Ja és ha a forgalmiba több van írva 11 kw-nél a rendőröröknek gáz, vagy leszarják?
és én még azt hittem tudok driftelni