Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

boccs!06208027843
Valaki nem tud 1 eladó törött rs 125-öst! Csak a motorja legyen jó!Ha valaki tud hívjon 0620802743!
akkor szerezd meg a Dr.Vegas a szerencsedoki összes évadát szinkronosan
meg a szökést is
nagyszam akarmilyen hulyegyerke megtudja szerezni csak szol nekem :D
Attól félek én is mr. Hollywood
áááá,nem
Nagyon tré a magyar szinkron
bezzeg tavasszal még nem volt ennyire népszerű ez a nick
Mostanában kurva népszerű leszek
7kor legyél gép elött
eladod nekik?
Az RTL-nek még nincs sesson 2
jó kapcsolatok az RTL klubnál
Az nem szökés,hanem Present Break!
Idióta a magyar fordítás
Lassan kiadják a 2. sessont
Hogy honnan szedtem?Az hallod necces,onnan te nem tudod leszedni mivel a számodra nem létezik.Vágod,nem?
Este lehet tudok adni tippeket!Most lépnem kell!
scofield, te honnan szted meg a Szökés -t, van msn-ed?????????
jövőre én is megyek:):) na de akkor most szombat délelőtt vágod h mi is ringezünk! kész a moci, nem volt gond a powerrel magával, csek leugrott a bowden végéről az a vacak, de már okés!
a pálya RShez...

nézzétek meg, natix kft.. rohadt gecik, soha többet nem vennék többé motort tőlük.
Nah megjöttem srácok/lányok.... Jövőre is alap hogy ki kell menni. Kurvaaa jóóóó volt élőben olyan picsa hangosak a motorok hogy hogy hogy ... fülsüketítő szó szerint... és amikor elhúznak melletted több mint 250-el az nagyon jó.. meg amikor kerekezve mennek meg gumit füstölnek...na meg a kempingben is voltak ám este dolgok faszi beindítja az 1000-es kawát... majd wum wuuuuuuuuuum tátátátátát tiltásig vagy félpercen keresztül... a kemping olyan nagy volt hogy 1 óra alatt sétáltunk át rajta de nagyon jó volt....táncoltak az asztalon 2-en majd felugrott mégegy srác aztán eldőltek az asztallal és összetörtek még 2-őt fickó rohangált a beindított benzines láncfűrésszel (lánc nem volt rajta) de így is nagyon sokan beszartak ... nah szal a lényeg az hogy élőben nagyon jó a motogp... főleg ez a BRNO-i pálya.... Jövőre is ugyanott... yah egyébként nagyon sok magyarral spanoltunk kinnt... voltunk vagy 20 ezren tuti.. talma pont előttünk füstölt gumit
Csuma!
Voltam de nem az én vasamat láttad mert az most a fényezőnél van!Kocsival kellett menni sajna
Sokmindenre nem emléxem,most keltem
Atta majd május elsején!Fekete fehér pályaidomos RS-t kell figyelni
ja igen,akkor akkor,csak keverem,mert minden voltam azt nem tom mikor hogy:D,na akkor legközelebb együtt megyünk:D
szombat reggeltöl ma 4ig voltunk! igen mi szoktunk bandába lenni! de júliusba nem igen láttál mert itthon voltam gipszbe! de viszont május 1jén rémlik vmi akkor volt ott egy robogós a penny parkolóba! ú akkor tényleg jó kis banda volt 13an voltunk
rsata!
egész 7végén voltl?kérdeztem már csak sztem nem láttad,ti vagytok azok berettyoujfalui motorosok akik bandába járnak, egy 50es banda!?, juliusba karcagon álltam a penny parkoloba vártam egy ladányi haveromat, ti /márha ti vagytok/meg dudáltak meg köszöntek:)
na zsóóti most lett volna ellenfeled volt pálya RS 125 akkor még egy pár db RS 125 meg NSRek AF1ek jó volt naon az egész
itt a pálya RS 125 ami jól mentRS

Scoefild: ugye te is ott voltál mert egyszer mögöttem állt egy ugyanolyan AF1 mint a tied és mellett egy bordó-fekete RS 50
őszínte leszek nem tom,mert tnap csak 6 óra fele értem ki,mert meccsem volt,ma pedig csak streetfighter verseny,dragautók,meg végsebességmrés volt
Kawa 125-ben ment mien mocik mentek most???
csá all!
most jöttem haza madarasról,volt vki?,a tegnapi este odab*szos volt,még a robogoval voltam kint:),de a köv szezont már az ujjal kezdem,a témához hozzászólva nevetséges a hirdetés,nekem is van erről egy story-m pedig még meg sincs a motorom már irigyek