Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mintha enyhe félelem érződne szavaidból.........
Beszartál????
A 250-esről annyit tudok, hogy tényleg durva egy gép... Felőlem... egy próbát megér.
Mondjuk azt nem értem, hogy jött közbe a 250-es, meg mi értelme van a pályán való összehasonlításnak? A 250-es egy durva pályagép, ezt nem vitatom. Lehet hogy lenyomnál.
Lehet hogy nem. Ez inkább tudásfüggő. Én azt gondolom magamról, hogy a túramotorommal viszonylag jó időt mentem, főleg ahhoz képest, hogy összvissz 3-szor voltam pályán. Ebből egyszer nedves pályán (na az volt az igazi becsoki ). Szóval ennek most fél évre előre semi értelme. Nem tudom, neked mennyi lehetőséged van kimenni, és gyakorolni, nekem egyelőre semmi . Így pedig nem fair. Ha addig ki tudok menni én is párszor, majd összehozzuk. Mindazonáltal akkor is az egyszerű utcai gyorsulásokból indult ki az egész. Hogy miért kanyarodtunk ide, azt nemtom . Nem mondtam egy szóval sem, hogy a CBF egy komoly pályagép lenne. Persze lehet vele jó időket menni, de ahhoz nagyon jó pályázós pilóta kell. Én nem vagyok az pillanatnyilag. Mennék pályázni többet, de nem tudok.
Majd meglátjuk tavasszal.
te meg ne napsütésezzél hanem szereld a mocidat... szeptember 2-3. hetében menni kéne megint! egyik vasárnapra már ki van írva egy csak motoros pályanap, amikor nem kell félórázni sem.... váltorudat rendeld meg, mert hétvégére kész kéne h legyen h.ringre!
itt Érden kb 25 fok és virító napsütés és picsameleg....
Ja, esik ez a qrva eső!
Mindenhol ilyen szar idő van .............?
De égés vagy wazze !!! 13éves kölyök nem beszél így ,neked egy nem 600 -as való hanem valami roller az agyikapacitálásodhoz!!!
Elmondom balfaszkám hogy még csak 19!
ja mert csak te nyerhetsz... hát ez tényleg röhely baszki jó tavasszal megyünk... le lesz rendezve, kehet már akkor is meglesz az uj rs... gondolom az ellen is áll a dolog, csak 250es az is...
Bakker...
Miután elolvastam az "irományodat" megesküdtem volna, hogy 13-14 éves lehetsz... erre megnézem az adatlapod: 20 éves.
Hát, gratulálok! Megy már a folyóírás? Szobatiszta vagy már? Mert nem úgy tűnsz mint egy 20 éves.
Kurva raj vagy itt a CBF-eddel a 125-ösök közt! Mivan csak itt tudsz keményíteni, mert a fosodat sehol nem jegyzik a 600asok közt! Menjél már at a GSXR topicba és írd már le hogy kiket nyomtál le a 70akárhány lovas gépeddel! Mivan nem mered????
mondom, tavasszal oké. annyi felkészülést talán kapok még, ha már egy ekkora géppel indulok...
a 250-es rs tényleg vadállat
Egyetemista, ha nem haragszol

Kawabéb: nincs értelme, mert ha én nyernék, csak azt hallgathatnám, hogy erősebb, és azért. Felesleges. Egyébként nem is mondtam, hogy ez egy pályagép. Komoly tudással persze ezzel is lehetne 1:30 körüli, vagy az alatti időket menni. De ez egyelőre nem az én asztalom, ennyi gyakorlással nem lehet ilyen időket menni. Majd ha belefulladok a pénzbe, és már nem tudom hova tenni, akkor megteszem azt, hogy hétvégente lemegyek a pályára, és gyakorlok. Vagy építek egy saját pályát, ha már annyira jól megy .
Nézdd, összehozzátok Sokkal egyszerűbb élőben eldönteni egy vitát, mint oldalakon keresztűl egymást gumióvszernek nevezni
Egyébként ha megvetted azt a 250es Rs-t feltétlenül mutasd meg A hasznaltmotor.hu-n nemrég láttam egy eladót... Gyönyörű igazi kis vadállat..
Én az RS-re fogadok nem pedig egy TÚRA MOTORRA sztem kanyarokba egy 50-es sportmoci is ott hagyná najó70-es
igen 125 vs 600... pfffff. de tavasszal még ebben is benne vagyok
boccs igen igazából mindenkit le is gyorsulsz, csak a végén mindig visszaereszted a gázt...
látom az ovszer még mindig nagyon tetszik, érettségizett jóbarátom...
Kimentek mindketten a pályára, és nyomtok egy gép-gép elleni versenyt....
Én Motochrisre fogadok....
Nem félek, látom 22 évesen is lehet segg az ember...
Nem én kevertem össze a GYORSULÁST (ugyebár, amiről szó volt eredetileg) és a PÁLYÁZÁST ,ami ti kevertetek bele.
Szerintem mindenki jobban járna azzal az óvszer-fejrehúzós megoldással, kedves bencce.
te oyan buta vagy mint az éjszaka és azt a stílusod is megmutatja
azzal kezdted h te minden gépet otthagysz aztán kiderült h 2 személlyel is otthagysz mindenkit aztán kiderült h igazából csak 2 embert, egy gixereset meg egy sv-st... most meg kiderült h igazából rajtuk kivül senkit sem mert nincs pénzed pályázni... hallod hagyjál már menj vissza a műmájerbe... itt már akármit ordibálsz meg ovszerekről beszélsz ugyis lejárattad magad és hüyét csináltál magadból... nem igaz h 21 évesen ezt nem veszed észre
Ne legyél már ilyen foszforeszkáló műpénisz, ha megkérhetlek, hülyegyerek, jó?
Mégis, mit sejtesz a csökött agyaddal, ha valaki eddig 3-szor volt pályán, és ha valaki már kb. 10-szer, a kettő közül melyik megy jobb időt? Tippelj, kisrozmár! Talán kapisgálod, ott, az agyad (?) mélyén...
Az tett ekkora májerré, hogy nekem van dobozom, neked meg nincs És nem is lesz soha
Meg hogy akkora faszfej vagy, hogy óvszer kéne rád...
van itt egy szerelősrác, neki az van de nagyon ritkán jön fel fúrumra.
Sziasztok Aprillasok!
Van valakinek tapasztalatta RS 250-nel kapcsolatban?Esetleg ismertek valakit akinek ilyen van?